reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Informacja ważna dla osób które korzystają z NFZ!
Termin 7 dniowy do specjalisty obowiązuje tylko i wyłącznie, jeśli ciężarna jest pod opieką lekarza prowadzącego NFZ i podpisała deklaracje KOC koordynowana opieka ciężarnej. Do tego ma zaświadczenie ze pod taką opieka jest.
Właśnie Pani mi tu walnela pisemnym rozporządzeniem i powiedziała że jak mam lekarza prywatnego to ona mi nie pomoże.
 
reklama
Nie, ja w lux med robię tylko badania, a prowadzę ciążę prywatnie u lekarki która przyjmuje na porodówce i patologia ciąży. Dzisiaj byłam już u internisty nfz po skierowanie do poradni nadkrzepliwosci i poradni genetycznej. Do tej pierwszej mam termin na 13 lipca dopiero, ale pójdę chyba prywatnie 5 lipca do lekarza który tam przyjmuje aby w razie czego zrobić wcześniej badania. Teraz jestem w szpitalu i czekam na patologi ciąży na konsultacje, mam numer 37 :crazy:
jutro podjadę zarejestrować się do genetycznej bo dzisiaj już nie zdążę :-(

Dzięki, będę pamiętać o tych przepływach.
A jakie badania robisz? Bo mi głównie spada Inr. Jest coraz niższy. :frown:
U mnie teraz powtorka tocznia ukladowego i bialka s. Te typowe parametry krzepnięcia mam OK, wiec to inna sytuacja niz u Ciebie.
 
@Oczekujaca123 ja również składam Wam najszczersze wyrazy współczucia :( to straszne że Was to spotkało, biedne Dzieciątko, Wasz Aniołek... Bądź dzielna! nawet nie wiem co więcej napisać, bo na to nie ma odpowiednich słów...
Ja jestem w 22 t.c. i też tylko myślę o tym żeby Mała się jak najdłużej utrzymała w brzuszku, czekam od kontroli do kontroli żeby sprawdzać tą skracającą się szyjkę, następna kontrola jutro..
Pozdrawiam :*
 
ja też mam śluz, taki dziwny.... miałam pisać wcześniej, ale wydało mi się to takie bleee [emoji14] ślub jest lekko żółtawy lub biały i to są takie glutki, za pierwszym razem się mocno wystraszyłam bo myślałam że to czop, ale pojawia się codziennie, na wizytach i IP opisują że jest ok, więc się nie przejmuję ;)
Ja mam z kolei dużo wodnistego białego śluzu. Czasami czuje jakbym popuscila siku w majtki :( w poprzedniej ciąży tak samo
 
Informacja ważna dla osób które korzystają z NFZ!
Termin 7 dniowy do specjalisty obowiązuje tylko i wyłącznie, jeśli ciężarna jest pod opieką lekarza prowadzącego NFZ i podpisała deklaracje KOC koordynowana opieka ciężarnej. Do tego ma zaświadczenie ze pod taką opieka jest.
Właśnie Pani mi tu walnela pisemnym rozporządzeniem i powiedziała że jak mam lekarza prywatnego to ona mi nie pomoże.

A ja jak zapisywała się do endokrynologa to nikt mnie nie pytał czy chodze prywatnie czy państwowo i czy cokolwiek podpisywałam. Zapisali mnie tego samego dnia na wizytę. A czas oczekiwania normalnie wynosił ponad 6 miesięcy
 
reklama
Mogę napisać na priv ? Może później troszkę ale chyba bym potrzebowała
Kochana nie ma słów co by Cie pocieszyly. Jak bedziesz chciala to mam koleżankę, ktora stracila dzidzie tak jak Ty, chyba w 24tc, tez naturalnie ją rodziła. Zawsze lepiej i latwiej z taka osoba porozmawiac, co czula to co Ty teraz. A bylo jej bardzo ciężko. Ona chętnie z Toba porozmawia. Buziaki [emoji8][emoji8]
 
Do góry