reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A może zechciałaby się któraś pochwalić rosnącym brzuszkiem? :) Dużo przytyłyście? Moja waga albo się popsuła (w co niestety wątpię :) ), albo ja ważę już prawie 7 kg więcej!!! a do końca września jeszcze trochę czasu zostało...
 
reklama
No czasami się śmiejemy co mi kupi jak wygra i gdzie mnie zabierze :-p
Pamiętam kilka lat temu wracaliśmy z wakacji z moim mężem, jeszcze wtedy chłopakiem i była kumulacja lotto ponad 30 milionów zł. Wówczas przez całą drogę mówiliśmy o tym co za to kupimy, gdzie pojedziemy itp.. :) droga szybko minęła ;)
 
Juz sie nie czepiaj, ŹLE SIE JA WYRAZILAM..... nie chodzilo o sam fakt splacania do 60...chodzi o ich decyzje co do wyboru mieszkania...miejsca..mogli wszystko miec ze 150tys taniej..a to duuzo... wiec i krocej 10 lat by splacali...i jeszcze pare innych rzeczy .. mialam w glowie..zaczelam pisac..a nie wszystko napisalam..i zle sie wyrazilam...nie zakreslajac calosci sytuacji...... moja wina.
I zeby byla jasność :)
Kredyty popieram te do 40 i do 60tki tez....ale trzeba to rozsadnie robic.. i kalkulowac...
Nie czepiam sie, zadalam pytanie...bo Ty sie źle wyraziłas tak jak to przed chwila napisalas.
 
A może zechciałaby się któraś pochwalić rosnącym brzuszkiem? :) Dużo przytyłyście? Moja waga albo się popsuła (w co niestety wątpię :) ), albo ja ważę już prawie 7 kg więcej!!! a do końca września jeszcze trochę czasu zostało...
To ja, chyba sprzed 4 dni :)
IMG_20180622_104514.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180622_104514.jpg
    IMG_20180622_104514.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 263
Strasznie chaotycznie napisane, do tego multum literówek. Gubię wątek i sens co chwile
Streszcze dla Ciebie
Z mieszkaniem, cena, lokalizacja, sasiadami..... to ja właściwie juz w totka wygralam...
:) :) :)
P.s.
Mieszkanie - sciany nie pękają;
Cena- do tych co wypisujecie to mega atrakcyjna...nie zdawalam sobie sprawy;
Lokalizacja moja wymarzona pod duzym miastem, a sama mam cisze na codzień
Sasiedzi - rodzice w naszym wieku, a dzieci jest na osiedlu 25 !!! Glownie same przedszkolaki, tak jak moje...

Czy lepiej... ( ja musze ciagle edytowac i literowki poprawiac,l...ehh..
tak mi sie klika w telefonie)
 
A może zechciałaby się któraś pochwalić rosnącym brzuszkiem? :) Dużo przytyłyście? Moja waga albo się popsuła (w co niestety wątpię :) ), albo ja ważę już prawie 7 kg więcej!!! a do końca września jeszcze trochę czasu zostało...
Ja ledwo przytylam 3 kg i podobno do końca jeszcze gdzieś ok 4kg przytyje nic więcej. Wolałabym więcej przytyć ale jak [emoji14].
20180625133200.jpg
 

Załączniki

  • 20180625133200.jpg
    20180625133200.jpg
    79,1 KB · Wyświetleń: 276
reklama
Do góry