reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja sie zawsze zastanawiam jak sie ludzie nie brzydza spac w cudzej poscieli, nawet jesli swieze poszewki to nadal dla mnie fuj. Na wszystkie wakacje jezdzilam ze swoim spiworem i jaskiem. Moze w pieciogwiazdkowym hotelu nie robilabym siupy z wyciaganiem spiworka, ale nie mialam nigdy okazji i sie nie zanosi [emoji1] wiec raczej tak juz zostanie. Dzieciakom tez bede zawsze pakowac spiworki na wakacje, tym bardziej ze na obozach a to wszy, a to pluskwy... Jedynie problem byl ze szpitalem i bedzie znowu [emoji6] ale zakladam ze tam wszystko piora w najwyzszych temp i odkazaja...

Wow to już wyższa szkoła jazdy widzę. Mnie by się nie chciało. Jeżdżę na robinsonady, do prywatnych kwater, hoteli i śpię w tym co jest na lozku. Nie robi mi to różnicy, nic mnie jeszcze nie pogryzło, nic nie złapalam, jak widać nie umarłam od tego. To tylko pościel, grunt żeby miec się gdzie umyć hehehe ;P

Ale ja wychowana na wyjazdach pod namioty na dziko [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem ze pod koniec ciazy sprawdzaja czy blizna sie nie rozeszla, zeby wiedziec czy jest mozliwe sn. Musza to robic przez usg, no bo jak inaczej? Przecież nie palcem ;)

Mnie chlopaki tez tam strasznie kopia, ale to nie boli bardziej niz inne kopniaki. Jak bylam w pologu i pytalam o druga ciaze, ze chcemy niedlugo, to od razu mi powiedzial ze ROK dla bezpieczeństwa odczekac i bedzie ok, bo co prawda zdarzaja sie przypadki ze np pół roku po cc ktos w ciaze zachodzi i cala donosi bez komplikacji, ale to duze ryzyko.

Mnie blizna bolala dlugo, przez pierwsze 3 msc nie bylo opcji zebym z parteru wozek zniosla sama. Dopiero gdzies po pol roku bylo w miare ok. Kiedy masz najblizsza wizyte albo usg?
4 lipca... tydzien temu polowkowe mialam... ale chyba nie speawdzal tego..to inny lekarz niz prowadzacy....
 
Wow to już wyższa szkoła jazdy widzę. Mnie by się nie chciało. Jeżdżę na robinsonada, do prywatnych kwater, hoteli i śpię w tym jest na lozku. Nie robi mi to różnicy, nic mnie jeszcze nie pogryzło, nic nie złamałabym, jak widać nie umarłam od tego.
Ale ja wychowana na wyjazdach pod namioty na dziko ;)

ja też!
 
Dokładnie, czysta ale ukurzona pościel.
Kiedyś dostałam takiej alergii że zaczęłam się dusić. Ale oni ciągle twierdzą że pierze są zdrowe a nie jakieś tam syntetyczne kołdry...

OTE="aniaplus, post: 16799352, member: 182571"]Ble pierze... Jeszcze takie z szafy i rzadko wyciagane, a fuj![/QUOTE]
 
A ile takie badanie?
Wiem że diagnostyka bada i sanepid.

Dlugo mógłbyc wbity ? Do 12 godz. Podobno nie groźne nawet jak był chory.

My u moich teściów max 3 razy do roku nocujemy od święta. I tak samo miałam z pościelami. Zamówiłam antyalergiczną z własnymi poszewkami i trzymam tam w worku próżniowym :) ale i tak dywany i firany...
A co do kleszcza to pare dni temu znalazlam na nodze. Mikroskopijny ale wbity. Niestety
w Warszawie jest ich od cholery. Trzymam go w lodówce i zastanawiam sie wysłać do badań, niestety to droga impreza...Nawet jak sie okaże że był nosicielem to jeszcze moze nie znaczy ze zachoruje...
 
Wyciągają, obroża nie działa. Pryskaja spray em. Pies ciągle przynosi nowe. Pewnie wkrótce padnie bo gdzie tyle ugryzien. Jest wysyp kleszczy bo nie wypalaja traw, nie można.
Dbają o pieska :-)

Czemu nie wyciągną tych kleszczy i nie kupią obroży ? [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]
 
Wyciągają, obroża nie działa. Pies ciągle przynosi nowe. Pewnie wkrótce padnie bo gdzie tyle ugryzien. Jest wysyp kleszczy bo nie wypalaja traw, nie można.

O kurczę biedny psiak!

No niestety z tymi kleszczami to jest katastrofa, u nas prezydent miasta odmówił psikania terenów zielonych niby dla bezpieczeństwa dzieci....
no ale jak dziecko złapie kleszcza to już jest według niego bezpiecznej.... mam znajoma z borelioza i biedna meczy się tyle lat już, rano rękami ruszać nie może ma tak popuchnięte
 
reklama
A ile takie badanie?
Wiem że diagnostyka bada i sanepid.

Dlugo mógłbyc wbity ? Do 12 godz. Podobno nie groźne nawet jak był chory.
Sama borelioza 150 zl. Ale z odkleszczowym zapaleniem i jeszcze czyms ok 300 zl :/. Miałam go napewno z dobę :/
W zeszłym roku jak mój 2-latek wtedy miał zrobiliśmy i wyszlo ze kleszcz nie był nosicielem. Uff.
Ja miałam w życiu z 10 kleszczy i nigdy nic mi nie było, może i tym razem los oszczędzi.
P.s. jeszcze przed ciążą byłam na takim biorezonansie i wyszło mi że i mam borelioze. Ale to podobno wszystkim wychodzi.
 
Do góry