reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Czemu nie wyciągną tych kleszczy i nie kupią obroży ? [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]
Też nie rozumiem. Przecież taka obroża to nie 1000 zł tylko dużo tańsza sprawa :( a pies może się zarazić i więcej na leki wydadzą. No może ze to z tych co pies to do obrony (ale wtedy by nie siedział w domu) więc nie rozumiem takiego zaniedbania
 
reklama
Mnie nigdy nie bolalo..mam z zewnatrz ladnie zagojone... jest blada kreseczka ... ale boli mnie ta blizna w środku....
Wszystkie powloki brzuszne byly szyte...wiec to ze na zewnatrz ladna blizna nic nie znaczy....

Mam nadzieje ze sie nie rozejdzie i wytrzyma.... na usg widac czy blizna sie rozchodzi czy nie ???

Wiadac ale trzeba na to popatrzec bo mnie sie rozeszla... zostalo tylko 62mm ktore trzyma.
Poproscie lekarzy zeby to sprawdzili bo mnie na polowkowym cymbal nie spr a napewno juz bylo cos nie tak po 2 tyg bylam na zwyklej wizycie u mojego prowadzacego i tak naparwde nie bylo to od razu oczywiste podczas usg...
Zmierzl szyjke od srodka potem usg przez brzuch pomierzyl dzidka spr wszystko gra i ze lozysko cos nisko zaczal mierzyc nie widzial dobrze zrobil dopochowow spowrotem i wtedy zobaczyl jak nisko jest lozysko ale bez tragedii jeszcze (2cm do szyjki) i wtedy wypatrzyl ta blizne wlasnie dopochowow i sie zmartwil bo o mnie nawet nie mowie wyszlam i sie poryczalam.

A mialam blizne po cc spr przed druga ciaza przez wlasnie tego gina „nie ma sladu”, terapeuty od tkanek gleboki mialam specialna sesje na ta blizne i fizjoterapeuty ktory zjamuje sie miesnimi dna macicy ... i co rozeszlo sie .... takze poproscie o spr to sie zdarza rzadko wiec napewno u was jest ok ale warto kontrolowac [emoji106]
 
Też nie rozumiem. Przecież taka obroża to nie 1000 zł tylko dużo tańsza sprawa :( a pies może się zarazić i więcej na leki wydadzą. No może ze to z tych co pies to do obrony (ale wtedy by nie siedział w domu) więc nie rozumiem takiego zaniedbania

Nawet jeśli byłby tylko do obrony to o psa się dba , na prawdę niektórzy ludzie mnie zadziwiają.
 
Moja mama właśnie taka jest apodyktyczna, depresyjna, dołująca i wysysającą energię.


Oj dziewczyny, żebyśmy wy widziały pościele u mojej teściowej...Wozimy sobie wojskowe śpiwory :D. Ale ja nawet jeść tam nie lubię ani nic.
 
Mysle ze @Kocurek chodzilo o to ze pies na sobie znosi, w niego moga sie nie wbijac, ale jak pies z dluga sierscia jest albo duzy to nie zawsze te obrozki dzialaja bez zarzutu. A to tez zalezy gdzie pies się szlaja, bo jak wlezie gdzies gdzie kleszcze maja gniazdo i jest ich tam setki, to zawsze ktorys sie moze zainteresowac mimo obrozy ;)
 
Moja mama właśnie taka jest apodyktyczna, depresyjna, dołująca i wysysającą energię.


Oj dziewczyny, żebyśmy wy widziały pościele u mojej teściowej...Wozimy sobie wojskowe śpiwory :D. Ale ja nawet jeść tam nie lubię ani nic.
Ja sie zawsze zastanawiam jak sie ludzie nie brzydza spac w cudzej poscieli, nawet jesli swieze poszewki to nadal dla mnie fuj. Na wszystkie wakacje jezdzilam ze swoim spiworem i jaskiem. Moze w pieciogwiazdkowym hotelu nie robilabym siupy z wyciaganiem spiworka, ale nie mialam nigdy okazji i sie nie zanosi :D wiec raczej tak juz zostanie. Dzieciakom tez bede zawsze pakowac spiworki na wakacje, tym bardziej ze na obozach a to wszy, a to pluskwy... Jedynie problem byl ze szpitalem i bedzie znowu ;) ale zakladam ze tam wszystko piora w najwyzszych temp i odkazaja...
 
@ranny.ptaszek dobrze, że o tym przypominasz. Ja myślałam, że problem z blizną widać od razu na usg. Mój gin też przed ciążą sprawdzał zanim dał zielone światło na drugie dziecko.Fizjo również mobilizował i oklejał tejpami.
Muszę tego swojego gina.ścignąć żeby zmierzył tę bliznę dokładnie teraz bo on ostatnio zamotany....
cytologii nie trzeba bo dop.robiliśmy...
mówię Doktorze kwiecień 2017 to niedawno?! No to zrobił.
Zapomniał o zleceniu powtórki toxo bo nie mam przeciwciał.
Ostatnio pytał kto mi CC robił...a to on i to 3lata temu także nie jakoś bardzo dawno :)
No zakręcony...a za wizytę z usg 250,- to niech chociaż pomierzy wszystko.
 
reklama
Do góry