reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Czyli z tą glukoza musze poczekac z dwa tygodnie? Nic mi lekarka nie powiedziała, dała skierowanie i tyle wiem że wynik na następną wizytę... A wyleciało mi z glowy jak bylo w pierwszej ciąży
Ja mam czekac prawie 2 tyg a ciaze mam tydzien starsza, wiec Ty to ze 3 tygodnie dzis mam 23 i 6 dni ..jutro 24. I 0 dni czyli jeszcze 7 dni minimum ja musze czekac...
.musi wskoczyc 25 tc, bo to ma byc 24 tc skonczony...... a nie rozpoczety
 
Ostatnia edycja:
Dała mi tylko skierowanie i powiedziała że z wynkkami na kolejną wizytę (24.07) Nic nie mówiła kiedy mam robić, mi nie przyszło do glowy zapytac, zawsze daje mi skierowanie i w poniedziałek jade do laboratorium. Dzięki Wam wiem, że muszę poczekać :) Dziękuję za przypomnienie
Zawsze najlepiej badania w tyg przed wizyta nastepna robic, bo sa najswiezsze i aktualne i na tejnpodstawie lekarz cos przepisuje...przez 3 tyg moze sie sporo zmienić...natomiast niektore musza byc zrobione w okreslonych tc
 
Ostatnia edycja:
Wiadomo najlepiej przez USG zobaczyć .

Mnie dopochwowo nigdy szyjki nie mierzyli już od po 12 tc...
Mi sprawdza palcem ze dluga... ...
Ale palcami to kurcze 2 a 4 cm..to bez linjiki mm latwo w ta czy w druga strone pomylic, ciekawe odkad dokad dokladnie to mierzą, te doklade pomiary co do mm..to chyb tylko przez usg bo inaczej pomiar jest malo dokladny...tak mi sie wydaje
.
 
Dzien doberek :)
Chlodnym powietrzem dzis zawiewa...
Dzieci jedza sniadanko, czas wstawac :)

Jutro dziewczyny sa te tanie bodziaki w Lidlu...pamietacie? Ja to pewnie nic nie kupie..bede sie powstrzymywac, bo po 2 synach niczego nie brakuje...chociaz chcialabym..moze ze 2 kupie :)...zrobie remament czego mam najmniej :)
 
Ja miałam wizytę w środę ale przejrzał wyniki, nie mierzył szyjki ani dzidziola. Badał na fotelu, pobrał cytologię, szybki podgląd malucha na usg, skierowania na badania toxo i zlecił leki.
Po ostatnich wydarzeniach na grupie mam stresa żeby czegoś nie przeoczył. Na każdej kolejnej będę go katowała o pomiar szyjki. Nie mogę uwierzyć jak szybko mogą się pojawić tragiczne w skutkach komplikacje :/
Miałam jeszcze w lipcu pracować ale pierdzielę i pójdę na zwolnienie.
Młodemu migdał wycinają we wtorek...późnoej do pkola nie pójdzie, nie mam z kim zostawiać, muszę kombinować wozić w ten upał po babciach, podrzucać...prosić się...mam gdzieś. Na budowie trzeba ogarniać I wić gniazdko bo w końcu październik nastanie a ja wraz na swoje nie pójdę bo praca, praca, brak czasu na resztę.. .ehhh
 
Młody jeszcze śpi zaraz budzę do pkola.
Wyskoczyłam z psem na rundkę wokół bloku...powietrze rewelka. W nocy była burza. Dzisiaj aż chce się oddychać bo wczoraj masakra była a ja miałam jeżdżenia i załatwiania po lekarzach i wieczorem myślałam że padnę z braku sił.
 
Ja miałam wizytę w środę ale przejrzał wyniki, nie mierzył szyjki ani dzidziola. Badał na fotelu, pobrał cytologię, szybki podgląd malucha na usg, skierowania na badania toxo i zlecił leki.
Po ostatnich wydarzeniach na grupie mam stresa żeby czegoś nie przeoczył. Na każdej kolejnej będę go katowała o pomiar szyjki. Nie mogę uwierzyć jak szybko mogą się pojawić tragiczne w skutkach komplikacje :/
Miałam jeszcze w lipcu pracować ale pierdzielę i pójdę na zwolnienie.
Młodemu migdał wycinają we wtorek...późnoej do pkola nie pójdzie, nie mam z kim zostawiać, muszę kombinować wozić w ten upał po babciach, podrzucać...prosić się...mam gdzieś. Na budowie trzeba ogarniać I wić gniazdko bo w końcu październik nastanie a ja wraz na swoje nie pójdę bo praca, praca, brak czasu na resztę.. .ehhh
Jak badal Cie na fotelu to pewnie szyjke sprawdzil, moze nic nie powiedzial tylko bo wszystko ok. Moj tez nie zawsze mi powie bo sie zamysli i musze zapytac. A dobrze sie czujesz? Nie martw sie na zapas bo przeciez nie kazda ciezarna dopadaja komplikacje :)
 
reklama
O kurde . To faktycznie mało juz . A który TC ?

Daj jutro znać jak po wizycie czy się wydłużyła i się poprawiło . Mam nadzieję że tak i że będzie już dobrze . Ja dopiero mam wizytę 3 lipca - 11 dni odliczam , żeby sprawdzić szyjkę...

Ja mam taka cały czas ;) ucięta jest hehehehe
 
Do góry