reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie za wcześnie na badanie obciążenia glukoza? Byłam dzisiaj u swojego prowadzącego i potwierdził, że wykonuje się je dopiero po skończonym 24 tygodniu...
Dała mi tylko skierowanie i powiedziała że z wynkkami na kolejną wizytę (24.07) Nic nie mówiła kiedy mam robić, mi nie przyszło do glowy zapytac, zawsze daje mi skierowanie i w poniedziałek jade do laboratorium. Dzięki Wam wiem, że muszę poczekać :) Dziękuję za przypomnienie
 
reklama
Nie za wcześnie na badanie obciążenia glukoza? Byłam dzisiaj u swojego prowadzącego i potwierdził, że wykonuje się je dopiero po skończonym 24 tygodniu...

No właśnie...
Kroliczak bedzie 100 stron nadrabiac ..mam nadzieje ze zdazy przed poniedzialkiem to odczytac, bo on w poniedzialek nawet 23 tc nie skończy....a jak ciaza mlodsza niz. Z om tak jest czest.... to w ogole bezpieczniej robic np w 25 tc
Wczesniej przed skonczonym 24 tc sie nie robi glukozy bo costam sie wydziela
 
Dała mi tylko skierowanie i powiedziała że z wynkkami na kolejną wizytę (24.07) Nic nie mówiła kiedy mam robić, mi nie przyszło do glowy zapytac, zawsze daje mi skierowanie i w poniedziałek jade do laboratorium. Dzięki Wam wiem, że muszę poczekać :) Dziękuję za przypomnienie


Do 24/07 masz czasu a czasu byle po 24 TC skończonym i nie później niż 28 TC:rolleyes:
 
Dała mi tylko skierowanie i powiedziała że z wynkkami na kolejną wizytę (24.07) Nic nie mówiła kiedy mam robić, mi nie przyszło do glowy zapytac, zawsze daje mi skierowanie i w poniedziałek jade do laboratorium. Dzięki Wam wiem, że muszę poczekać :) Dziękuję za przypomnienie
Oooo odczytalas :) no poczekaj poczekaj z tymi badaniami ze 2 tyg to absolutne minimum
 
No właśnie...
Kroliczak bedzie 100 stron nadrabiac ..mam nadzieje ze zdazy przed poniedzialkiem to odczytac, bo on w poniedzialek nawet 23 tc nie skończy....a jak ciaza mlodsza niz. Z om tak jest czest.... to w ogole bezpieczniej robic np w 25 tc
Wczesniej przed skonczonym 24 tc sie nie robi glukozy bo costam sie wydziela
Powiadomienia odczytuje od razu :)
 
Faktycznie sporo nas z tą skracająca się szyjka czy innymi cudami... I też to obserwuje że do 20 tc jakiś był spokój a teraz od 23 TC zaczynaja się jakieś problemy.


Czy ktoś mi powie czemu ta szyjka się skraca ? I jest miękka a nie twarda ?

Chodzi o to że dziecko rośnie i naciska na macicę a macica na szyjkę przez co ja rozciąga i skraca ? Czy jak to jest....

Nie do konca to przez rosnace dziecko... po prostu organizm u niektorych niewiedziec czemu...( trzeba badania dokladniejsze zrobic) szykuje sie za szybko do porodu.... skracanie szyjki..czy jak robi sie.miękka...w zaleznosci w jakim tempie to sie dzieje...i. w ktorym tyg ciąży...to lekarze opóźniaja skracanie.....
Skurcze powoduja rozwarcie... ale nie te twardnienia co my mamy B~H skurcze przepowiadajace bedzie miec każda...w 2 ciazy ja mialam twardnienia brzucha caly 8 i 9 miesiac... kazdy organizm jest inny...u jednych szyjka
 
Dała mi tylko skierowanie i powiedziała że z wynkkami na kolejną wizytę (24.07) Nic nie mówiła kiedy mam robić, mi nie przyszło do glowy zapytac, zawsze daje mi skierowanie i w poniedziałek jade do laboratorium. Dzięki Wam wiem, że muszę poczekać :) Dziękuję za przypomnienie
Ja to np zawsze robie wyniki tak zeby byly najbardziej aktualne czyli najblizej kolejnej wizyty :)
 
reklama
Do góry