reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U nas wichura... Ledwo zdążyłam starszaka.odebrac ze szkoły.
Nogi, ręce i plecy mam całe w małych rankach od piachu i kamyków.Malucha udało mi się zabezpieczyć kocem i folia przeciwdeszczowa, ale starszy też 'pociety' .
Szok.Myslalam że nie dojdziemy tak nami szarpało a to tylko z 10 minut drogi!A szliśmy ponad 30!
U mnie to samo. Na balkonie patrzylismy, bylam przekonana ze tak leje, a to byl piach i jakis syf. Jak do nas dotarlo to szybko zwialismy do domu bo nawet na 9 piętrze dmuchalo tym badziewiem po oczach i zebach.
 
mnie dziś bolał brzuch od rana, ale wzięłam no spę, podwójną dawkę magnezu i leżałam, potem poszłam do sklepu i aż świeczki w oczach stanęły, wróciłam do domu i zamiast zabierać się za obiad to pojechałam na SOR, szyjka na szczęście długa i zamknięta, mały waży 768g! więc kawał chłopa ;) mam się oszczędzać i brac no spę i magnez, chyba przeforsowałam się na wakacjach
Uwazaj na siebie i sie pooszczedzaj przez jakis czas. Mnie lekarz mowi ze nospy nie wiecej niz trzy dziennie.
 
Teraz Szczecin.Nie boje sie jakoś bardzo, bardzo, bo mąż tam siedzi od stycznia.Najciezej było wyjeżdżać do obcego miasta w obcym kraju.A tak to atrakcje z grubsza on ogarnia.
To moja 10 przeprowadzka w ciągu ostatnich 20lat, więc system jako tako opracowany.
Tym razem mam nadzieję, że znajdziemy nasze miejsce na ziemi.
Mi też się Szczecin podoba. Oprocz tego mają bardzo dobrych lekarzy w różnych dziedzinach...czego brakuje w małych miasteczkach.
Myślę że będzie Wam tam dobrze. [emoji6]
 
Uff ja po wizycie u diabetologa. Moja ginekolog rano potwierdziła cukrzycę ciążową. Dostałam glukometr, paseczki itd, wytyczne co do jedzenia. No to zaczynam pomiary:eek: teraz dopiero będzie sajgon z tym cukremo_O
Czyli tylko dieta masz wyrownywac? Boję się, że ja będę miała z cukrem problem, a owoców jem teraz na potęgę, a to dużo cukru.
Powodzenia w diecie. Na pewno nie będzie tak źle ;)
 
reklama
Do góry