reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U mnie też się utrzymuje biegunka. Od 2 dni. Nawet gadalam z ginekologiem w Bułgarii. Powiedział że dziecięca dawkę stoperanu brać czyli Max 2 tabletki na dobę. Super wakacje. I raczej to nie zatrucie jedzeniem tylko właśnie jakiś wirus. :(
 
reklama
Wlasnie o to mi chodzi, że jak odstawiłam ta miskę i ja złapałam to zobaczylam w jej oczach strach. Nigdy wcześniej mnie takiej nie widziała.
Też uważam, że charakter kształtuje się od początku.
Mam w rodzinie przypadek gdzie dziecko gdy było małe jego zachowania były tłumaczone tym "a bo jeszcze malutki to mu wolno" szkoda mi pisać co było później.
Potrafię być stanowcza i teraz nie ma taryfy ulgowej tylko trzymam się swojego. Tylko jeszcze bardziej muszę okiełznać nerwy i będzie ok. Dziś mnie poprostu zaskoczyła i szkoda było mi że nie tylko ja, ale i ona miała taki okropny ranek...
Ja tez nie znosze "bo jeszcze malutki" później dzieci kopia, bija, pluja, rzucaja czym sie da, same sie nie ubieraja, nie jedza, nie zalatwiaja sie do nocnika/sedesu... Jak slysze cos takiego od tesciowej to od razu mi cisnienie podnosi, bo chodzic po stole w butach pozwala, bo wywalac z szuflad wszystkich jak leci, wlazic do pralki i piekarnika... "bo malutki" wrrr u mnie w domu nie jest malutki i wiele mu nie wolno, bo takie sa zasady.
 
Dziewczyny boli ktoras spojenie łonowe !! Kazdy krok jak chodze czuje ze boli....
Organizm pamieta 2 ciaze..bo raz za razem byly..wiec nie powinnam miec jakichs boli zwiazanych z rozciaganiem etc... a tak czuje sie świetnie
Ja też tak mam wczoraj się zapytałam ginekologa powiedziała że to jest kolejna ciąża mogę takie odczucie mieć
 
A takie pytanie z innej beczki , mam zatkane ucho lewe od 3 dni.. nie zalalam ucha nie zawiało mnie nie boli. Zatykało mi się już od dawna od spania na lewym boku na poduszce ale zawsze się odetkalo około południa a we wtorek się nie odetkalo i mam szum w uchu taka muszelkę ...

Nie wiem czy w ciąży wolno zakropić ucho kroplami ? A już o przetykaniu szczykawka nie mam pojęcia...

Ktoś miał problem z uchem ... Ja jakaś pechowa jestem ...
 
Powiem Ci na pocieszenie że w 2007 byłam na wakacjach w Bułgarii i tak się zatrulam pierwszego dnia w knajpie, że następne 6 dni jadłam tylko rogaliki 7Days, które były mi znane. Uważaj na warzywa i owoce bo widziałam że nie koniecznie je myją, a jednak toxo można złapać. Chyba że przez 11 lat standardy się zmieniły.

U mnie też się utrzymuje biegunka. Od 2 dni. Nawet gadalam z ginekologiem w Bułgarii. Powiedział że dziecięca dawkę stoperanu brać czyli Max 2 tabletki na dobę. Super wakacje. I raczej to nie zatrucie jedzeniem tylko właśnie jakiś wirus. :(
 
Z takich historii odnośnie sluzby zdrowia, dziewczyna w 24tc zaczela miec regularne skurcze porodowe. Poniewaz wiedziala ze nie beda chcieli ratowac dziecka, dzwoniac po karetke powiedziala ze jest w 28 tc. Mieszkaja bardzo daleko od miasta, przylecial helikopter, jak sie zorientowali ze to jeszcze taka mloda ciaza to nie chcieli jej zabrac bo nie ma sensu. Powiedzieli zeby przyjechala autem. Uparli sie z mezem i w koncu ich przekonali, zostala zabrana do szpitala. Dziecko teraz ma ponad roczek i jest zdrowe. Gdyby nie upór rodzicow i ich klamstwo... Szkoda gadac...

Polska służba zdrowia i ich chore procedury...
 
reklama
A takie pytanie z innej beczki , mam zatkane ucho lewe od 3 dni.. nie zalalam ucha nie zawiało mnie nie boli. Zatykało mi się już od dawna od spania na lewym boku na poduszce ale zawsze się odetkalo około południa a we wtorek się nie odetkalo i mam szum w uchu taka muszelkę ...

Nie wiem czy w ciąży wolno zakropić ucho kroplami ? A już o przetykaniu szczykawka nie mam pojęcia...

Ktoś miał problem z uchem ... Ja jakaś pechowa jestem ...
Moze sprobujesz rozpuscic woskowine np takim akustone? To sa jakies oleje, mozna to stosowac nawet o niemowlat, o ciazy nic na ulotce nie napisali, wiec pewnie tez mozna
 
Do góry