reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Kocurek ja w Bułgarii nie pierwszy raz. I nigdy mi nic nie było. Nie piję tej wody, nie robię kawy. Tylko butelkowane napoje. Dużo się zmieniło pod względem sanitarnym :)
 
Powiem Ci na pocieszenie że w 2007 byłam na wakacjach w Bułgarii i tak się zatrulam pierwszego dnia w knajpie, że następne 6 dni jadłam tylko rogaliki 7Days, które były mi znane. Uważaj na warzywa i owoce bo widziałam że nie koniecznie je myją, a jednak toxo można złapać. Chyba że przez 11 lat standardy się zmieniły.
Ja 3 razy w Bułgarii bylam i jeszcze toxo nie przechodzilam :)
 
Mi się ucho zatyka ciągle od lekkiego kataru. Mam takie leki i krople. Natomiast ostatnio na wizycie laryngolog mi usuwal woskowine takim patykiem i mi bardzo pomogło.
Mam też ten spay do rozpuszczalna woskowiny, używam raz na tydzień.
Ale dalej mi się przytyla raz na czas po jakiś 4 godzinach przechodzi.


Dzięki poczytam o tym akustone...
 

Załączniki

  • IMG_20180621_150334.jpg
    IMG_20180621_150334.jpg
    288,8 KB · Wyświetleń: 109
Mi się ucho zatyka ciągle od lekkiego kataru. Mam takie leki i krople. Natomiast ostatnio na wizycie laryngolog mi usuwal woskowine takim patykiem i mi bardzo pomogło.
Mam też ten spay do rozpuszczalna woskowiny, używam raz na tydzień.
Ale dalej mi się przytyla raz na czas po jakiś 4 godzinach przechodzi.


Ale w ciąży rozumiem że miałaś przetykane ? Hm jak nie przejdzie do muszę do laryngologa iść...
 
Tak byłam dwa tygodnie temu. Odradzam samemu płukanie strzykawką bo można zły kąt dać i zwiększyć ciśnienie, co skutkuje pęknięciem trąbki. Ja miałam płukanie solą fizjologiczną i usuwane takim wiertelkiem. Nie było to przyjemne, strasznie drapie w gardle i łzy mi leciały wtedy ale bardzo pomogło. Nie boli. Też mi piszczalo czasami ale głównie po obudzeniu.


Ale w ciąży rozumiem że miałaś przetykane ? Hm jak nie przejdzie do muszę do laryngologa iść...
 
Dziewczyny ktore czekaja jeszcze na laktator z Ali, ja wlasnie dzis swoj dostalam szedl miesiac, wyglada porzadnie a nie jak jakis plastikowy bubel, dziala bez zarzutu (nie pytajcie haha)
 

Załączniki

  • IMG_3084.JPG
    IMG_3084.JPG
    1 MB · Wyświetleń: 93
  • IMG_3085.JPG
    IMG_3085.JPG
    1 015 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_3086.JPG
    IMG_3086.JPG
    1,2 MB · Wyświetleń: 100
Ale w ciąży rozumiem że miałaś przetykane ? Hm jak nie przejdzie do muszę do laryngologa iść...
Jeśli zatyka Ci sie regularnie to moze sie okazac ze w koncu zrobi sie tam taki korek z woskowiny i wtedy juz tylko laryngolog pomoze. Jesli zaczniesz dzialac teraz, jak jeszcze tam jest przeswit, to jest szansa ze ucho sie oczysci. Ja jakies 10 lat temu mialam podobnie jak Ty, nie pamietam juz jakiego sprayu uzywalam, ale jakiegos dla dzieci i pomoglo, przeszlo i nie wrocilo ;)
 
reklama
Do góry