reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny w 1 ciążach jak byłyście to w którym tygodniu zaczęłyście widzieć brzuszek? Ja dostaję takich wzdęć, że wyglądam jakbym była w 4 miesiącu ciąży, a jestem szczuplutka - mam 50 kg przy 166 cm wzrostu o_O
 
reklama
Zdarzają, zdarzają...mojej siostrze robili nalot na L4


Wizyta 19.02.18->czekamy
Sa 2 rodzaje l4 dla ciezarnych... tzw. Chodzaxe i lezace.. nq chodAcym.. nie trzeba siedziec w domu..jak nas nie ma w domu..to zostawiaja w skrzynce. Kartke ze byli..wystarczy odp ze bylo sie w aptece..czy w sklepie...i przychodza na kolejna wizyte...

Z drugiej strony zalezy na jakich urzednikow sie trafi...
Tez planuje jechac w maj / czerwiec do Grecji i chyba zamiast L4 wezme w maju urlop na 2 tyg..a potem z powrotem l4.. i powinno byc wszystko zgodnie z prawem
 
Monami tak jak napisałam nieco niżej w tym samym poscie mój syn uczy się czworakowac czyli on nie ma jeszcze roku więc jestem na macierzyńskim i nie będę miała l4:)
 
Dziewczyny w 1 ciążach jak byłyście to w którym tygodniu zaczęłyście widzieć brzuszek? Ja dostaję takich wzdęć, że wyglądam jakbym była w 4 miesiącu ciąży, a jestem szczuplutka - mam 50 kg przy 166 cm wzrostu o_O

Ja 2 razy wrzucalam zdjecie swojego bębenka... tez wyglada na 4 miesiac. .od 4 tc
A normalnie mam 55kg na 170cm wzrostu..

A z coekawosci... ile wam kg przybylo ?? Chodz od wagi startowej sprzed testowania?? Waga przed @ ktorej nie dostalysmy....
Ja zaraz sie zważe :)
 
Ja w kopercie dałam test i usg z napisem "bedziesz tatą po raz drugi"


Wizyta 19.02.18->czekamy

Ja kupiłam jakiś czas temu w biedronce taka tablice ledową z literkami i napisałam: Cześć tato i postawiłam test obok. Wszystko odbyło się przez kamerę, bo narzeczony był za granicą , a nie mogłam tego przed nim ukrywać [emoji23]


gannyx8do96u2n59.png
 
Póki co dwójka na ospę chora a dyrektorka ba jelitowke. Ale to prawda wszyscy z katarami, gilami po usta cieknacymi. Kaszlem. Ja sama dwa tygodnie temu wyleczyłam zapalenie zatok.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

m3sx9jcgogyfnfkt.png
W poznaniu epidemia ospy zaczela sie pod koniec wrzesnia.. i tak do stycznia trwala...
Teraz juz temat ospy ucichl.... my w grudniu miesiac kwarantanny mielismy, bo raz z jednym synem 2 tyg..a..potem drugi chorowal
 
Teraz ważne pytanie! Mąż jeszcze nie wiem że się udało;) rok starań był. Chciałabym mu jakoś tak wyjątkowo może trochę z "pompą" go poinformować. Ale pomysłu nie mam:( Ratujcie !
Dzis jest fajna data bo walentynki :)
Idzcie do kina niech miedzy reklamami na poczatku wyswietla. Napis na caly ekran
Np Andrzej zostaniesz tatusiem
Tak mi sie wymyslilo z pompą... albo idzcie do restauracji niby z okazji walentynek... a na deser popros zeby kelner pod srebrna misa ukryl buciki malutkie :) abo inny gadżet sugerujacy ze zostanie tatą...
Albo zrob ciastka z wróżbą.... latwo sie je robi.. i wrozba z napisem krzysiu zostaniesz tatą.... ( nie wiem jak przyszy tata ma na imie, wiec tak strzelam imionami)
 
Ja nie mam pojęcia ile wazę, muszę sobie wagę kupić [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W poznaniu epidemia ospy zaczela sie pod koniec wrzesnia.. i tak do stycznia trwala...
Teraz juz temat ospy ucichl.... my w grudniu miesiac kwarantanny mielismy, bo raz z jednym synem 2 tyg..a..potem drugi chorowal

Mój syn 2 tyg temu miał rumień zakaźny, córka nie dostała, ale i tak w domu siedzi z przeziębieniem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny w 1 ciążach jak byłyście to w którym tygodniu zaczęłyście widzieć brzuszek? Ja dostaję takich wzdęć, że wyglądam jakbym była w 4 miesiącu ciąży, a jestem szczuplutka - mam 50 kg przy 166 cm wzrostu o_O
Ja 57kg ważyłam i nadal ważę :)
W pierwszej ciąży 4 miesiącu zaczęłam się zaokrąglać ale tylko w obcisłej bluzce było to widoczne. Tu foto z maja 2014 czyli jak dobrze liczę ok 18tc
1518600482-5e2fc63c7b6f20b3-aaaaaa.jpeg

Dziewczyny w 1 ciążach jak byłyście to w którym tygodniu zaczęłyście widzieć brzuszek? Ja dostaję takich wzdęć, że wyglądam jakbym była w 4 miesiącu ciąży, a jestem szczuplutka - mam 50 kg przy 166 cm wzrostu o_O



Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Do góry