reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O to. to, to własnie takie miałam tylko chyba z motherhood, cudowna rzecz. Nie wiedziałam że to takie tanie :)

Gazetka bedzie od 22 lutego.. w nadtepny czwartek.... rogale tez beda... za.59 zl?? Nie wiem czy dobrze cene zapamietalam..tez jade oblukac rogala... i poduszki i kolderki..dla moich chlopakow....i ochraniacz ma.łóżeczko dla roczniaka
 
reklama
U nas w mieszkaniu nie ma żadnych zwierzaczków, w przyszłym tygodniu wracamy do rodzinnego miasta to posiedzę trochę u rodziców. A tam dosłownie mam zoo! 4 koty, 2 psy i papuga. Jak się dziewczyny dziś czujecie z rana? U mnie żadnych mdłości, dziwne. Powiedzcie mi, do którego miesiąca planujecie pracować albo jak to wyglądało w poprzednich ciążach?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png

1 ciaza do 5 miesiaca
2 stracona w 6 tc
3..po pozytywnym tescie ciazowym
4 ...2 tyg temu skonczylam urlop maciezynski.teraz zaczelam wybierac 71 dni zaleglego urlopu wypoczynkowego..wizyte mam 21 luty.i wtedy wezme l4
 
Msue ja pracowałam do 4 miesiąca ale o wiele za długo bo pracowałam po 8h ciągle stając. I jak mówiłam ze to niezgodnie z prawem to powiedzieli ze mogę nie przychodzić ale kasy też nie dostanę. Więc chodizlam aż zaczęłam krwawic i tyle im zostało z wykorzystania pracownika.

Pl Anna trzecie ja planuje w czerwcu lecieć na wakacje. Bo już 2 lata nigdzie nie byłam i chce do ciepłych krajów. Mam nadzieję ze lekarz pozwoli. Ale ty jak sama to bym się nie pisała na to.

Szalona Rogal 59 zł.

Ja też trochę śpiąca jestem ale z rana. Po prostu dłużej bym polezala w łóżku. A mój syn właśnie od wczoraj uczy się czworakowac więc zaraz będę musiała za nim latać.
 
Hej dziewczyny, ja mam psa, ale już się nie możemy doczekac kiedy się spotka z dzidzia- to takie łagodne stworzenie.. byliśmy ze znajomymi kilka tygodni temu na weekend nad morzem i nasza psina pilnowała ich dzidziusia, siedziała przy małej Zuzi cały czas. Co do pracy to ja tez chciałabym pracować jak najdłużej. Mam opcje pracy z domu kilka razy w miesiącu wiec mam nadzieje, ze pójdą mi na rękę i pozwolą częściej z tego korzystać. Ja dzisiaj wstałam bez żadnych objawów- nawet noc przespałam bez wstawania na picie i siusiu. Mam nadzieje ze będziemy dobrze znosić ciąże- wszystkie. Fajne te gadżety podsylacie, ja niestety w tyle jestem z takimi rzeczami. Mam prośbę, czy możemy linki do wyprawki wrzucać na jakaś osobna stronkę, łatwiej byłoby później to odnaleźć.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mezowi podsylam na Messenger.... niech robi zakupy ;) ..

A dzis montuje barierke ..bo roczniak non stop do kuchni wchodzi..i zmywarke..otwiera....i .klika.. wlazi do niej... albo jak gotuje ...to tez boje sie zeby go wrzatkiem nie zalac....a skoro kolejne w drodze... to tym bardziej sie przyda...
.tez beda te barierki w lidlu widzialam... ale znalazlam taniej na olx
 
Msue ja pracowałam do 4 miesiąca ale o wiele za długo bo pracowałam po 8h ciągle stając. I jak mówiłam ze to niezgodnie z prawem to powiedzieli ze mogę nie przychodzić ale kasy też nie dostanę. Więc chodizlam aż zaczęłam krwawic i tyle im zostało z wykorzystania pracownika.

Pl Anna trzecie ja planuje w czerwcu lecieć na wakacje. Bo już 2 lata nigdzie nie byłam i chce do ciepłych krajów. Mam nadzieję ze lekarz pozwoli. Ale ty jak sama to bym się nie pisała na to.

Szalona Rogal 59 zł.

Ja też trochę śpiąca jestem ale z rana. Po prostu dłużej bym polezala w łóżku. A mój syn właśnie od wczoraj uczy się czworakowac więc zaraz będę musiała za nim latać.

A jak będziesz lecieć na wakacje to będziesz już na L4? Pytam bo my mieliśmy jechać na Chorwację na przełomie maja/ czerwca (ten ostatni tydzień maja) i nie wiem teraz jak to ugryźć z L4.... wiem ze się zdarzają kontrole.


m3sx9jcgogyfnfkt.png
 
Teraz ważne pytanie! Mąż jeszcze nie wiem że się udało;) rok starań był. Chciałabym mu jakoś tak wyjątkowo może trochę z "pompą" go poinformować. Ale pomysłu nie mam:( Ratujcie !
Ja w kopercie dałam test i usg z napisem "bedziesz tatą po raz drugi"


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Kurczę nie przesuwa mi się ten szwaczek na aplikacji.... na forum normalnie jak wchodzę jest wszystko ok! Porąbane to wszystko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie ten w apce też źle liczy...zawiesza się. A jak w przeglądarce patrzę to ok jest.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
A jak będziesz lecieć na wakacje to będziesz już na L4? Pytam bo my mieliśmy jechać na Chorwację na przełomie maja/ czerwca (ten ostatni tydzień maja) i nie wiem teraz jak to ugryźć z L4.... wiem ze się zdarzają kontrole.


m3sx9jcgogyfnfkt.png
Zdarzają, zdarzają...mojej siostrze robili nalot na L4


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
.
Ja mam prace typowo biurowa. Mój szef już 2 tyg temu oznajmił ze w kwietniu mam planować podróż służbowa (za granice, przelot samolotem z przesiadka- sama, na 3 dni). Do tej pory nie był to problem, ale czuje ze muszę z nim jak najszybciej porozmawiać, ze nie dam rady. Według mnie za duże ryzyko, a Wy co o tym sądzicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja mialam sytuacje w 1 ciąży..ze bylam 4 mi3siace p4zed podpisaniem umowy na czas nieokreślony... wiec nie.mowilam o ciazy do 4 miesiaca.. w 4 miesiacu..mialam podroz sluzbowa wlasnie samolotem to bylo okey..troche mi niedobrze sie zrobilo..a w kolejnej ciazy lecialam samolotem tuz przed testowaniem.. i bylo okey :) ..
Ale kazdy organizm i ciaza jest inna..
 
reklama
Haha...Ty też :) Na samolot i pobyt samej za granicą bym się nie pisała.

U mnie dochodzi też kontakt z promieniowaniem RTG...w poniedziałek po wizycie jak będzie wszystko ok to powiem w pracy...taki mam plan :)


Wizyta 19.02.18->czekamy

Mi sie wydaje ze przez rtg stracilam drugiego dzidziusia.. bylam z synem 2- latkiem.. niby daja oslonke na brzuch... ja nie wiedzialam ze bylam w ciąży..bo to bylo przed @ ale po owu...... pozniek test ciazowy pozytywny.i w 6 tc organizm odrzucil wadliwy zarodek... wydaje mi soe ze to moglo miec wplyw z perspektywy czasu...

Jabbym szla na urlop.albo l4...nawet te. 80% zeby nie informowac prqcodawce przed wizyta..... i nie ryzykowala...
 
Do góry