reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Może jednak się uda! Wszystko się może zdarzyć. Może się pomylili z wagą .
...

Może spróbują. Co ten profesor powiedział.
Boże tak mi przykro popłakałam się :-(
 
Niestety jesy zbyt duże rozwarcie zaczynam rodzic.
Franek ma jednak 400g nie przeżyje tego.
Muszę się z Wami pożegnać. Miło było choć chwilę czuc się mama.
Jestes i zawsze bedziesz mama. Mam nadzieje ze Franek jest na tyle silny ze da rade, a lekarze co do wagi dziecka czesto sie myla. Takie maluszki tez przezywaja! Trzymaj sie kochana, mysle ze wszystkie tu jestesmy calym sercem z Wami...
 
Ja już tez po wizycie , po wynikach..... nerki siadają .... narazie dostałam leki na rozkręcenie diurezy, jak nie pomoże to do szpitala obowiązkowo... grozi zatruciem, kwasica .... przedwczesnym porodem.... i jeszcze gorszym scenariuszem ....
 
Ja właśnie jedząc tłuszcze zwierzęce i ogrom jajek miałam najlepszy lipidogram... Nie wiem od czego to zależy, ale na pewno potrzebujesz dobrego lekarza.
Podobno jajka zwiekszaja właśnie ilosc tego dobrego cholesterolu, ktory walczy ze zlym. Wazne zeby nie byly smazone np na boczku.
Dziewczyny boli ktoras spojenie łonowe !! Kazdy krok jak chodze czuje ze boli....
Organizm pamieta 2 ciaze..bo raz za razem byly..wiec nie powinnam miec jakichs boli zwiazanych z rozciaganiem etc... a tak czuje sie świetnie
Ja mialam takie bole w pierwszej ciazy przez jakiś czas regularnie, wydaje mi sie ze jakos wlasnie kolo polowy. Teraz bolalo mnie spojenie kilka razy, zawsze bylo to po spacerze, albo jak za mlodym sie rzucilam zeby nie spadl z kanapy.

Lekarz mowil ze tak moze byc, ze mam po takim wysilku dluzej odpoczywać, a najlepiej nie dopuszczac do takich sytuacji, bo to z przemeczenia. Miednica ma za duzy ciezar a relaksyna rozluznia tam wszystko i ten bol w kroczu jest tego efektem.
 
Kurcze dziewczyny, ja wiem ze za polowa zdarzaja sie rozne dolegliwosci, cukrzyce, nadcisnienia itp... Nie sadzilam nigdy ze to na taka skale. Przykro mi ze tak sie dzieje, bardzo Wam wspolczuje, ze musicie przez to przechodzic, to powinien byc piękny okres w naszym zyciu, a tu takie nieszczescia...
 
reklama
Do góry