reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny trzymajcie się jakoś, z nogami na suficie ale jeszcze chwile wytrzymać !
@oczekujac123 mecz ich o ten steryd, nie ma żartów, ratują 500 gramowe dzieciaczki Franek ma już dużo więcej - da radę nawet gdyby coś :) maja ogarniętą neonatologie w tym szpitalu ? Jak nie to bym się przenosiła.
 
reklama
No właśnie dlatego dziś nic nie mówił o tym bo mam dziś 2,8 cm szyjkę .. Czekamy 2 tygodnie i zobaczymy co z tą szyjka...

Ale za 2 tygodnie będzie już 26+ 4 .

Czytałam że te szwy krążki i passer do jakiegoś tygodnia ciąży można tylko .. chyba że się myle ....
Koleżance w 34tc w tamtym tyg pessar zakładali więc z tego rozumiem, że można w zaawansowanej ciąży.

@Oczekująca123 trzymam kciuki za Franka, niech jeszcze się nie spieszy na ten świat. Liczę, że lekarze coś wymyślą i że chociażby te nogi w górze pomogą przytrzymać ten pęcherz.
Oni może nie chcą za dużo obiecywać i stąd odniosłaś wrażenie, że jesteś bez szans. Musi być dobrze, musi &
Dobrze, że trafiłaś do szpitala, że to plamienie dało do myślenia i pojechałaś.
Spokojnej nocy kochana :* Odmówię zdrowaśkę.
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj po południu zaczęłam kiepsko się czuć. Boli gardło :( mam nadzieję że nic poważnego się nie rozwinie z tego. Na razie pije mleko z czosnkiem co wyraźnie młodej nie pasuje ;) bo wierci się w brzuchu strasznie. No i jeszcze spróbuję płakać gardło woda z solą.... Zobaczymy. Jutro idę do gina może coś doradzi.
 
Brzuszka niech nie głaszcze! To wywołuje napinanie macicy. A resztę popieram :-)

Ja mam tak przewrażliwioną macicę, że nawet położyć ręki na brzuchu nie mogę, bo od razu jest skurcz.
Fakt przy skurczach czy innych problemach z ciaza nie powinno sie gladzic brzucha, ale u mnie w 1 ciazy bylo tak, ze jak maly czul cieplo dloni to sie przysuwal w to miejsce i przestawal sie ruszac, prawdopodobnie zasypial.
 
Brzuszka niech nie głaszcze! To wywołuje napinanie macicy. A resztę popieram :-)

Ja mam tak przewrażliwioną macicę, że nawet położyć ręki na brzuchu nie mogę, bo od razu jest skurcz.

Poważnie ? Można mieć aż tak czuły brzuszek pod kątem skurczy ? To nie wiedziałam ... Ja nie głaszcze , słyszałam już o tym żeby nie głaskać bo macica się napina ...
 
jak moja siostra miała krwotok w 12tc to lekarz stwierdził poronienie nie robiąc USG, natychmiast pojechałam z nią do drugiego szpitala i tam zrobili USG, dziecko żyło, dziś siostra jest w 27tc i ma się całkiem dobrze, także ten.....

Hmm mowa o tym żeby u 2 lekarzy porównać ? Co powie jeden i drugi .... Może i coś w tym jest ale nie raz można zdrowo namieszać jak mówią co innego ... Ehhh
 
Dziewczyny trzymajcie się jakoś, z nogami na suficie ale jeszcze chwile wytrzymać !
@oczekujac123 mecz ich o ten steryd, nie ma żartów, ratują 500 gramowe dzieciaczki Franek ma już dużo więcej - da radę nawet gdyby coś :) maja ogarniętą neonatologie w tym szpitalu ? Jak nie to bym się przenosiła.

Jaki steryd ? Ktoś coś kiedyś pisał o jakimś sterydzie właśnie... o nazwę mi chodzi albo co ma na celu ?
 
Poważnie ? Można mieć aż tak czuły brzuszek pod kątem skurczy ? To nie wiedziałam ... Ja nie głaszcze , słyszałam już o tym żeby nie głaskać bo macica się napina ...
Nie wiem czy moja macica jest tak przewrażliwiona, czy to kwestia tego, że ja ogólnie jestem przewrażliwiona cała [emoji1] Jak to niektórzy mówią: czuję świat bardziej [emoji6] I może normalnie takich skurczy nawet się nie zauważa, a ja już to czuję jako silny skurcz. Ale ja miewam skurcze przy pełnym żołądku, czy pęcherzu i przy ruchach dziecka...
 
reklama
Do góry