reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Pije, ale jak nie ma moczu to nie mogę za dużo bo obrzęku płuc dostanę.... na razie zjadłam już 3 pęczki pietruszki ( podobno działa moczopędnie) ...

Dobrze... nawet nie wiedziałam że pietruszka tak działa
...
Dawaj znać jak się czujesz... i w razie co to nie zwlekaj jakbyś się gorzej poczuła ale Ty to wiesz doskonale .......
 
Ja się tylko Boje, że dziecko będzie z a bardzo chciało juz wyjsc i nie dadzą rady założyć tego szwu... Boje się trgo wiec leżę i juz nie wiem co robić. Mogłabym cały czas płakać. ;(

Placz nie pomoze a. moze wywolac skurcze. Glaszc brzuszek, wizualizuj jak pisala @aspekt
lekarze czesto tak glupio gadaja - mi w pierwszej ciazy zrobil. sie krwiak po wypadku i pekl. Bylam przerazona,. ze. trace.dziecko, a jak uslyszalam jak lekarz mowi o mnie 'ta krwawiaca, z. poronienieniem w toku' to juz w ogole niw moglam. sie uspokoic. A. na USG wyszlo, ze. dzieciatko ma bijace serduszko i ma. sie calkiem dobrze...

Wiec musisz sie nastawic pozytywnie. Myskec,. ze. wszystko co robisz, to robisz dla. dziecka i dla siebie. Nawet jesli bedzie sie to wiazalo z niedogodnosciami takimi jak nieprsyjemne zabiegi czy dluzszy pobyt w szpitalj musisz byx pewna ze. dasz rade. Za Was. dwoje. Matka to istota, ktora mnostwo sily bierze niewiadomo skad. Wiec mysl. teraz tylko o dzidziusiu i probuj przekonac Franusia,. zeby posiedzial jeszcze troszke. Obiecaj mu cos ladnego jak dotrze do 30 tc i jeszcze cos jak do 35 czy 40 tc i dotrzymaj slowa.
 
Placz nie pomoze a. moze wywolac skurcze. Glaszc brzuszek, wizualizuj jak pisala @aspekt
lekarze czesto tak glupio gadaja - mi w pierwszej ciazy zrobil. sie krwiak po wypadku i pekl. Bylam przerazona,. ze. trace.dziecko, a jak uslyszalam jak lekarz mowi o mnie 'ta krwawiaca, z. poronienieniem w toku' to juz w ogole niw moglam. sie uspokoic. A. na USG wyszlo, ze. dzieciatko ma bijace serduszko i ma. sie calkiem dobrze...

Wiec musisz sie nastawic pozytywnie. Myskec,. ze. wszystko co robisz, to robisz dla. dziecka i dla siebie. Nawet jesli bedzie sie to wiazalo z niedogodnosciami takimi jak nieprsyjemne zabiegi czy dluzszy pobyt w szpitalj musisz byx pewna ze. dasz rade. Za Was. dwoje. Matka to istota, ktora mnostwo sily bierze niewiadomo skad. Wiec mysl. teraz tylko o dzidziusiu i probuj przekonac Franusia,. zeby posiedzial jeszcze troszke. Obiecaj mu cos ladnego jak dotrze do 30 tc i jeszcze cos jak do 35 czy 40 tc i dotrzymaj slowa.
Brzuszka niech nie głaszcze! To wywołuje napinanie macicy. A resztę popieram :-)

Ja mam tak przewrażliwioną macicę, że nawet położyć ręki na brzuchu nie mogę, bo od razu jest skurcz.
 
reklama
Placz nie pomoze a. moze wywolac skurcze. Glaszc brzuszek, wizualizuj jak pisala @aspekt
lekarze czesto tak glupio gadaja - mi w pierwszej ciazy zrobil. sie krwiak po wypadku i pekl. Bylam przerazona,. ze. trace.dziecko, a jak uslyszalam jak lekarz mowi o mnie 'ta krwawiaca, z. poronienieniem w toku' to juz w ogole niw moglam. sie uspokoic. A. na USG wyszlo, ze. dzieciatko ma bijace serduszko i ma. sie calkiem dobrze...

Wiec musisz sie nastawic pozytywnie. Myskec,. ze. wszystko co robisz, to robisz dla. dziecka i dla siebie. Nawet jesli bedzie sie to wiazalo z niedogodnosciami takimi jak nieprsyjemne zabiegi czy dluzszy pobyt w szpitalj musisz byx pewna ze. dasz rade. Za Was. dwoje. Matka to istota, ktora mnostwo sily bierze niewiadomo skad. Wiec mysl. teraz tylko o dzidziusiu i probuj przekonac Franusia,. zeby posiedzial jeszcze troszke. Obiecaj mu cos ladnego jak dotrze do 30 tc i jeszcze cos jak do 35 czy 40 tc i dotrzymaj slowa.

jak moja siostra miała krwotok w 12tc to lekarz stwierdził poronienie nie robiąc USG, natychmiast pojechałam z nią do drugiego szpitala i tam zrobili USG, dziecko żyło, dziś siostra jest w 27tc i ma się całkiem dobrze, także ten.....
 
Do góry