reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny moje wczorajsze łowy <3 jeszcze kupiłam pampersy i waciki duże dla młodej
Super! Bylam wczoraj w pepco w Katowicach i tam były promocje (body 5zl, śpiochy 7zl i inne ciuchy dziecięce za 4-10zl) no ale oczywiście albo duże albo tylko na dziewczynki;p

Ostatnio stwierdziłam, że pol sklepu to ciuchy dla dziewczynek A 2regaly dla chłopaków (np w smyku) na co moj maz powiedział, że on tak całe życie ma , dla nas pol sklepu A dla faceta 2 regały;p takze muszę pi prostu więcej sklepów odwiedzić, zeby miec fajne ciuchy dla Franka.
 
Tiny Love jest świetny i faktycznie lekki, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie można go praktycznie w ogóle składać (bez rozkręcenia na części pierwsze, a nawet to nam się nie udawało), więc nie jest łatwo go przewieźć np. do dziadków. My mieliśmy kombi i pakowaliśmy go w całości, nie złożony w ogóle [emoji1] Ale po dołożeniu do tego złożonego wózka już nie zostawało dużo miejsca (choć kiedyś pojechaliśmy z tym, plus wanienką i ciuszkami na tydzień, więc jak ma się kombi, to wszystko da się zrobić) :-)
Jedno dziecko i do kombi sie ciężko zmiescic :D przy dwojce tez będziesz dawała rade, a przy trojce bedziesz mistrzynia upychania ;)
 
To i ja się pochwalę moimi wczorajszym łupami :p

20180620_110800.jpg
 

Załączniki

  • 20180620_110800.jpg
    20180620_110800.jpg
    785 KB · Wyświetleń: 339
Super ! Gratuluję córki. :)
Nie martw sie, ja też mam wysoki puls ok 90-110ale taki mialam zawsze.... A ty jaki masz ? Do tego mam nadciśnienie, nadwagę i jeszcze tarczyca wyszła powiększona. Poki co lekarze mnie nie straszą. Biore leki i jest ok.
Na kiedy masz termin ?
Ja się pocieszam , ze już wieksza połowa za mną zobaczymy jakie wyniki bede miala z glukoza (idę w poniedziałek) no i jakie wyniki bede miala po ciazy. Liczę, że wszystko się jakoś ulozy.
Hej ja mam takie napady czasami aż 158 ostatnio milam taki puls słabo mi się zrobiło termin porodu mam na 9/10/18
 
super dziewczyny! ja też zrobiłam pierwsze zakupy w NL, ale czekamy na torby (taniej wyszło puszczając je busem "od drzwi do drzwi" niż kupować bagaż w samolocie, torby dotrą do nas w sobotę, bo dopiero w piątek je zabiorą, jak tylko dotrze to zrobię fotkę ;) jest tego naprawdę dużo, większość używane (po 1 dziecku) ale napadłam też na primark, także pochwale się ;) a dziś umówiłam się z babeczką po odbiór kolejnych ciuszków (większych na 6-9m) bo chciała za ok 80szt tylko pampersy DADA 1 paczkę, a na fotkach wyglądały na bardzo zadbane ;) ogólnie to mam dla maluszka (jeszcze nie zdecydowaliśmy się na imię) wózek, ubranka (choć będę musiała na spokojnie z tym usiąść i przeglądnąć dokładnie - już mi się nie chce na samą myśl :p ), łóżeczko po starszym synku, smoczki (również złapane okazjonalnie - kobitka oddawała za free nowe nie otwierane 3szt) no i kocyk i ręcznik polarkowy, reszta zakupów przede mną ;)
czy Wy też łapiecie okazje czy raczej stawiacie na wszystko prosto ze sklepu?
widziałam że był kilka dni temu temat o bujaczkach, ten cały bejbybojrn (czy jak kolwiek się to pisze) to dla mnie cena kosmos, nawet za używkę, planuję zakupić kinderkraft 5w1 chyba też któraś o nim pisała? (albo na fejsie mi się w oczy rzuciło ;) ) muszę jeszcze koniecznie zakupić komodę, wanienke i stojak pod nią, no i nowy komplet pościeli do łóżeczka (chociażby żeby od parady sobie leżała - nie podoba mi się "łyse" łóżeczko ;) no i takie rzeczy jak monitor oddechu (kupię na 100%) kosmetyki, wyprawka dla mnie do szpitala (koszule, podkłady itd)
młody w brzuchu mega szaleje, okopuje na wszystkie strony, najbardziej daje czadu jak leżę na prawym boku, no dosłownie się nie da, trzeba zmienić pozycję bo tak kopie ;)
czeka mnie też glukoza.... a właściwie dwie..... (zastanawiam się jak to obejść....)
waga przez urlop poszła w górę aż o 1,7kg! normalnie jestem załamana i wracam powoli do rytmu swojego (na urlopie pojawiły się fast foody, słodycze, lody, kawa... ale w ograniczonych ilościach, no i dużo BARDZO DUŻO chodziliśmy, także suma sumarum chyba dobrze że tylko tyle na plusie ;) a od zapłodnienia jestem i tak na minusie ;) (choć z karty ciąży z 2 wizyty wychodzi 1,4kg na plusie :p ) więc chyba nie jest źle, teraz znów przechodzę na warzywa (MNIAM!)
aaaaaa i już mogę jeść mięso! (bynajmniej na razie - jadałam w NL ze 4 razy i mnie nie odtrącało)
się rozpisałam...
 
A ja zanim zaczne chlopakom kupowac cokolwiek to musze kupic szafe, bo nie mam gdzie tego chowac :( nie cierpie kupowac mebli... az gesiej skory dostaje na sama mysl...
 
reklama
super dziewczyny! ja też zrobiłam pierwsze zakupy w NL, ale czekamy na torby (taniej wyszło puszczając je busem "od drzwi do drzwi" niż kupować bagaż w samolocie, torby dotrą do nas w sobotę, bo dopiero w piątek je zabiorą, jak tylko dotrze to zrobię fotkę ;) jest tego naprawdę dużo, większość używane (po 1 dziecku) ale napadłam też na primark, także pochwale się ;) a dziś umówiłam się z babeczką po odbiór kolejnych ciuszków (większych na 6-9m) bo chciała za ok 80szt tylko pampersy DADA 1 paczkę, a na fotkach wyglądały na bardzo zadbane ;) ogólnie to mam dla maluszka (jeszcze nie zdecydowaliśmy się na imię) wózek, ubranka (choć będę musiała na spokojnie z tym usiąść i przeglądnąć dokładnie - już mi się nie chce na samą myśl :p ), łóżeczko po starszym synku, smoczki (również złapane okazjonalnie - kobitka oddawała za free nowe nie otwierane 3szt) no i kocyk i ręcznik polarkowy, reszta zakupów przede mną ;)
czy Wy też łapiecie okazje czy raczej stawiacie na wszystko prosto ze sklepu?
widziałam że był kilka dni temu temat o bujaczkach, ten cały bejbybojrn (czy jak kolwiek się to pisze) to dla mnie cena kosmos, nawet za używkę, planuję zakupić kinderkraft 5w1 chyba też któraś o nim pisała? (albo na fejsie mi się w oczy rzuciło ;) ) muszę jeszcze koniecznie zakupić komodę, wanienke i stojak pod nią, no i nowy komplet pościeli do łóżeczka (chociażby żeby od parady sobie leżała - nie podoba mi się "łyse" łóżeczko ;) no i takie rzeczy jak monitor oddechu (kupię na 100%) kosmetyki, wyprawka dla mnie do szpitala (koszule, podkłady itd)
młody w brzuchu mega szaleje, okopuje na wszystkie strony, najbardziej daje czadu jak leżę na prawym boku, no dosłownie się nie da, trzeba zmienić pozycję bo tak kopie ;)
czeka mnie też glukoza.... a właściwie dwie..... (zastanawiam się jak to obejść....)
waga przez urlop poszła w górę aż o 1,7kg! normalnie jestem załamana i wracam powoli do rytmu swojego (na urlopie pojawiły się fast foody, słodycze, lody, kawa... ale w ograniczonych ilościach, no i dużo BARDZO DUŻO chodziliśmy, także suma sumarum chyba dobrze że tylko tyle na plusie ;) a od zapłodnienia jestem i tak na minusie ;) (choć z karty ciąży z 2 wizyty wychodzi 1,4kg na plusie :p ) więc chyba nie jest źle, teraz znów przechodzę na warzywa (MNIAM!)
aaaaaa i już mogę jeść mięso! (bynajmniej na razie - jadałam w NL ze 4 razy i mnie nie odtrącało)
się rozpisałam...
Koniecznie sie pochwal co kupiłas :)
Jesli chodzi o okazję to ja jak najbardziej na niue poluję. Zawsze pare groszy w kieszeni zostanie,a z używanymi rzecza,i nie mam jakiegos problemu.
Własnie kupiłam leżaczek tiny love za 160 zł z przesyłką (najbliżej mnie był 120 km żeby odebrać,więc tylko taka opcja wchodziła w grę). Może to szczyt negocjacyjny nie jest,ale cięzko było znaleźć coś za mniejszą kwotę i w naprawdę dobrym stanie.
A to wszystko przez @sandralevv93 i @monami :p :p :p
 
Do góry