reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć dziewczyny jestem po badaniach połówkowych będziemy mieli córkę Natalie [emoji173]jest zdrowa i słodka ostatnio mam takie zawirowanie okazało się że cukrzycę ciążowa mam dieta nie pomaga muszę brać insulinę [emoji26] i serduszko mi szwankuje mam wysoki puls i zespół wpw muszę wytrzymać do końca ciąży teraz nic nie mogą zrobić chodzę po tych szpitalach aż mi się nic nie chcę nawet pisać jestem załamana jak człowiek pragnie dziecko same problemy od początku ciąża zagrożona do tego góra leków i teraz ta cukrzyca i serce dołączam zdjęcie małej kruszynki [emoji7]Zobacz załącznik 868728
Super ! Gratuluję córki. :)
Nie martw sie, ja też mam wysoki puls ok 90-110ale taki mialam zawsze.... A ty jaki masz ? Do tego mam nadciśnienie, nadwagę i jeszcze tarczyca wyszła powiększona. Poki co lekarze mnie nie straszą. Biore leki i jest ok.
Na kiedy masz termin ?
Ja się pocieszam , ze już wieksza połowa za mną zobaczymy jakie wyniki bede miala z glukoza (idę w poniedziałek) no i jakie wyniki bede miala po ciazy. Liczę, że wszystko się jakoś ulozy.
 
reklama
Ja bralam sobie dziecko z gondolka do kuchni, bez wozka. Pozniej zabieralam do pokoju. Szkoda mi bylo pieniedzy na taki koszyk, ktory nie sluzy dlugo.
No tak, ale ja nie chce wnosić wozka do mieszkania (3pietro) dlatego rozważam inne możliwości , le faktycznie jak miałoby mi to starczy na krotko to muszę rozważyć inne opcje.. choć pomysłów mi już brak ;p
 
No tak, ale ja nie chce wnosić wozka do mieszkania (3pietro) dlatego rozważam inne możliwości , le faktycznie jak miałoby mi to starczy na krotko to muszę rozważyć inne opcje.. choć pomysłów mi już brak ;p
Wg mnie powinnaś jeszcze się przyjrzeć leżakom... One mają pasy do przypinania dziecka i starczą na dłużej.
 
Dziewczyny, a Wy tak na serio z tymi kosmetykami? Jak dlugo myslicie ze będziecie tak sie skupiac na skladzie? Ja rozumiem pierwszy miesiac, dwa moze trzy, a co dalej? Najtaniej i najzdrowiej kapac w krochmalu, ew. z dodatkiem oleju lnianego. Ale jak bedziecie miec zdrowe dzieci, bez alergii, AZS, wysuszajacej sie skory, to naprawdę nie zaszkodzi im parafina czy inne pegi ;) nie wpadajmy w paranoje, wiekszosc dzieci jednak jest zdrowa i nie ma problemow ze skora, a przesada w zadna strone nie jest dobra ;)

Ja spr sklady do tej pory i zamierzam caly czas zarowno produktow dla siebie i dla syn ma 1,5 roku, soczki herbatki ciastka przekąski kosmetyki musli jogurty itp zawsze czytam sklad nie chce dziecku podawac syfu jesli mam wybor i moge zadecydowac to sprawdze sklad, syf ktory i tak jest nieunikniony jest wszedzie i tak jemy a moze dzieki temu odrobine mniej wiec zawsze cos [emoji6] Nie uzywamy w ogole soli i cukru maka i makaron z pelnego przemialu makarony, staram sie jak tylko moge podawac mieso od zaufanych ludzi ( moi rodzice mieszkaja na wsi) a jesli nie mam to sporadycznie tylko indyk, w wiekszosci gotujemy na parze.
Dzieki temu moj syn uwielbia humus zajada sie kielkami ktore sami hodujemy selerem naciowym kaszami itp
I serio nie uwazam sie za jakas eko maniaczke i zebym robila nie wiadomo co tylko sami zmienilismy diete na zdrowsza dzieki temu [emoji6]
 
U nas po pół roku wprowadziliśmy synka do pokoju obok. Nie miałam niani ani monitoringu. Spałam jak zając...spał tylko w spiworkach z rączkami wyciagnietymi, więc nie miałby czym się nakryć. I gdy nie spałam z dzieckiem (oprócz czasu zachorowań), ale to duże wyzwanie i poświęcenie by wstawać do każdego karmienia i odkładać do łóżeczka co kilka godzin. Bardzo bym chciała dać radę i tym razem, ale to się okaże. Dzieci są różne.
Jest duże prawdopodobieństwo że Tobie się to uda. [emoji4] Dużo też zależy od Ciebie.
Dzięki, mam nadzieję ;)
 
To wtedy polecam lezaczek tiny love, uzywany mozna kupic naprawdę tanio a jest lekki i wszedzie mozna z nim w domu sie przemieszczać
Oooo... fajne ! :) podoba mi sie opcja leżenia na płasko wiec jest w koszu Mojżesza czy gondoli. A później jak już dziecko będzie siadać mozna skorzystać z innych opcji.
Muszę gdzieś na żywo isc.poogladac
 
Moja kotka co noc budzi mnie nad ranem (4-5 godzina) żeby ugniatać mi włosy! Wywalam ją od razu z łóżka, ale i tak następnego dnia jest to samo... A drzwi nie można zamknąć, bo miauczy jak głupia i drapie drzwi. Mi jeszcze czasami o tej porze zaczynają się skurcze łydek, więc ciężko mi zasnąć z powrotem.
U mnie to samo, zamknę drzwi to kot wręcz płacze pod drzwiami i drapie, wpuszcze to do sypialni to albo na okno o sobie "gada z ptakami", albo pakuje się do łóżka i trzeba do przytulać A on zaczyna lizać i ugniatac ;p nie wiem.jak.ogarne to jeszcze z dzieckiem [emoji14]
 
Oooo... fajne ! :) podoba mi sie opcja leżenia na płasko wiec jest w koszu Mojżesza czy gondoli. A później jak już dziecko będzie siadać mozna skorzystać z innych opcji.
Muszę gdzieś na żywo isc.poogladac
Tiny Love jest świetny i faktycznie lekki, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie można go praktycznie w ogóle składać (bez rozkręcenia na części pierwsze, a nawet to nam się nie udawało), więc nie jest łatwo go przewieźć np. do dziadków. My mieliśmy kombi i pakowaliśmy go w całości, nie złożony w ogóle [emoji1] Ale po dołożeniu do tego złożonego wózka już nie zostawało dużo miejsca (choć kiedyś pojechaliśmy z tym, plus wanienką i ciuszkami na tydzień, więc jak ma się kombi, to wszystko da się zrobić) :-)
 
reklama
Bylam dzis na wizycie, polozna dotknela brzuch 2razy i juz wiedziala jak dziecko jest ulozone, gdzie przylozyc detektor...cudownie uslyszec znowu to szybkie pikanie, troche sie martwilam, bo ost prawie ruchow nie czulam, ale widac mam malego leniuszka ;)
Bylam dzis tez na łowach w antykwariacie[emoji16]:
Zobacz załącznik 868906
A od kiedy polozna bada Was detektorem? U mnie 23+2 i nie bylam jeszcze badana;/ nie wiem czy się upomnieć?
 
Do góry