reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Chustę można używać od urodzenia w zasadzie.Trzeba umieć tylko związać aby dziecko miało pozycję fizjologiczna.
Ja mojego chustaszka nosiłam ok 30 minut.Zeby obiad zrobic :)
Moj sie na poczatku nie pozwalał, pierwszy raz probowalam chyba jak mial cos kolo 2 msc. Odpuscilam na jakis czas, pozniej probowalismy jak trzymal glowke sam, tez nie byl zachwycony. Dopiero kolo 5 msc docenil chuste i bardzo sie cieszyl jak zobaczyl ze ja wyciagam i bedzie noszony :) a mnie to ogromnie ulatwilo zycie.
 
Chustę można używać od urodzenia w zasadzie.Trzeba umieć tylko związać aby dziecko miało pozycję fizjologiczna.
Ja mojego chustaszka nosiłam ok 30 minut.Zeby obiad zrobic :)
Nie wiem, nie mam doświadczenia, ale taka informacje uzyskałam od położnej i pediatry (w oddzielnym czasie, więc nie mówiły tego samego razem) widzialam tez jak to dziecko w tej chuscie w sklepie wygląda i nnie to przerazilo;p
Pewnie 30minut dziecku krzywdy nie wyrządzi ;)
 
Nie każde BabyBjorn.jest ok.Wiele z nich to wisiadla a nie nosidła ergonomiczne - dziecko wisi w nich na kroczu.
Jeśli w ogole na zdjęciu jakiegokolwiek nosidełka zobaczycie że dziecko jest przodem do świata i wiszą mu nóżki to możecie ten produkt skreślić.Zrobi więcej szkody niż pozytku
Ja to bardziej o leżaczku tej firmy myslalam ;) I o tym pisalam
 
W drodze do pracy.
O Borze Szumiący ja nie jestem w stanie nie jeść tak długo!
W pierwszej ciazy musialam jeść bardzo regularnie od samego poczatku. Budzilam sie w nocy 2-3 i musiałam koniecznie cos zjesc bo nie bylam w stanie zasnac. Sniadanie najpozniej o 7, w sumie jadlam 7-8 posilkow dziennie. A wyjście na badania bylo poprzedzone katorga! Najczesciej tej nocy przed badaniami nie spalam, po prostu z glodu ;) na szczęście regularne jedzenie sprawilo ze tylko 9 kg przytylam...
 
Leżaczek ok. U nas będzie FP po braciach.Co zabawne każdy z chłopaków zupełnie inne funkcje w nim lubił.

Właśnie pękłam sobie paznokieć u stopy.Auc...
Mi ostatnio odpadł, dobrze, że w najmniejszym palcu. Musiałam się kiedyś uderzyć, ale to było dawno, ale pamiętam bol okropny:(

Ten leżaczek z babybjorn jest mega drogi, ale mały wiec mozna go wszedzie zabrać no i na długo wystarczy(nie wiem jak inne) no i żeby się dziecko pobujalo to musi się poruszać wiec tez jest jakaś aktywność.

Chociaż ja na początek to raczej nie będę za takimi nowinkami , spróbuje radzić sobie bez tego ;)
 
Hej dziewczyny. Ja od czwartku na podkieleckiej wsi u mamy. Dlatego odezwalam się może ze dwa razy. Dziś wracam w Pieniny. Z jednej strony się cieszę, bo za ukochanym się stesknilam ale z drugiej strony to było mi tu przyjemnie i błogo kiedy nie musiałam nic kompletnie robić a całe dnie ze starymi znajomymi super rodzinką spedzalam. W sobotę albo niedzielę wyruszamy na podbój północnej Italii. Mam nadzieję że obędzie się bez niespodzianek. Życzę wam miłego dnia i idę się pakować [emoji9]
 
reklama
Nie, mam więcej niedużych ale ten jest największy i wylazl w ciągu ostatnich dwóch tygodni jest czerwono niebieski.

Ja już po wizycie u chirurga naczyniowego, bardzo konkretny gość. Mam kupić pończochy 1 stopień kompresji. Siedzieć w nich cały dzień :-( Jutro doopler kończyn dolnych i drugi bezwzględnie 4 miesiące po porodzie.
Do tego spacer miniumum godzina dziennie i basen. 3 litry wody, spać z nogami na poduszce.

Dziewczyny idzicie się zbadać bo nieleczone żylaki mogą prowadzić do zakrzepicy, a to już poważna sprawka.
Mam też zrobić rezonans głowy, czy bóle głowy nie są od niedroznosci żył. Profilaktycznie, ale podeszli poważnie, jestem zaskoczona.


A masz tylko ten zylak, który widac na zdjęciu ?
Kurde ja też mam takie naczynka bardziej w 3 miejscach kolo siebie od dłuższego czasu , ale to olalam :(
 
Do góry