reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczynki a jak wasze wagi bobaskow w ok 24 TC albo w okolicy 23+6 ... ? Chyba jest nas kilka z terminem na początek października ? :-D

U mnie synek 645 g i mi się coś mało wydaje... Wiem że od połowy to raczej każdy bobasek rośnie swoim trybem ale się zastanawiam jak jest u Was ??? :D
U mnie 23+2 590g :)
 
Widzę że nie tylko ja nie śpię :-)
Jadę na badania na godz 7 i słońce mnie obudziło 4 30 będzie dzisiaj ciepło :-(
 
Helou :) milego dnia dziewczyny!

Niektore z Was byly zainteresowane kwestia magnezu, lekarz mi kazal do 12 tabletek dziennie ;) wiec chyba faktycznie można go brac bezpiecznie, jedyne na co zwrocil mi uwage, to ze nie powinno byc w nim b6 ani nic innego.
 
Dzien dobry, ja mam zwariowany tydzień:biggrin2:
Wczoraj byłam z małą na wycieczce z przedszkola, wróciłam wykończona:eek:
W czwartek mam koniec roku w przedszkolu a w piątek w szkole, wieczorem wyjeżdżamy 250km do rodziny pod Warszawę a w sobotę raniutko nad morze :rolleyes2: nie wiem jak ja ten tydzień przeżyje :errr:
 
Helou :) milego dnia dziewczyny!

Niektore z Was byly zainteresowane kwestia magnezu, lekarz mi kazal do 12 tabletek dziennie ;) wiec chyba faktycznie można go brac bezpiecznie, jedyne na co zwrocil mi uwage, to ze nie powinno byc w nim b6 ani nic innego.
Ja ostatnio podpytywałam brata mojej szefowej który jest ginem o max magnezu to powiedział, że mogę zwiększyć to moje 2x3 jeżeli nadal mam skurcze a objawem przrdawkowania będzie biegunka...więc po tym poznam, że to moja dawka maxymalna :)
 
reklama
Dzien dobry, ja mam zwariowany tydzień:biggrin2:
Wczoraj byłam z małą na wycieczce z przedszkola, wróciłam wykończona:eek:
W czwartek mam koniec roku w przedszkolu a w piątek w szkole, wieczorem wyjeżdżamy 250km do rodziny pod Warszawę a w sobotę raniutko nad morze :rolleyes2: nie wiem jak ja ten tydzień przeżyje :errr:
Hej a kupuje się coś na zakończenie roku w pkolu? Kwiaty? Czekoladki itp?
 
Do góry