reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wynik mam tylko przez telefon bo nie jest opisany tak, aby był do odbioru.Ma być w przyszlym tygodniu, ale i tak nie dam rady pojechać sama (50km w jedną stronę pociągiem z dzieciakami to masakra) tylko poczekam aż mąż przyjedzie i ruszymy razem.

Dziękuję za dobre słowa :*
Na.szczęście to tylko formalność. Super na.prawde ze wsZystko dobrze!
 
reklama
Jestem po wizytach,bylam w aptece. Na razie spróbuję zawalczyc plukankami zatok i ust. Mam recepte na antybiotyk, ale lekarz jakis taki nie przekonany, to nie wykupilam. We wtorek mam gina, niech ona sie wypowie. W pon ide do labu, chyba zroboe dodatkowo crp... I moze potem podejde do dentysty "swojego". Nawet nie wiedzialam, ze uslugi medyczne w sobotę sa takie slabe... Wyobrazcie sobie, ze ani dentysta, ani internista (podejrzewam ze to lekarz po studiach) nie umieli mi powiedzieć, ile paracetamolu moge wziac. W aptece powiedzieli "jak najmniej", ale ze dobowo max 4 tabletki.
Nie zazdroszczę. Sprobuj rzeczywiscie tymi plukankami i masz sinupret?
Swoja droga to rzeczywiście beznadzieja zeby ci kompetentnie nikt nie potrafil pomoc przexiez przepisanie antybiotyku i dawkowanie tak.prostego leku jak.paracetamol to chyba nie jakis wyczyn. Tragedia
 
Kup sobie sinupret, mi naprawdę bardzo pomógł i nie brałam antybiotyku.
Jak Crp do 40 to wirus i nie ma co brać antybiotyku.
Ja miałam ciągle CRP poniżej 40, ale po 4 tygodniach męczarni i tak dali mi antybiotyk, bo nic innego nie pomagało. I po antybiotyku w końcu wyzdrowiałam. Miałam dość osłabienia i kapiącej z nosa ropy...
 
Ja już jestem po kuracji Sinupretem, skończyłam 2-3 dni temu.

@olka90 Ja nie lubię półek, więc byłabym za opcją, w której zajmują najmniejszą powierzchnię. Nie robiłabym też półek do sufitu, bo tam niczego nie będziesz odkładać na co dzień.
 
Jaki.kolor? Prześlij fotkę

Najczarniejsze jakie się da bo ja się w takich najlepiej czuję
20180616_153742.jpg
:-)
 

Załączniki

  • 20180616_153742.jpg
    20180616_153742.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 360
reklama
Miałam mutsy i teraz nie biorę nawet pod uwagę. Zastanawiam się między priamem a bugaboo - widziałam oba na żywo i chyba priam wygra :)
Czemu nie mutsy naczytalam się od Was że super widziałam na żywo trochę niski ja jestem wysoka 176 ALE i tak mocno o nim myślę że względu na Wasze opinie.
 
Do góry