reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale jak to wizualnie stwierdzić, jak opuchlizna z nosa potrafi pół roku schodzić? Mi tyle schodzilo i dopiero po takim czasie zauważyłam malutkie wybrzuszenie na środku kości. I nie wiem, czy coś powinnam była z tym wtedy robić, czy nic by to nie zmieniło... Córka też na nosie wylądowała raz i dopiero po zejściu opuchlizny po paru tygodniach było widać co się tam dzieje i czy jest coś nie tak. Ma teraz taką jakby bliznę w tym miejscu - siną kropkę. Ja mam tak samo.
Mamy skierowanie na cito do laryngologa...zobaczymy moze on cos powie..albo wymaca mu nos i cos stwierdzi
 
reklama
Ty w Niemczech jesteś, dobrze pamiętam? Mam rodzinę w Darmstadzie i tak coś kojarzę, że u nich się zmienia szkołę jakoś wcześniej i w roku szkolnym jest więcej przerw ale za to konczą później szkołę. To dużo zdrówka życzę, oby Was nie pozarażała
Tak w Niemczech, okolice Hamburga. Zmienia sie szkole po 4 klasie. W ogole smiesznie, bo my przyjechalismy z corka jak szla do 2 klasy i zero po niemiecku. Chodzila pol.roku do klasy z nauka języka, pozniej przsuneli ja do "normalnej" drugiej klasy, a teraz jest najlepsza w klasie z niemieckiego gdzie te wsZystkie dzieci sa w Niemczech rodzone. Wiec duma rozpiera
 
IMG_6203.JPG
Dziś mi kurier dostarczył pierwsze zakupy dla malucha ❤️❤️❤️ Rozpakowuje jeszcze ale najpierw rozmiar 56, powiedzcie co jeszcze byście dokupily w tym roz? Reszta będzie 62, później wrzucę fotkę
 

Załączniki

  • IMG_6203.JPG
    IMG_6203.JPG
    1,3 MB · Wyświetleń: 319
Dokupiłam jeszcze dziś w smyku 2pajace 62, jeden bawełniany, drugi trochę cieplejszy dresowy i ocieplany kombinezon, 4 pary skarpetek, czapeczkę, i 2 pary niedrapek.
Ile macie skarpetek i niedrapek? Bo nie wiem ile tego kupować?
 
150zł ale moj gin ma taniej dla swoich pacjentek, pewnie kasuje gdzies 200-250. Mam jeszcze plyte i pendrive z filmami i zdjeciami :)

No właśnie mój tyle kasuje w sensie ze 200 zł .... wiec stwierdziłam ze sorry ale nie (jako naczelny sęp pieniężny [emoji23]) mam z prenatalnych płytę gdzie mam nagrane całe badanie i wystarczy. Ale nie powiem bo Twój młody wyglada cudownie i na prawdę gin się spisał mega z tymi zdjęciami [emoji173]️
 
reklama
Dokupiłam jeszcze dziś w smyku 2pajace 62, jeden bawełniany, drugi trochę cieplejszy dresowy i ocieplany kombinezon, 4 pary skarpetek, czapeczkę, i 2 pary niedrapek.
Ile macie skarpetek i niedrapek? Bo nie wiem ile tego kupować?

Ja niedrapek mam 2 szt a skarpetek nie wiem z 15 [emoji23]
 
Do góry