reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hejka dziewczyny..

Uff muszę Was nadrobić , mam braki hihi :eek:

Pytanko o oliwkę bambino ...

Używam jej długo od 5 m-cy ale dopiero od 3 dni po kąpaniu zauważyłam tylko na brzuszku czerwona wysypkę/ uczulenie / krostki... :eek:

I jestem w szoku żeby oliwka bambino mogła uczulił ? Serio ? Miała któraś taki przypadek ,żeby Was uczylilo ?

Nie pytam czy noworodka... Bo w tej sytuacji nigdy już jej nie użyje :crazy:
Mnie uczulila z JohnsonsBaby czy jak.to sie tam.pisze
 
reklama
Ja jestem za tym, zeby dzieci bawily sie tym, co je interesuje. Nasz jak skonczyl roczek dostal bobasa i sie nim opiekuje, czasem nawet za bardzo, bo jak dawal mu pic i sie do oka woda nalala, to byla rozpacz przez pol godziny ;) jest bardzo empatyczny i jak widzi ze przez przypadek komus cos zrobil to najpierw zamiera w bezruchu a pozniej glaszcze, przytula i na swoj sposob przeprasza.

Dzieci sa rozne, powinmismy jako rodzice podążać za nimi i ich potrzebami a nie naszym wyobrazeniem o tym jakie chcemy zeby bylo :)

Fajnie ze mozecie sie bawic z coreczka w taki sposob jaki wszystkim odpowiada :)
U nas tez nie bylo podzialow, synek ma wózek do lalek (chociaż zazwyczaj woził tam samochody) i lalka też gdzieś jest. Ale podejrzewam że rodzinka nie będzie patrzyła na zainteresowania córki ale na różowy kolor i właśnie lalki.
 
Mój zrobił prawko dla mnie w prezencie ;) Jeszcze przed ślubem. Bo tylko ja nas wszędzie woziłam i żartowałam, że nie ma głupich, za faceta bez prawa jazdy to nie wyjdę, więc nie ma co się oświadczać dopóki nie zrobi [emoji14]

Nic mi nie powiedział, że na kurs poszedł i tylko pod choinkę mi położył kopertę z protokołem znanego egzaminu [emoji4]

Ale
Słodko [emoji173]️ moj ma zrobić niby przed porodem . Ale zobaczymy co z tego wyjdzie ...
 
U nas tez nie bylo podzialow, synek ma wózek do lalek (chociaż zazwyczaj woził tam samochody) i lalka też gdzieś jest. Ale podejrzewam że rodzinka nie będzie patrzyła na zainteresowania córki ale na różowy kolor i właśnie lalki.
Ja lubie jak ludzie pytaja o to co kupić na prezent. Sama tez czesto tak robie jesli nie wiem czym sie akurat dziecko interesuje. Czesto daje kilka pomyslow z czego by sie cieszyl albo mowie ze kupujemy taki duzy prezent i jak ktos chce to moze sie dorzucic ;) dzieki temu mam mniej zabawek ktore sie do niczego nie nadaja.

Kuzynka ma corke ktora kocha lalki, ale wszyscy maja zakaz ich kupowania, po swietach zrobili porzadek w pokoju i przeliczyli ze ma 107 różnych laleczek, o wielu nawet nie pamieta i bawi sie kilkoma
 
Ja lubie jak ludzie pytaja o to co kupić na prezent. Sama tez czesto tak robie jesli nie wiem czym sie akurat dziecko interesuje. Czesto daje kilka pomyslow z czego by sie cieszyl albo mowie ze kupujemy taki duzy prezent i jak ktos chce to moze sie dorzucic ;) dzieki temu mam mniej zabawek ktore sie do niczego nie nadaja.

Kuzynka ma corke ktora kocha lalki, ale wszyscy maja zakaz ich kupowania, po swietach zrobili porzadek w pokoju i przeliczyli ze ma 107 różnych laleczek, o wielu nawet nie pamieta i bawi sie kilkoma
Masakra! Ponad 100 lalek. Ja tylu nawet w sklepie na.raz mie.widzialam.
 
Masz motocykl?
Ja marze zeby miec. Maz mowi ze jak dopadne to soe zabije i dlatego jeszcze nie mam. Ale jak.dzieciaki troche podrosna to sobie kupie
Motocykl to szumnie powiedziane :D na moje maleństwo nie trzeba prawka, bo to 50tka
FB_IMG_1528871104673.jpeg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1528871104673.jpeg
    FB_IMG_1528871104673.jpeg
    129,5 KB · Wyświetleń: 390
Sie pochwale. Moja siostra urodzila dzisiaj o 4.30. Nie liczac boli od momemtu zabrania ja.do karetki urodzila w 15min. Ale.to jej 4 dziecko, trzeci synek. Ja rodze.dziewczynki, ona.chlopcow (jedna jej sie udala). Ale juz jest po a ja sie kulam dalej w te upaly nadchodzace ehehehe

Można zamówić karetkę jak się zaczyna rodzic ?
 
reklama
Dzień dobry :)
Ja wyjatkowo dziś wstałam przed 8,a tak to zawsze 6.
Gdzie kupiłaś super pomysł???
Afraga.pl :)
@Shaer dziekuję,na pewno przejrzę i może coś kupię bo widzę,że cena całkiem przyjemna :)

Dziewczyny,dziękuję za dobre słowo. My tak wybraliśmy i już,zresztą Wy też i nikomu nic do tego. Tylko te głupie teksty potrafia człowieka rozstroić.
 
Do góry