reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wow ale tematy samochodowe się tu wkradły. Mój chłop nie ma nawet prawka haha
Mój zrobił prawko dla mnie w prezencie ;) Jeszcze przed ślubem. Bo tylko ja nas wszędzie woziłam i żartowałam, że nie ma głupich, za faceta bez prawa jazdy to nie wyjdę, więc nie ma co się oświadczać dopóki nie zrobi [emoji14]

Nic mi nie powiedział, że na kurs poszedł i tylko pod choinkę mi położył kopertę z protokołem znanego egzaminu [emoji4]
 
reklama
Dziewczyny, czy ktoras z Was nadal wymiotuje? Bo ja prawie codziennie rano, przez reszte dnia jest okey nawet mnie nie mdli ani nic ale prawie zawsze rano niezaleznie co zjem po chwili wymiotuje. I gdy zwymiotuje to jem znow sniadanie i juz jest okey, nie ogarniam o co chodzi
Ja dostaję odruchów wymiotnych od mycia zębów i od jakichś intensywnych zapachów ciągle. Ale *zwykle* udaje mi się powstrzymać zanim ostatecznie zwrócę posiłek.
 
Czy wy tez budzicie się o 4 rano? :o No ja co dzień jak jakaś nienormalna, chociaż spać idę po 23.....:szok:
Dzień dobry, ja się tak dzisiaj obudziłam, ale zlana potem i łzami - śnił mi się jakiś koszmar. Zwykle śpię do budzika czyli do 7, a zasypiam ok. 22. Ale ja zawsze potrzebowalam snu nocnego, może Ty masz organizm już przyzwyczajony do dyżurów?
 
reklama
Do góry