reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Tak ale zawiozą.do najbliższego szpitala a nie wybranego.

Ooo to dobrze wiedzieć !!!! Bo my bez auta. A akurat najbliższy to mój wybrany. Zawsze awaryjnie będę mieć to na uwadze bo taksówka to raczej średnio [emoji23]

A panicznie się boje się w nocy będę musiała jechać
 
Dziewczyny,powiedzcie mi,jak to jest z tymi rożkami? Przydały Wam sie po porodzie?

A i ja wczoraj zajrzałam do biedronkowego namiotu i kupiłam torbe do szpitala(wszystkie po wojażach mają albo cos uszkodzone albo są zniszczone mocno) za dwie dyszki i odkurzacz ręczny z akumulatorem za 35 zł:D Nawet o takim myslałam ostatnio bo czasem coś oczywiście rozsypię i zanim po szczotkę,za nim co... :D
 
Dziewczyny,powiedzcie mi,jak to jest z tymi rożkami? Przydały Wam sie po porodzie?

A i ja wczoraj zajrzałam do biedronkowego namiotu i kupiłam torbe do szpitala(wszystkie po wojażach mają albo cos uszkodzone albo są zniszczone mocno) za dwie dyszki i odkurzacz ręczny z akumulatorem za 35 zł:D Nawet o takim myslałam ostatnio bo czasem coś oczywiście rozsypię i zanim po szczotkę,za nim co... :D
Ja z rozka nie korzystalam w ogole pomimo ze dziecko mam typowo zimowe. Owijalismy go mieciutkim kocykiem jak go odkladalismy, a na rekach u nas bylo mu zawsze cieplutko wiec nosilismy w samym ubranku. Rozek dostal jak mial 2,5msc, uzywalam rozlozonego czasem jak do kogos szlismy zeby mogl polezec na cudzym lozku ;)
 
Ja z rozka nie korzystalam w ogole pomimo ze dziecko mam typowo zimowe. Owijalismy go mieciutkim kocykiem jak go odkladalismy, a na rekach u nas bylo mu zawsze cieplutko wiec nosilismy w samym ubranku. Rozek dostal jak mial 2,5msc, uzywalam rozlozonego czasem jak do kogos szlismy zeby mogl polezec na cudzym lozku ;)
Dzieki,czyli nie kupuje póki co :D Mam jeden do szpitala uzywany,ale biorę pod uwagę,że w tym szpitalu już on może zostać.
Rozpatrywałam jeszcze kwestie ochraniacza do łózeczka,ale chyba też odpuszczę. Podoba nam się łózeczko,które z dwócz stron zamiast szczebelek ma zabudowane prawie całe ścianki i ochraniacz chyba tylko by pogorszył wentylacje :)
 
reklama
Do góry