reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A zdarza sie Wam ze starszaki 2~3~4~5 latki przychodzą do was do lozka w srodku nocy.....?? Moj 3.5 latek potrafi ze 3dni pod rzad tak wpadac z wizytacjae żebyby spac z nami ;) chyba dlatego ze zauważył ze codziennie roczniak z nami od samego rana jest w lozku..i mysli ze spal z nami..starszy zawsze spi dłużej... a mlody z kolei raz gora 2 razy w miesiacu też...zdarzalo sie ze jednej nocy
....jednego wynosilam jak zasnal.bo drugi sie ladowalnjiz do łóżka

No i jak sa chore to lubia z rodzicami...
U nas tak jest odkąd sie przeprowadziliśmy - wcześniej razem w 1 pokoju z synem, łóżeczko było pezystawione do naszego łóżka i 2 szczebelki wyciągnięte. Syanelo na tym ze maz idzie sie z synem polozyc u niego i czeka aż zaś nie (zazwyczaj sam też zasypia, często zdarza mi się przyjść po niego). Sadzimy ze jak młodszy będzie dzielił pokój ze starszym to się sytuacja zmieni - starszy bardzo by już chciał Młodego u siebie :)
 
reklama
My też zjadamy jajka tylko od szczęśliwych kurek :D
Nawet nie chcę sobie wyobrażać co się dzieje na tych fermach...
Czasem to się grubo zastanawiam po co są niektóre programy dla nas które oceniają naturę...Że niby taka szczęśliwa kura zje coś nie takiego i dlatego lepiej kupować w sklepie. [emoji50]
Kury w klatkach niosące kaja jedząc wyłącznie pasze pasione antybiotykami nie są zdrowsze. To moje zdanie. Wolę szczęśliwe kurki [emoji1][emoji1][emoji1]
 
Tez mam multum takich dorastających włosów , nie powinnam narzekac bo dzięki nim od kilku lat systematycznie włosy mam coraz bardziej gęste ale jak właśnie zrobie koczka albo kucyka to odstają na wszystkie strony, a nie daj Boże jak jest jeszcze wiatr na dworze [emoji23] jak rozczochraniec.


Ja sobie swój wymarzony blond zrobiłam sama w domu fryzjerska farba która kupuje za 25 zł, odrost robiłam co prawda co 4-6 tygodni, ale w domu przy pomocy koleżanki/ mamy/ teraz niemąż będzie mi pomagał. Nigdy u fryzjera nie miałam takiego koloru równego. A końcówki znalazłam sobie dziewczynę w bloku która jest fryzjerka ale nie pracuje w zawodzie i obcina mi zawsze końcówki za 10 zł maszynka na mokro (bo tylko tak chce) Zobacz załącznik 866474

To moje włosy przed zrobieniem sombre 7 miesięcy temu i podpieciem do łopatek
Piekne..i jaki kolor cudny
 
Mi ok 5 miesiecy sluzyl....bo potem w 6 msc nauczyl się nocki przesypiac....i od razu jak przespal noc
Wyladowal na stale w swoim lozku w swoim pokoju..oczywiscie z monitorem...bo przeciez naczytalam ze najwiecej bezdechow to miedzy 9 a 14 msc zycia ...i sa rozne kosze..to tak jak z gondola sa rozne rozmiary....i dzieci tez roznie rosną.... ale 6 miesiac to juz uwaga..bo dziecko moze siadać...moj 7 msc juz stal przy meblach....dziecko potrafi otworzyc oczy i nie zaczac od placzu, wiec sie nawet nie obudzimy

Lepsze od kosza wydaje mi sie co-sleeping... dostawka do rodzicow łóżeczka... teraz z tym bede kombinować
U mnie kosz max do 5 miesięcy. Synek od 5, 5 miesiąca siedzi wiec już nie dało rady. Teraz w sobotę skończył 7 i też już próbuje przy meblach stawać. Ale jeśli chodzi o moją sytuację to teraz kosz dla mnie idealny - synek będzie miał 10, 5 miesiaca jak się córka urodzi więc wydaje mi się jeszcze za mały na swoje łóżko (mamy już ustawione takie małe "przejsciowe" z balustrada chroniąca przed upadkiem ale na tym etapie bym się bała co tam położyć spac). Jak mała będzie miała ok 5 miesięcy, synek ok 15 to myślę ze wtedy zrobimy podmianke - córka do łóżeczka a synek do swojego przejściowego łóżka :)
 
Zamówiłam dzisiaj kombinezon zimowy. Wiem, że po 5-10-15 można spodziewać się wszystkiego, najwyżej odeślę... Promocja niby jeszcze przez 2h jest
Link do: sklep 5.10.15
3e7adeab12e4e1f7d0cbb5d5183075a3.jpg
Ostatnio zamówiłam stąd kilka rzeczy dla syna. Nie jest to najgorsza jakość, ale kurcze, dlaczego to wszystko jest produkowane w Bangladeszu? Jak próbowałam w dotyku to, co kupiłam w pepco i to z 5 10 15 to nie widzę różnicy:(
 
Miałam [emoji23] Zobacz załącznik 866479
Teraz mam takie. Ale właśnie w tym tygodniu wracam do tego blondu mojego kochanego [emoji173]️ nie mogę się już doczekać.

Jeszcze dziś na paznokcie idę. Wreszcie poczuje się jak człowiek i coś ze sobą zrobie [emoji23]
Jak ja.wam.dziewczyny zazdroszcze tych tatuazy. Mi sie tak bardzo podobaja a jestem uczulona i nie mogę.
A ten kolor tez mi sie podoba i masz dlugie wlosy ktorych ja.zapuścic nie moge nie wiem.czemu nie rosna
 
reklama
Tez mam multum takich dorastających włosów , nie powinnam narzekac bo dzięki nim od kilku lat systematycznie włosy mam coraz bardziej gęste ale jak właśnie zrobie koczka albo kucyka to odstają na wszystkie strony, a nie daj Boże jak jest jeszcze wiatr na dworze [emoji23] jak rozczochraniec.


Ja sobie swój wymarzony blond zrobiłam sama w domu fryzjerska farba która kupuje za 25 zł, odrost robiłam co prawda co 4-6 tygodni, ale w domu przy pomocy koleżanki/ mamy/ teraz niemąż będzie mi pomagał. Nigdy u fryzjera nie miałam takiego koloru równego. A końcówki znalazłam sobie dziewczynę w bloku która jest fryzjerka ale nie pracuje w zawodzie i obcina mi zawsze końcówki za 10 zł maszynka na mokro (bo tylko tak chce) Zobacz załącznik 866474

To moje włosy przed zrobieniem sombre 7 miesięcy temu i podpieciem do łopatek
Super kolor. Zdradz jaka to farba i gdzie ja kupujesz
 
Do góry