reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No właśnie nijak-nie brałam. Ciąża leżąca, wiec ani szkoły rodzenia, ani położnej po porodzie, bo rodziłam w innym mieście a przepływ informacji jest jaki jest. Nikt mi po prostu o tym nie wspominał za wczasu, a wyszło na dobre :) Karmiłam i był trochę w pionie, w dzień wiadomo na rękach coś tam robiłam i nosiłam, a w nocy na mnie na śpiocha. Nie wiem czy to dobrze, czy zle wiec proszę się sugerować, ale K nigdy mi nie ulał. Nie pamietam takiej sytuacji. ‍♀️ może po prostu złote dziecko w tym temacie. Ale po rodzinie Kajta równieśnik miał refluks i tam to był sajgon. Dziecko spało na boku, na klinie, po kilka godzin noszone po karmieniu i co rusz głodny, bo wszystko się ulalo.
Chyba chodzi o to ze pokarm sie moze cofnac bo uklad pokarmowy moze byc nie do konca rozwiniety...zeby sie nie udlawil to lepiej troche pionizowac do odbicia.. przy takim noszeniu przez ramie przy okazji brzuszek sie masuje i ponoc kolek nie ma lub sa mniejsze plus kladzenie na brzuch

1 syn nie ulewa..a drugi non stop.podkrsle jeszcze raz dzieci sa różne
 
reklama
A mialas okazje jesc takie jajka, gdzie kury chodza po trawie, jedza robale, sa dokarmiane marchwia, burakami, zyja bezstresowo i znosza jedno jajko na dwa, trzy dni? Powiem szczerze ze dla mnie roznica jest ogromna, ciasta, nalesniki, omlety wszystko inaczej rosnie ;) kocham drozdzowe z wiejskich jajek i masla!
Ja tam najbardziej lubię jajka od kur mojej babci:) w zimę te kury są przykrywane jakimiś koldrami, żeby nie zmarzly:-) :) dziadkowie bardzo się wczuwaja w hodowlę, a co jedzą? No wszystko z podwórka wiadomo, ale co tam:)
 
Ok wstawiam kolorek moich włosków jednak czerwień:D
20180612_115705.jpg
 

Załączniki

  • 20180612_115705.jpg
    20180612_115705.jpg
    420,9 KB · Wyświetleń: 289
Ok wstawiam kolorek moich włosków jednak czerwień:DZobacz załącznik 866525

Odważnie. Miałam podobną fryzurę ale wygolone po bokach :-) teraz mam dłuższe od długiego czasu i póki co nie farbuje.
Później sobie coś strzele po porodzie.
Albo wrócę do kruczoczarnych . Jak uwielbiam albo :
FB_IMG_1527602540299.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1527602540299.jpg
    FB_IMG_1527602540299.jpg
    134,9 KB · Wyświetleń: 265
U mnie kosz max do 5 miesięcy. Synek od 5, 5 miesiąca siedzi wiec już nie dało rady. Teraz w sobotę skończył 7 i też już próbuje przy meblach stawać. Ale jeśli chodzi o moją sytuację to teraz kosz dla mnie idealny - synek będzie miał 10, 5 miesiaca jak się córka urodzi więc wydaje mi się jeszcze za mały na swoje łóżko (mamy już ustawione takie małe "przejsciowe" z balustrada chroniąca przed upadkiem ale na tym etapie bym się bała co tam położyć spac). Jak mała będzie miała ok 5 miesięcy, synek ok 15 to myślę ze wtedy zrobimy podmianke - córka do łóżeczka a synek do swojego przejściowego łóżka :)
Moj ma poltora roku i nadal sie boje ze jak bedzie mial zdjety boczek od lozeczka to mi sie sknoci na podloge, bo sie strasznie wierci ;) wcale sie nie dziwie ze chcesz poczekac z przejsciowym lozeczkiem
 
Ostatnio zamówiłam stąd kilka rzeczy dla syna. Nie jest to najgorsza jakość, ale kurcze, dlaczego to wszystko jest produkowane w Bangladeszu? Jak próbowałam w dotyku to, co kupiłam w pepco i to z 5 10 15 to nie widzę różnicy:(
Ja w zeszłym sezonie odesłałam całe zamówienie z kurtkami, bo to żart jakiś był. Opisane jako ciepłe zimowe a nie wiem, czy na jesień by się nadawały... Kilka sztuk odzieży mamy z tego sklepu i właściwie porównanie z Pepco trafione.
 
reklama
Co prawda pytanie było 2 dni temu ale dopiero nadrabiam i się wypowiem bo my zmajstrowalismy Małą 6 tyg po porodzie Synka :D zaczęliśmy współżycie ok 3 tygodnie po porodzie. Oczywiście z początku delikatnie, na zasadzie prób. No i wtedy już oczywiscie nie krwawilam po porodzie. Ale ja to zawsze mam libido na maksymalnym poziomie, gdybym mogla to dwa dni po porodzie bym sie na meza rzucila [emoji23]
To tak.jak.i ja hehe. My tez ok 3 tyg czekalismy
 
Do góry