reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Pije tylko wode ;)
Z cytryna, nie wiem czy to ma jakiś wpływ ?

Z cytryną to nawet lepiej. Nie powinno mieć wpływu. Kurde może powiedz lekarzowi że mimo że pijesz wodę i łykasz magnez masz skurcze . Może masz większe zapotrzebowanie ? Albo zjedz całą tabliczkę czekolady gorzkiej :-D
Półtora tygodnia to w sumie niedługo może organizm potrzebuje jeszcze czasu ...
Kawkę pijesz ?
 
reklama
@Muumi @aniaplus Dobrze,że o tych łóżkach zaczęłyście pisać, bo łóżeczko, które sobie upatrzyłam ma teraz 4 tyg oczekiwania zamiast 2, a chciałam je mieć już niedługo (to łóżeczko dla średniej córki bedzie).
 
Z cytryną to nawet lepiej. Nie powinno mieć wpływu. Kurde może powiedz lekarzowi że mimo że pijesz wodę i łykasz magnez masz skurcze . Może masz większe zapotrzebowanie ? Albo zjedz całą tabliczkę czekolady gorzkiej :-D
Półtora tygodnia to w sumie niedługo może organizm potrzebuje jeszcze czasu ...
Kawkę pijesz ?

Pije codziennie jedna z mlekiem. Dlatego łykam magnez właśnie. No nic skończę blister tego co mam kupię dziś asmag forte i zobaczymy. Dzięki Bogu miałam dziś skurcz jednej łydki a nie dwóch jednocześnie jak ostatnio [emoji15]
 
Ja z niektorych ubranek z pepco jestem bardzo zadowolona, a jak jeszcze z wyprzedaży kupilam spodenki podszyte polarkiem po 7 zl, bluzeczki po 4zl to mlody cala wiosne chodził ;) te niemowlece ubranka sa jakos gorsze, tak mi sie wydaje. Bodziaki z ramion spadaja, polspiochy czesto gumek nie maja odpowiednich, albo długie nogawki a miejsca na stopy jak u noworodka, skarpetki maja strasznie ciasne gumeczki.
 
A ja ostatnio czytalam czy gdzies ogladalam ze ktos madry sie wypowiadalam, ze te kury wiejskie co sobie chodza jak chcą wcale takich super jajek nie maja, bo taka kura moze zjesc cokolwiek spotka i to nie wplynie korzystnie na jajko, a te co siedza i "robią" jaja maja jedzenie swoje i nie ma szans zeby podczas chodzenia zjadly cos niedobrego co by moglo jajku szkod narobic :) takze nie mozna patrzec na to tak ze kura ma super zycie bo chodzi biega itp ale tym samym moze zjesc wszystko co napotka a to już takie super dla nas zjadaczy jaj nie jest. Wiadomo smutne to ze tamte siedza i tylko sa od jaj, ale chociaz robia je dobre [emoji3] i jakby co to ja nie kupuje jaj w markecie, tata pracuje w firmie co maja fermy takze jaj u nas zawsze pod dostatkiem [emoji23][emoji23]
Tez ogladalam. W 36,6 °c lecialo o ty. Bafali jajeczka i sie ekspert wypowiadl. Ze te z chowu kontrolowanego sa lepsze.
 
cześć dziewczyny:) forum przeglądałam bardzo często jednak dopiero teraz postanowiłam coś napisac:) na poczatku wszystkim Mamusiom bardzo gratuluję, u nas termin na 27 październik, ciąża pojawiła się niespodziewanie po 5 latach starania, na początku szok ale teraz już tylko marzę żeby zobaczyć swoje maleństwo. mam do Was pytanie, czy bylyscie już lub wybieracie się na usg polowke? I drugie czy któraś podczas ciąży ma problemy z uregulowanie tsh? U mnie niedoczynnosc od urodzenia i niestety tsh skacze jak szalone :/
 
reklama
Do góry