reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, który kalendarzyk ciazowy badz aplikacja jest najbardziej wiarygodniejszy? Na kazdym wychodzi mi inna data porodu

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :)
Jestem Agnieszka , mam 22 lata i w sumie nie wiem czy dołączyć do grupy bo jeszcze nie robiłam testu :) ale czytając Was aż mi się miło robi, że nie tylko ja tak przeżywam te chwile niepokoju :)
Jestem w temacie kompletnie Zielona bo dopiero pierwszy raz w życiu podejrzewam, że mogę być w ciąży. Z mezem „zaryzykowaliśmy” 3 dni przed owulacją. Tak dla sprawdzenia czy wyjdzie czy nie wyjdzie [emoji23] ostatni okres miałam 16.01 a obecny @ powinnam mieć dziś, wiec czytając Was poszłam zrobić betę dziś rano, bo jeszcze nie dostałam @ . A pierwszy raz w życiu od 3 dni mam zgagę i od tygodnia ciemności przed oczami.
Myślicie, że to możliwe, że udało by się za pierwszym razem i to jeszcze nie w dzień owulacji ?:)
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć :)
Jestem Agnieszka , mam 22 lata i w sumie nie wiem czy dołączyć do grupy bo jeszcze nie robiłam testu :) ale czytając Was aż mi się miło robi, że nie tylko ja tak przeżywam te chwile niepokoju :)
Jestem w temacie kompletnie Zielona bo dopiero pierwszy raz w życiu podejrzewam, że mogę być w ciąży. Z mezem „zaryzykowaliśmy” 3 dni przed owulacją. Tak dla sprawdzenia czy wyjdzie czy nie wyjdzie [emoji23] ostatni okres miałam 16.01 a obecny @ powinnam mieć dziś, wiec czytając Was poszłam zrobić betę dziś rano, bo jeszcze nie dostałam @ . A pierwszy raz w życiu od 3 dni mam zgagę i od tygodnia ciemności przed oczami.
Myślicie, że to możliwe, że udało by się za pierwszym razem i to jeszcze nie w dzień owulacji ?:)
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wszystko jest możliwe [emoji16] 3mam kciukasy

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do plaży muszę dojechać 15km. Ale gdybym miała się przeprowadzać to tylko bliżej morza [emoji16] Tak jest to dla naszej rodziny cudowną ostoją...szum fal i bryza...ciepły piach...wydmy...A zimą czy inną porą też są piękne uroki które komponuje wiatr...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszcze
 
Cześć :)
Jestem Agnieszka , mam 22 lata i w sumie nie wiem czy dołączyć do grupy bo jeszcze nie robiłam testu :) ale czytając Was aż mi się miło robi, że nie tylko ja tak przeżywam te chwile niepokoju :)
Jestem w temacie kompletnie Zielona bo dopiero pierwszy raz w życiu podejrzewam, że mogę być w ciąży. Z mezem „zaryzykowaliśmy” 3 dni przed owulacją. Tak dla sprawdzenia czy wyjdzie czy nie wyjdzie [emoji23] ostatni okres miałam 16.01 a obecny @ powinnam mieć dziś, wiec czytając Was poszłam zrobić betę dziś rano, bo jeszcze nie dostałam @ . A pierwszy raz w życiu od 3 dni mam zgagę i od tygodnia ciemności przed oczami.
Myślicie, że to możliwe, że udało by się za pierwszym razem i to jeszcze nie w dzień owulacji ?:)
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki!! Jestesmy w tym samym wieku i to moja tez pierwsza dzidzia [emoji1]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry