reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A chodzę do dr Dziducha do luxmedu
Mam dwie koleżanki którym Dziduch prowadził ciąże w tym jedna bliźniacza. Bardzo go chwalą:)
Masz jakiś pakiet w Luxmedzie może? Bo ja ostatnio tyle kasy na siebie I młodego tam zistawiam, że się zastanawiam czy nie podpisać z nimi jakiejś umowy na świadczenia.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Dzień dobry Dziewczyny [emoji4]
Widzę bliższe zapoznania. Ja z nad morza jestem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kocham morze :) Kiedyś co roku jeździłam bo rodzinę w Gdańsku mam.
Teraz już jakieś 5lat nie byłam...chcieliśmy w te wakacje młodego zabrać ale, że się udało zajść w ciążę to z brzuchem daruję sobie wycieczkę na drugi koniec PL


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Mamisia, ja rodzilam naturalnie, mam nadzieję że teraz też się uda. Bo trochę mnie przeraża cesarka i to że na jaczewskiego nie może być z nami nikt na sali do opieki po cesarce... Po naturalnym wszystko spoko ale po cesarce chyba jest duzo ciężej...
 
Mamisia, ja rodzilam naturalnie, mam nadzieję że teraz też się uda. Bo trochę mnie przeraża cesarka i to że na jaczewskiego nie może być z nami nikt na sali do opieki po cesarce... Po naturalnym wszystko spoko ale po cesarce chyba jest duzo ciężej...
Ja akurat nie rodziłam na górze na trakcie tylko tam na dole na patologii czy tam ginekologii. Miałam problem z przepukliną kręgosłupa i CC była planowana.
U nas odwiedziny były dozwolone...ale uciążliwe bo 5 nas na sali...każda po cesarce więc ktoś z rodziny przychodził pomagać zanim nas pionizowali.


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Mam dwie koleżanki którym Dziduch prowadził ciąże w tym jedna bliźniacza. Bardzo go chwalą:)
Masz jakiś pakiet w Luxmedzie może? Bo ja ostatnio tyle kasy na siebie I młodego tam zistawiam, że się zastanawiam czy nie podpisać z nimi jakiejś umowy na świadczenia.


Wizyta 19.02.18->czekamy
Tak, jak dowiedziałam się o ciąży to wykupilam sobie ubezpiwczenie w interrisk za 59 miesięcznie. Niby ma w to wchodzić ciąża ;) będę miała to ubezpieczenie od 1 marca więc się okaże ;)
 
Mamisia, ja rodzilam naturalnie, mam nadzieję że teraz też się uda. Bo trochę mnie przeraża cesarka i to że na jaczewskiego nie może być z nami nikt na sali do opieki po cesarce... Po naturalnym wszystko spoko ale po cesarce chyba jest duzo ciężej...
Na którego października wychodzi Ci termin porodu?
Mi początek. Kalendarzyki wyliczają 5.10.

Mam synka z 6.10.2014...będą jaja jeśli I drugie szóstego by się narodziło :) ;)


Wizyta 19.02.18->czekamy
 
reklama
Do góry