reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O rany ! [emoji85] a co jest największym minusem i plusem ciąży / dzidziusia ?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jako matka nastolatki (17) i 4latki stwierdzam że największym minusem jest to, że za szybko rosną, a plusem, że są. Absolutny brak nudy

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamuśki...
Jak bylam na innym forum w mamach listopadowych 2014 z moją pierwsza ciazą....to mamy ktore oczekiwaly 3 dziecka bylo....aż JEDNA serio.. jedna jedyna ktora spodziewala sie 3 malenstwa...a teraz.....tak na prawde to sam początek mam pazdziernikowych..bo jeszcze wiele nas tu dolaczy.... przez cale 9 miesiecy tak naprawde dziewczyny beda. Dolaczac..a juz na samym starcie ile nas jest, ktore 3 dzidziusia oczekują
Super extra :) :) :)

Mamy ktore spodziewaja sie 3 dziecka..tez macie juz widoczne brzuszki... ponoc organizm i miesnie macicy..pamietaja ciaze.. :)
U mnie 5 tc i 2 dni. Brzuch widoczny odb4 tc
A u Was jak???
U mnie jak wszystko będzie OK to też 3 dzidzia :) ale ja zawsze miałam lekko brzuszek odstający tak że na razie nie widzę różnicy;D
 
O rany ! [emoji85] a co jest największym minusem i plusem ciąży / dzidziusia ?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Plusy dzidziusia
Patrzec jak rosnie taka moja z krwii kosci latorosl...duma rozpiera.. pierwsze kroki.. pierwsze slowa.. pierwsze wierszyki w przedszkolu... po nieprzespanej nocy..jak sie usmiecha...i szczerzy swoje 2 zabki.... rewelacja....co chwila chce sie przytulać..taki maluszek... trzeba korzystac bo potem nie bedzie chcialo :)

Minusy tez są.. nieprzespane noce
Co chwila fuul sprzqtania..bo ciagle cos zalane..cos rozsypane..zabawki porozrzucane po salonie.. spanie w 4 osoby w łóżku.i obrywanie w srodku nocy raz z nogi ..raz z lokcia..... ale potem jest usmiech z zabkami lub bez :) ten etap za nami :)
Na pewno bedziesz sie zastanawiac...skad ja mialam wczesniej tyle czasu.... :)
Kwestia organizacji...
Na pewno cierpliwosc Ci wzrosnie do poziomu MSTRZ...a czasem to i tak bedzie za malo :)
Ogolnie wiecej plusów... ja nie wyobrazam sobie jakbym miala nie mieć tych skarbów

A plusy i minusy ciąży
Dla mnie to nie jest jakis superstan..raczej wiecej minusow..i dolegliwosci.. i ta niesamodzielnowc pod sam kobiec ciazy..a ja zawsze wszystko sama wole zrobić...

Plusow nie widze...wzruszalam sie tylko jak serduszko widzialam. A. Tal tylko ciagly stres..czy wszystko okey..czy zdrowe..czy pempowina sie nie owinie.. etc..porod..czy bedzie okey..czy przeżyje...
Ale w 3 ciazy .jak juz 2 razy sie przeszlo..podchodze z duzo wiekszym dystansem ...bez stresu..i o dziwo. Nic mnie nie boli. Niczym sie nie stresuje... nie wiem od czego to zależy... chybab ze juz wiemco i jak... nie jest to nowe....
 
Plusy dzidziusia
Patrzec jak rosnie taka moja z krwii kosci latorosl...duma rozpiera.. pierwsze kroki.. pierwsze slowa.. pierwsze wierszyki w przedszkolu... po nieprzespanej nocy..jak sie usmiecha...i szczerzy swoje 2 zabki.... rewelacja....co chwila chce sie przytulać..taki maluszek... trzeba korzystac bo potem nie bedzie chcialo :)

Minusy tez są.. nieprzespane noce
Co chwila fuul sprzqtania..bo ciagle cos zalane..cos rozsypane..zabawki porozrzucane po salonie.. spanie w 4 w łóżku.i obryeanie w srodku nocy raz z nogi ..raz z lokcia..... ale potem jest usmiech z zabkami lub bez :)
na szczescie ten etap za nami :)
Na pewno bedziesz sie zastanawiac...skad ja mialam wczesniej tyle czasu.... :)
Kwedtia organizacji...
Na pewno cierpliwosc Ci wzrosnie do poziomu MSTRZ...a czasem to i tal bedzie za malo :)
Ogolbie wiecej plusów... ja nie wyobrazam sobie jakbym miala nie mieć tych skarbów

A plusy i minusy ciąży
Dla mnie to nie jest jakis superstan..raczej wiecej minusow..i dolegliwosci.. i ta niesamodzielnowc pod sam kobiec ciazy..a ja zawsze wszystko sama wole zrobić...

Plusow nie widze...wzruszalam sie tylko jak serduszko widzialam. A. Tal tylko ciagly stres..czy wszystko okey..czy zdrowe..czy pempowina sie nie owinie.. etc..porod..czy bedzie okey..czy przeżyje...
Ale w 3 ciazy .jak juz 2 razy sie przeszlo..podchodze z duzo wiekszym dystansem ...bez stresu..i o dziwo. Nic mnie nie boli. Niczym sie nie stresuje... nie wiem od czego to zależy... chybab ze juz wiemco i jak... nie jest to nowe....

Wow, dziękuje za odpowiedz. Teraz to jak się nie uda na pewno spróbuje na poważnie :) aby przeżyć to wszystko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jest tez zawsze kolorowo i z usmiechem jak w reklamach.... bo pierwsze lata... to wszystko jest podporzadkowane maluchom, ale zalezy czy masz dziadkow do pomocy.. zawsze wtedy latwiej..ja mam niestety jednych i drugich ..450km stad....2 razy w roku sie widzimy.. i zalezy jakie dziecko bedzie.. ja mam pogodne i wesole... bez kolek.. jak zabkowanie beda prEchodzic... 2 dzieci a kazde inne... jeden je obiad godzine i 40 minut.. musze odgrzewac 5 razy podczas jedzenia.. tak cale dbie..skonczy sniadanie..to pora obiadowa....hehe..czasu malo dla siebie jest...
a mlodszy..wsuwa porcje jakby tydzien nie jadl )
Rozne dzieci..z roznym8 problemami sie trafiaja :)..
 
Nie jest tez zawsze kolorowo i z usmiechem jak w reklamach.... bo pierwsze lata... to wszystko jest podporzadkowane maluchom, ale zalezy czy masz dziadkow do pomocy.. zawsze wtedy latwiej..ja mam niestety jednych i drugich ..450km stad....2 razy w roku sie widzimy.. i zalezy jakie dziecko bedzie.. ja mam pogodne i wesole... bez kolek.. jak zabkowanie beda prEchodzic... 2 dzieci a kazde inne... jeden je obiad godzine i 40 minut.. musze odgrzewac 5 razy podczas jedzenia.. tak cale dbie..skonczy sniadanie..to pora obiadowa....hehe..czasu malo dla siebie jest...
a mlodszy..wsuwa porcje jakby tydzien nie jadl )
Rozne dzieci..z roznym8 problemami sie trafiaja :)..
To masz tak jak ja jedno konkret i już, a drugie się nie spieszy [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To masz tak jak ja jedno konkret i już, a drugie się nie spieszy [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Wczoraj odkrylam sposob...
Na talerz ze spidermanem nakldamnkawalki ziemniaka kurczaka surowku... i pytam co jemy z kolana..z glowy.. z nogi..itd.. spidobalo mu się ..zwariowac idzie
 
U mnie rosół już 3 tydzień, patrzeć na niego nie mogę. Rosół na śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację [emoji24]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gdzie dostane cos takiego??
 

Załączniki

  • farklY_bebek_beYikleri_ve_yataklarY_6.jpg
    farklY_bebek_beYikleri_ve_yataklarY_6.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 102
Do góry