reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Szalona jaki duży brzuszek. Ojejciu.

Kfiatek ja rowniesz warszawa. Rodzilas na karowej? Ja pierwsza radzilam w praskim i teraz po remoncie bardzo polecam. A czułam się jakbym na porodzie miała wykupiona położna.

Aga1307 my z mężem pierwsze dziecko też jednej raz i ustrzelilismy. Więc myślę że możliwe. :) tym bardziej że sama mam w tym roku 22 lata. :)
 
reklama
Ja kończę w tym roku 22. Też moja 1 :)
Super [emoji1] dziewczyny jakie macie odczucia? Sama radosc czy czujecie tez lekki niepokój? Ja mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, sama wewnetrznie tez ten spokój czuje, natomiast niepokój czy podołam w roli mamy [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szalona jaki duży brzuszek. Ojejciu.

Kfiatek ja rowniesz warszawa. Rodzilas na karowej? Ja pierwsza radzilam w praskim i teraz po remoncie bardzo polecam. A czułam się jakbym na porodzie miała wykupiona położna.

Aga1307 my z mężem pierwsze dziecko też jednej raz i ustrzelilismy. Więc myślę że możliwe. :) tym bardziej że sama mam w tym roku 22 lata. :)

Zobaczymy wieczorem [emoji85]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super [emoji1] dziewczyny jakie macie odczucia? Sama radosc czy czujecie tez lekki niepokój? Ja mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, sama wewnetrznie tez ten spokój czuje, natomiast niepokój czy podołam w roli mamy [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja próbuje się nie nastawiać, ale uwielbiam dzieci ! I jak by się okazało, że to ciąża to się ze szczęścia popłacze :) aczkolwiek jeśli pomyśle o nieprzespanych nocach to się można bać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja próbuje się nie nastawiać, ale uwielbiam dzieci ! I jak by się okazało, że to ciąża to się ze szczęścia popłacze :) aczkolwiek jeśli pomyśle o nieprzespanych nocach to się można bać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
E tam jakie nieprzespane noce, po 3 tygodniach już nie zauważysz różnicy czy spałaś czy nie [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja próbuje się nie nastawiać, ale uwielbiam dzieci ! I jak by się okazało, że to ciąża to się ze szczęścia popłacze :) aczkolwiek jeśli pomyśle o nieprzespanych nocach to się można bać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Do nieprzespanych nocy mozna sie przyzwyczaić... ja mam juz 2 dzici raz za razem.od 4 la . nie spalam ciagiem 5 h! Moze byly wyjatki na palcach u jednej reki.....a teraz kolejne nieprzespane noce przedemna... poczatek bedzie ciezki do zmiany rytmu..zeby organizm sie przyzwyczail...

Bo ja to z tych spiochow bylam..co lubia spac do 10
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do nieprzespanych nocy mozna sie przyzwyczaić... ja mam juz 2 dzici raz za razem.. nie przespalalam nieprzespane noce przedna :)ciagiem 5 h z rzedu od 4 lat...!!! Moze byly wyjatki na palcach u jednej reki.....a teraz kolejne

O rany ! [emoji85] a co jest największym minusem i plusem ciąży / dzidziusia ?:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry