reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A
Moj za to chce odrazu drugie hehe a ja srednio bo chce wrocic do formy na slub (20.06.2020), wiec na jakies pol roku moglabym wrocic do pracy a później po slubie ciążą [emoji3] gdyby mi się tak udalo to byloby super :)
A ja biore slub za tydzien :-p i bede z brzucholem ze hej. Tylko ze dla mnie to nie bylo nigdy wazne wydarzeniez marzeniem o sukni i weselu. Mam swiadomosc ze wiekszosc kobiet ma inne wyobrażenie na ten dzien i chca, tak jak Ty wygladac jak najlepiej :)
 
reklama
Jestem tu od początku. Od ok 5 strony, tylko ostatnio miałam przerwę ze względu na brak czasu i różne wydarzenia. Dlatego nic nie wiedziałam. Rozumiem że jak ktos dolaczyl na 500 str ale codziennie pisze bo ma więcej do powiedzenia to jest traktowany inaczej ? Dziwne zasady. To moja 1 ciąża i uczę się na tym co piszecie, jak się nie znam to się nie wypowiadam.
Jest szansa na dołączenie do grupy Fb?
Jestem już od jakiegoś czasu, nie od poczatku ale troche juz minęło. Udzielam się jak mogę, le czasem nie zajrzę 2-3 dni A tu z 80str przybyło. Ciężko to ogarnąć... fb jest jakos bardziej dla mnie przyjazniejszy niż to forum, bo co chce nadrobić czytanie na telefonie to mnie wyrzuca :(
 
No niestety gołębie i jaskółki to straszni lokatorzy, dwa razy w roku jakiś woreczek w kącie okna, żeby sobie gniazda nie ulepiły, bo później nie do umycia.

@Szalona29 20+2 byłam na połówkowych waga ok 420g i czuję to w kościach :D
Ja bylam 20+1 i 305g lekarz mówił, że w normie , ale czy to nie za mało? Tak patrzę na innych wyniki i sie zastanawiam;p
 
Poszłam wczoraj wcześniej spać a tu tyle nadrabiania.
Odniosę się jeszcze do spania z dzieckiem. Nie zgodzę się, że seksualność umiera, wręcz przeciwnie. Chyba, że ktoś zamyka seks tylko w sypialni to pewnie tak...
Nasza 6 latka cały czas śpi z nami. Ja tak spałam ze swoimi rodzicami i wspominam to jako najlepszy czas w życiu. Przeniosłam się do swojego łóżka jak miałam 7 lat.
Więc po porodzie będziemy spać w czwórkę, z tą różnicą, że teraz mam dostawkę, żeby było więcej miejsca, choxiaz łóżko 200x220 i spokojnie byśmy się pomieścili.
Ale mój mąż jest taki jak ja. Z córką od samego początku wstawal ze mną w nocy, mimo pracy. Przewijał, kołysał jak nic na kolki nie pomagało. On w ogóle z tych, że jak ma wolne, to chce spędzać 100% czasu z nami.
 
KPI to karmienie mlekiem swoim ale z butelki ;) nie piersią
Ostatnio znajoma mi tak odradzila. Karmiła swoje dziecko 3 miesiące potem dostała jakiegos zapalenia i nie mogła karmić, a ciężko było dziecko przestawić na butelkę. Teraz jest w drugiej ciazy i mowila, że będzie karmić piersią i dodatkowo swoim mlekiem w butli Tak, aby w razie problemów miec alternatywę.

Ja nad tym myslalam, bo o ile nie przeszkadzają mi karmiace matki na ulicy w restauracjach itp to ja chyba się bede wstydzić;p i jak się da to chętnie swoje do butli wezmę
 
Poszłam wczoraj wcześniej spać a tu tyle nadrabiania.
Odniosę się jeszcze do spania z dzieckiem. Nie zgodzę się, że seksualność umiera, wręcz przeciwnie. Chyba, że ktoś zamyka seks tylko w sypialni to pewnie tak...
Nasza 6 latka cały czas śpi z nami. Ja tak spałam ze swoimi rodzicami i wspominam to jako najlepszy czas w życiu. Przeniosłam się do swojego łóżka jak miałam 7 lat.
Więc po porodzie będziemy spać w czwórkę, z tą różnicą, że teraz mam dostawkę, żeby było więcej miejsca, choxiaz łóżko 200x220 i spokojnie byśmy się pomieścili.
Ale mój mąż jest taki jak ja. Z córką od samego początku wstawal ze mną w nocy, mimo pracy. Przewijał, kołysał jak nic na kolki nie pomagało. On w ogóle z tych, że jak ma wolne, to chce spędzać 100% czasu z nami.

Nie bałaś się przy córce ze coś się może stać jak weźmiesz ja do łóżka ? W sensie ze jak się czyta o śmierci łóżeczkowej to wszędzie jest napisane ze nie powinno się spać z dzieckiem w łożku przynajmniej do jakiegoś tam czasu.
 
A

A ja biore slub za tydzien :-p i bede z brzucholem ze hej. Tylko ze dla mnie to nie bylo nigdy wazne wydarzeniez marzeniem o sukni i weselu. Mam swiadomosc ze wiekszosc kobiet ma inne wyobrażenie na ten dzien i chca, tak jak Ty wygladac jak najlepiej :)
Ze tak powiem w dupie z figura ale ja mam pelno pryszczy wiec ja ciezarna i pryszczata odpada na wlasnym weselu [emoji3]
 
reklama
Ze tak powiem w dupie z figura ale ja mam pelno pryszczy wiec ja ciezarna i pryszczata odpada na wlasnym weselu [emoji3]

Hahahahaha ale wyskoczyły Ci teraz w ciąży ? Bo ja miałam jeszcze do niedawna trądzik który mi wyskoczyć od razu jak zaszłam w ciąże, na szczęście od tygodnia nagle mam ładna cerę [emoji173]️ smaruje ja rano i wieczorem aloesem wyciśniętym prosto z liścia i jest super
 
Do góry