reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jak byscie zareagowaly na blizniaki? Bo ja chociaz wiem od 2 miesiecy to nadal mi wlosy deba stają :wink:
Kazda osoba ktora informowalismy robiła najpierw cos pokroju "juhu" a pozniej "wspolczuje" ;)
Ja bym się bała że sobie nie poradzę... Pewnie na początku będzie trudno, ale im będą starsze tym fajniejsza więź między nimi będzie :) chociaż bliźniaki to jeszcze są do ogarnięcia a co jak rodzą się trojaczki i więcej? Tego jakoś nie mogę siebie wyobrazić, jak ludzie dają radę ;)
 
Jak byscie zareagowaly na blizniaki? Bo ja chociaz wiem od 2 miesiecy to nadal mi wlosy deba stają :wink:
Kazda osoba ktora informowalismy robiła najpierw cos pokroju "juhu" a pozniej "wspolczuje" ;)

Hahah :D wyobrażam sobie to juhuu i współczuje :D
Pewnie tez by mi włosy dęba stanęły, gdzieś tam bym się cieszyła. A ostatecznie wszystko się samo poskłada zobaczysz :) w październiku już wpadniesz w trans i zajmowanie się dwójką będzie taką rutyną, na pewno będzie wesoło :)
/
Jestem za Wiktor i Nikodem, ale to nieobiektywne moje typy :D
 
Ja bym się bała że sobie nie poradzę... Pewnie na początku będzie trudno, ale im będą starsze tym fajniejsza więź między nimi będzie :) chociaż bliźniaki to jeszcze są do ogarnięcia a co jak rodzą się trojaczki i więcej? Tego jakoś nie mogę siebie wyobrazić, jak ludzie dają radę ;)
Znam ze slyszenia rodzine z czworaczkami, niestety troje niepełnosprawnych... Na 12h codziennie mama miala do pomocy dwoje dziadkow, nocki dawali rade z mezem. Pomijajac zmeczenie fizyczne i obciążenie psychiczne zwiazane z chorymi dziecmi, dali rade, a nawet po paru latach zdecydowali sie na kolejne dziecko. Zatem da sie! Co nie zmienia faktu ze ja na takie zdublowane szczescie nie liczylam ;)
 
Hahah :D wyobrażam sobie to juhuu i współczuje :D
Pewnie tez by mi włosy dęba stanęły, gdzieś tam bym się cieszyła. A ostatecznie wszystko się samo poskłada zobaczysz :) w październiku już wpadniesz w trans i zajmowanie się dwójką będzie taką rutyną, na pewno będzie wesoło :)
/
Jestem za Wiktor i Nikodem, ale to nieobiektywne moje typy :D
Dzięki.
Mam nadzieje ze do transu jednak nie dojdzie, bo mam w domu aktualnie poltorarocznego brzdaca, wiec calkiem odmóżdżyc sie nie moge i dzialac z automatu 24h/d bo i jemu sie czas nalezy. Najtrudniej pierwsze miesiace, pozniej jak raczkuja, pozniej jak sie ucza chodzic i biegac, pozniej jak maja bunt dwulatka... Wiec generalnie przekichane kilka lat, a pozniej lajcik :D
 
Bliźniaki maja niespotykaną więź, którego nie ma żadne rodzeństwo choćby było między nimi kilka miesięcy różnicy :) zawsze podglądam z rozkoszą i zazdrością ;)
 
Zwolenienie na tyle dni nie jest problemem.
A jeśli chodzi o basen, to jak wszystko ok to napewno możesz iść, ja chodzę tylko zgodnie z radą lekarki po basenie jak wracam do domu to ide się podmycic płynem do higieny intymnej i wrzucam dopochwową jedną tabletke probiotyku, teraz mam invag ale jest drogi więc za tydzień kupię coś tańszego ale co ma min. 10 milinow bakterii. Niektórzy polecają jeszcze tampon na basen ale to się podobno nie sprawdza, a mnie od tamponow boli brzuch więc wogole nie brałam tego pod uwage. Także życzę Ci miłego pływania :-)

Ja dziś miałam szybką wizyte, w sumie tylko przegląd wyników skierowanie na kolejne badania i pytanie jak się czuję ;) szyjka dalej długa, choć nie wiem ile ma... Macica miękka. Oczywiście zapomniałam zapytać czy mogę iść na basen skoro wszystko jest wzorcowe... Ale chyba zaryzykuję i pójdę w przyszłym tygodniu bo tak mi brakuje pływania, otworzyli w Łodzi nowy basen taki olimpijski, najnowsze systemy oczyszczania wody, moja mama chodzi i mówi że rewelacja - pusto, cisza i spokój :)
A i jeszcze dostałam kontynuację zwolnienia ale wypisała mu lekarka na 32 dni aż... Chyba to nie będzie problem gdzieś w ZUSie że takie długie?
 
Ja już po wizycie. Nasza Lauri ma się dobrze :-D waga ok 450. Widziałam jej raczki i nóżki ♡ leży sobie w boczkiem. Ech nie mogę się już doczekać kiedy moje dziewczynki się poznają :tak:
Dostałam skierowanie na glukozę. Zapomniałam zapytać, ja mam ją sobie kupić sama w aptece no nie?
Gratulacje:) ja nie muszę kupować, ale to chyba zależy od laboratorium.
 
Dziewczyny zaproponujecie jakies imiona dla dwoch chłopców? :) nie bierzemy pod uwage staropolskich Boleslawow, zadnych Antonich itp ;) chcialabym dwa zwykle imiona, ktore brzmią dobrze zarówno w pełni jak i zdobniale.
Michał i Maciej
Michał i Marcel
Michał i Marcin
Michał i Adam jeszcze biorę pod uwagę.

W październiku rodzisz? Dobrze wyłapałam, że od dwóch mcy dop.wiesz, że bliźniaki...wcześniej się ukrywali?
 
reklama
Uu widze ze naciskasz na Michałka :d rozważamy to imie, ale nie umiemy zdecydowac.

Termin mam na 19.10 a dopiero w 12 tc dopatrzylismy na usg drugiego malucha, wczesniej w 6tc bylam i nic mie wskazywalo na dwojeczke :)
 
Do góry