reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dziewczyny ile Wasze maluszki ważyły w 20tc? pamiętacie? byłam dziś na wizycie zwykłej u lekarza na NFZ i jestem załamana.... dzidzius waży jedynie 186 gramów a to 20+4..... to mało..... mam stresa....... na 13:00 ide na połówkowe do lekarza z certyfikatem, mam nadzieję że lepiej pomierzy maluszka.....


Daj znać jak po badaniu o 13 , jak waga bobaska ... Nie martw się .... Spokojnie...
 
reklama
dziewczyny ile Wasze maluszki ważyły w 20tc? pamiętacie? byłam dziś na wizycie zwykłej u lekarza na NFZ i jestem załamana.... dzidzius waży jedynie 186 gramów a to 20+4..... to mało..... mam stresa....... na 13:00 ide na połówkowe do lekarza z certyfikatem, mam nadzieję że lepiej pomierzy maluszka.....


19+4 waga 330 g a 21+ 4 waga 440 g
 
Dziewczyny... Czyli wy macie badana szyjkę na każdej wizycie zeby wiedzieć jak się zmienia z tygodni na tygodnie na USG czy tylko miałyście na polowkowym badaniu USG ?

A dwa lekarz sam z siebie bada i mierzy ta szyjkę czy wy o to prosiscie ? Hmmmm
Ja miałam raczej mierzoną na każdej wizycie. Ale jak był dłuższa to nawet zdjęcia nie mam. Na pierwszym prenatalnym u mnie nie mierzy, a na połówkowym mierzy (bo robie je nie u prowadzącego).
 
Ja po polowkowym usg. Wg Om jest 22+5 a wg usg 24+5 więc raczej połowa września będzie. Dziś dr pokazał jajka więc chłopak na 100%. Mały mierzy 33 cm i waga 580gram więc kawał chłopa (po tacie :)). Do tego moja waga +5 od początku ciąży więc nie jest tak źle jak myślałam. Wreszcie odswtaiony duphaston, teraz tylko witaminki ciążowe, dha, Magne B6 i asparganian (czy jakoś tak) na skurcze brzucha.
Dr pozwolił też jechać do Włoch na wakacje pod koniec miesiąca :-D


Super gratulacje . Faktycznie już duży chlopczyk . :cool2::confused2:
 
Witam ponownie kochane kobietki, właśnie jestem po badaniu usg połowkowym i wszystko super, wyniki wszystkie w normie. Zuzia sobie słodko spała przytulona do łożyska, tak bardzo się cieszę!!! Taka radość że szok, narzeczony też widzę szczęśliwy bardzo. Życzę wszystkiego dobrego :*


To super gratulacji zdrowej córeczki .
 
Dr klak mi cc robila razrm z ta druga pania z zagranicy.... ale nie na ich pierwszej zmianie co sie widzialysmy......tylko na kolejnym ich dyżurze.... masakra...jeszcze 3 razy mowilam podczas cc ze mam torbiel do wyciecia w zatoce douglasa.... nie nogla znaleźć....ale znalazla ...


One obie już nie pracują w szpitalu w Gro.
Kaplenko jest chyba w Wolsztynie, a Klakowa nie wiem.
Uznawana jest za dobrą lekarkę, ale mi nie podeszła zupełnie.
 
reklama
Do góry