reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ruszam się dosyć dużo i właśnie jak tylko siądę to od razu czuje ruchy.
To moja pierwsza pierwsza ciąża więc nie mam porównania. Wieczorem od 21 to cały czas kopie do 23 - 24 a czasem nawet taki mocny kopniak w spojenie lonowe mnie obudzi.

Ale z tego co piszecie, to chyba normalne. Trochę się uspokoiłam :-) dziękuję


Ja jeszcze nie czuje. Costam delikatnie.
Mam dzisiaj 19+3 ..
Czekam też na takie fajne fikołki z utęsknieniem <3
 
reklama
A moja kicia nasłuchuje czy coś w brzuchu słychać ;) Poczułam kopniaka to ona aż głowę podniosła :)
IMG_20180603_175547.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180603_175547.jpg
    IMG_20180603_175547.jpg
    106,9 KB · Wyświetleń: 395
Ale że odpłatne zawsze?
Wg naszego kontraktu dziecku przysługują: 2x rtg pantomograficzne w ciągu całej opieki ortodontycznej
2 aparaty wykonane do 12rż
1 reperacja w ciągu 12mcy
Kontrole tych aparatów do 13rż
Poza rtg wszystko jest podobnie z tego co pamiętam. Mi tak powiedziała pani przy rejestracji...potem pytałam jak robiłam rtg czy to prawda to też mi pani powiedziała że tak niestety jest.
 
Poza rtg wszystko jest podobnie z tego co pamiętam. Mi tak powiedziała pani przy rejestracji...potem pytałam jak robiłam rtg czy to prawda to też mi pani powiedziała że tak niestety jest.
No to może nie mają tego w swoim kontrakcie bo rozumiem, że sprzęt mają i odpłatnie od ręki mogą zrobić. W sumie 60zeta cena ok. U nas 100,- kosztuje.
A.w jakim mieście ci trzeba tego ortodontę to może na higienistkach wypytam.
 
Heja
Mam nadzieje ze u was wszystko okey..to co nadrobilam ..to gratuluje udanych wizyt...
Jeny jakie te dzieciaczki juz duze...
Nanpriv w najblizszych dniach wejde :)
ja utknelam na str 1966..wiec z 80 mam do nadrobienia...albo i więcej...
Najpierw remont ktory sie wydluzyl o 10 dni... ciagle cos poprawiamy jeszcze po pseudo fachowcach...
Potem goscie 4 dni byli....:/ nieudana wizyta :(
ja sie czuje świetnie.. rolety zamontowalam dzisia..te przeciwsloneczne
Bo takie upały ze szok
A zaraz siadam szykowac stroj ..bo wystepuje w przedstawieniu u syna w przedszkolu :) ...mam swoja rolę...
I jeszcze bilety bede dzieciom drukować..

Jak nie padne to was bese gonic co sil w nogach, bo wyszlam juz na prostą.... :)
 
Hej. Nadrobić trudno. Weekend byl dlugi. U nas niestety pechowy. Syn ma dwa szwy na wardze, na zębach szynę stabilizująca. Wsiadał na rower i stracił równowagę. 9h na sorze [emoji20] i teraz tylko modle sie by 1 i 2 - oba stale, niestety sa ruszone / cofnięte w głąb nie umarły, nie ma chwilowo czucia w nich, ale mozliwe, ze od obrzęku. Antybiotyk mamy bo rana głęboka i otwarta, jesc nie moze a usta ma jak Angelina [emoji20] No i biegac, skakać etc, wiec atrakcji z okazji dnia dziecka unikaliśmy. Atrakcja bylo 9h na sorze. Szynę i zdjecia m i tak prywatnie robilismy nastepnego dnia. Cudem w taki weekend trafilismy na akurat chirurga dziecięcego szczekowego. O naszej opiece medycznej na nfz to nie bede pisac.
 
Ostatnia edycja:
Hej. Nadrobić trudno. Weekend byl dlugi. U nas pechowy. Syn ma dwa szwy na wardze, na zębach szynę stabilizująca. Wsiadał na rower i stracił równowagę. 9h na sorze :( i teraz tylko modle sie by 1 i 2 ktore sa ruszone nie umarły, nie ma czucia w nich, ale mozliwe, ze od obrzęku. Antybiotyk, jesc nie moze a usta ma jak Angelina :( No i biegac, skakać etc, wiec atrakcji z okazji dnia dziecka unikaliśmy. Atrakcja bylo 9h na sorze. Szynę i zdjevia i tak prywatnie robilismy. O naszej opiece medycznej na nfz to nie bede pisac.
O matko współczuję. Oby ząbki zostały na miejscu. Biedny się meczy.
 
reklama
Hej. Nadrobić trudno. Weekend byl dlugi. U nas pechowy. Syn ma dwa szwy na wardze, na zębach szynę stabilizująca. Wsiadał na rower i stracił równowagę. 9h na sorze [emoji20] i teraz tylko modle sie by 1 i 2 stale, a sa ruszone / cofnięte w głąb nie umarły, nie ma czucia w nich, ale mozliwe, ze od obrzęku. Antybiotyk, jesc nie moze a usta ma jak Angelina [emoji20] No i biegac, skakać etc, wiec atrakcji z okazji dnia dziecka unikaliśmy. Atrakcja bylo 9h na sorze. Szynę i zdjevia i tak prywatnie robilismy. O naszej opiece medycznej na nfz to nie bede pisac.
O matulu... Zdrówka. Znam temat nfz... Jak córka złamała rękę mając 4 lata, czekaliśmy na gips jakieś 5 godzin. Po tygodniu kontrola, pani ortopeda stwierdziła, że gips źle założony, sciagnela i wykręcila rączkę na żywca w drugą stronę. Nie muszę mówić jak zareagowała córka.
Co lepsze, na kolejną kontrolę poszłam już prywatnie i ortopeda stwierdził, że gips na początku był założony dobrze, a to co zrobiła pani doktor nic nie zmieniło poza bólem i trauma u dziecka.
 
Do góry