reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Gonie Was nadrabiam strony , też miałam zajęte ostatnie 4 dni....

Z innej beczki ... Przegladam gazetki promocje - jutro w Lidlu sweterki 24 szt , fajne dla synka ( przynajmniej dla mnie się podobają ) szkoda że mam 25 km do Lidla....
Ja bym nie kupiła niemowlakowi, ten wycięty dekolt w serek jest bez sensu dla mnie.
 
reklama
Matko jedyna co Ty piszesz....[emoji32][emoji32][emoji32][emoji32][emoji44][emoji44][emoji44][emoji44] nie wiem co bym zrobiła ale chyba bez sądu by się nie obeszło to szokujące. Biedna Mała się nacierpiała. [emoji45]
Zgłosiłam to do izby lekarskiej. Na babe wyskoczyłam wtedy normalnie z rękami i gdyby nie mąż to przysięgam, że by mnie musieli wyprowadzić stamtąd. On mnie przytrzymal i uspokoił, a babsko stwierdziło, że jej ro nie rusza, bo spotkała wielu przewrazliwionych rodziców pierwszego dziecka. 'przy drugim już tak nie przeżywają'. Znajoma, która jest na stażu w tej przychodni mówiła, że kobieta już tam nie pracuje. Ale nie wie dlaczego.
 
Hej. Nadrobić trudno. Weekend byl dlugi. U nas niestety pechowy. Syn ma dwa szwy na wardze, na zębach szynę stabilizująca. Wsiadał na rower i stracił równowagę. 9h na sorze [emoji20] i teraz tylko modle sie by 1 i 2 - oba stale, niestety sa ruszone / cofnięte w głąb nie umarły, nie ma chwilowo czucia w nich, ale mozliwe, ze od obrzęku. Antybiotyk mamy bo rana głęboka i otwarta, jesc nie moze a usta ma jak Angelina [emoji20] No i biegac, skakać etc, wiec atrakcji z okazji dnia dziecka unikaliśmy. Atrakcja bylo 9h na sorze. Szynę i zdjecia m i tak prywatnie robilismy nastepnego dnia. Cudem w taki weekend trafilismy na akurat chirurga dziecięcego szczekowego. O naszej opiece medycznej na nfz to nie bede pisac.
O rety współczuję bardzo. Zdrówka dla młodego życzę [emoji8]
 
Hej. Nadrobić trudno. Weekend byl dlugi. U nas niestety pechowy. Syn ma dwa szwy na wardze, na zębach szynę stabilizująca. Wsiadał na rower i stracił równowagę. 9h na sorze [emoji20] i teraz tylko modle sie by 1 i 2 - oba stale, niestety sa ruszone / cofnięte w głąb nie umarły, nie ma chwilowo czucia w nich, ale mozliwe, ze od obrzęku. Antybiotyk mamy bo rana głęboka i otwarta, jesc nie moze a usta ma jak Angelina [emoji20] No i biegac, skakać etc, wiec atrakcji z okazji dnia dziecka unikaliśmy. Atrakcja bylo 9h na sorze. Szynę i zdjecia m i tak prywatnie robilismy nastepnego dnia. Cudem w taki weekend trafilismy na akurat chirurga dziecięcego szczekowego. O naszej opiece medycznej na nfz to nie bede pisac.
Jeśli Cię to pocieszy, mój brat będąc dzieckiem sobie kiedyś "wbił" przednie stałe zęby z powrotem w dziąsła (przewrócił się na twarz na barierkę) i wyrosły mu z powrotem na nowo po jakimś czasie, bez komplikacji :)

Dentysta tylko zalecał płukanki szałwią.
 
Gonie Was nadrabiam strony , też miałam zajęte ostatnie 4 dni....

Z innej beczki ... Przegladam gazetki promocje - jutro w Lidlu sweterki 24 szt , fajne dla synka ( przynajmniej dla mnie się podobają ) szkoda że mam 25 km do Lidla....
Haha, w pierwszej chwili czytając Twojego posta zrozumialam, że komplet sklada się z 24 sztuk i myślę łoooo faktycznie co za okazja, tylko po co komuś 24 sweterki [emoji23]
 
reklama
Do góry