reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U mnie po połówkowych.
Młody szacowana waga 430g /21t3d.
Wygląda, że wszystko rozwija się prawidłowo.
Na skurcze i drganie powiek zalecił magnez 3x1. Kawa w odstawkę poszła i w tym momencie walczę żeby nie usnąć na stojąco.
Na bolesne żylaki Cyklo3forte i pończochy przeciwżylakowe.
Nie wyobrażam sobie w taki upał śmigać w pończoszkach :/
Po zwolnienie mogę przyjść kiedy chcę i mi wystawi.
No i mam się zastanowić czy chcę umówioną CC czy wolę spróbować SN.
Gratulacje
A co do rajstopek to ja wlasnie je targam. Upały sie dopiero zaczely a ja placze tak w nich zle, ale jak ich z kolei nie zaloze to boli noga bardzo
 
Moja gin w ogóle nie zaleca tego trzeciego usg prenatalnego... Chodzę prywatnie i za poprzednie płaciłam u specjalisty z certyfikatem, którego mi poleciła. Więc nie jest to kwestia skierowania, czy czegoś. Będę musiała spytać na kolejnej wizycie dlaczego uważa je za niepotrzebne, bo wszędzie piszą inaczej. Ale boję się, że znowu wyjdę na panikarę, która się czegoś naczytała w internecie.
Pytaj. Bo mnie też ciekawi dlaczego uważa że nie potrzebne. Przecież nie wiadomo czy się bobas obkrecil, czy ilość wód w normie...
Mi lekarz nie robił genetycznych więc wymuszenie na nim jedno usg po 30 tc
 
Ja mogę wam polecić ubranka firmy F&F (są w Tesco i w necie)-szczególnie takie wielopaki bodziaków. Bardzo dobrze się noszą,powiedziałabym że "rosną razem z dzieckiem"-wiadomo że do pewnego momentu ale u nas dany rozmiar służył znacznie dłużej niż innych firm.Nie zbiegają się w praniu,nie mechacą,mięciutka bawełna.
Podobnie z wielopakami firmy George,Primark,Early Days-też kupowałam i kupuję i naprawdę jestem zadowolona. Do tego mają dużo ładnych wzorów i dla chłopca i dla dziewczynki.Te firmy akurat kupuję na allego lub olx,ale jak macie kogoś znajomego za granicą to warto poprosić o zakup,cenowo też nie obciążają kieszeni.

Ja kupuję jeszcze w 5.10.15 - fajnie jak się trafi jakąś promocję to wtedy dużo taniej niż normalnie(może na dzień dziecka coś ciekawego zaproponują), Reserved Kids, C&A - lubię ich BioBawełnę bo jest taka "mięsista" i też długo nam służą ich ubranka, dawniej kupowałam często w Endo chociaż tam też bez promocji to mają wysokie ceny-ale fajne i zabawne wzory ubranek.
W Pepco też robię zakupy,ale faktycznie tam różnie może się trafić-kiedyś moja Karolka dostała bodziak z długim rękawem przy czym długość rękawka była prawie dwa razy (!)dłuższa niż sam bodziak :D w sumie niewątpliwym plusem jest cena-w razie czego bez większych wyrzutów można się pozbyć takiego nietrafionego ubranka.
Coś jest nie tak z rękawami w pepco bo dostałam body i siadać było ze lewy rękaw ok a drugi to chyba doszyty powinien być do dużo większego rozmiaru.
 
DSC_0099-1380x1035.JPG
Hej ja już po prenatalnych. Na pewno dziewczyna będzie 280 g w 19t5d. Wszystko jest w porządku. Bardzo się cieszę :)
 

Załączniki

  • DSC_0099-1380x1035.JPG
    DSC_0099-1380x1035.JPG
    35 KB · Wyświetleń: 403
Co myslicie o imieniu Kornelia? Ostatnio zostalam skrytykowana przez szwagierke ze gdzie to takie ciezkie imie dziecku dawac.. a co ją to obchodzi jakie ja imie dam
Kornelia bardzo ładnie, mi się podoba. Jest mało popularne. Ja znam tylko jedna Kornelię i to super dziewczyna:)
 
Hej!Jaki mily zbieg okoliczności :)
Ogólnie nie jest jakoś tragicznie,ale w porównaniu z pierwszą ciążą to niebo a ziemia...Mam jeszcze często mdłości,czuje się strasznie ociężała,chce mi się spać-niby typowe dolegliwości ale są dni ze tak się nasilają że jestem nie do życia.
A jeszcze ta moja perełka to taki mały ogień jest więc zeby sobie usiąść to mam okazję tylko w czasie jej drzemki ;)
A ty jak się miewasz?
Ja nawet ok. Gdyby nie brzuch zapominalabym ze w ciazy jestem. A no i te moje rajstopki antyzylakowe
A z takim zywym srebrem w domu wiem jak.ciezko odpoczac. Ja.podczas jeh drzemki sprzatam i gotuje wiec nie spalam od początku chociaz nie powiem mega sie chcialo. Za to padalam.z nia wieczorem
 
reklama
Do góry