reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tak tak masz rację mało spaceruje bo miałam od początku ciąży zawroty głowy i słabo mi było a potem jak mi przeszło to znowu po spacerach zdychalam 3 h leżąc bo mnie wszystko w środku pobolewalo...

Nie nie słyszałalam o tym porodzie że latwiej , ja się i tak nastawiam na cesarkę .... Więc chociaż tyle .
A czemu cesarka?
 
reklama
Ja też całe życie niskie ciśnienie 80/50 czasem 70/40...
Za to w ciąży 100 lub 110na 70lub 80.Bardzo ładne.

Mogę śmiało stwierdzić, że ta ciąża jest dla mnie najlaskawsza.Jakby nie to że mój brzuszek się nie mieści w niektóre ubranka,to nawet bym nie zauważyła że jestem w ciąży.
Ja co prawda dopiero druga ciąża, ale bez porównania z pierwsza. Tak jak u Ciebie - gdyby nie rosnący brzuch i coraz bardziej wyczuwalne ruchy, to czuję się jak przed ciąża :)
 
Ja co prawda dopiero druga ciąża, ale bez porównania z pierwsza. Tak jak u Ciebie - gdyby nie rosnący brzuch i coraz bardziej wyczuwalne ruchy, to czuję się jak przed ciąża :)

Ja nawet ruchów nie czuje.Co mnie martwi jakoś.W drugiej ciąży już czułam.Moze przez łożysko na przedniej ścianie.
 
U mnie też by się to sprawdziło. W sensie w pierwszej ciąży bardzo mało ruchu, od połowy już tylko leżenie i poród mega ciężki.

A Tobie co było ? Ogólne osłabienie czy coś konkretnego? Kurde ładna pogoda za oknem , mam otwarty balkon i leżę i się wietrze ... Dziś po wczorajszej akcji że złym stanem zdrowia wolę zostać w domu i dogoryc... Wolę dmuchac na zimne... Już i tak dziś coś tam w domu poroniłam więc starczy teraz owoce soczek i odpoczynek
 
A Tobie co było ? Ogólne osłabienie czy coś konkretnego? Kurde ładna pogoda za oknem , mam otwarty balkon i leżę i się wietrze ... Dziś po wczorajszej akcji że złym stanem zdrowia wolę zostać w domu i dogoryc... Wolę dmuchac na zimne... Już i tak dziś coś tam w domu poroniłam więc starczy teraz owoce soczek i odpoczynek
Najpierw zwyczajnie źle się czułam, od początku ciąży. Potem po 24tc zaczęła się skracac szyjka, a po 30tc czy nawet trochę później rozejscie spojenia lonowego i rwa kulszowa. Więc z przerwami na dwa pobyty na patologii, właściwie połowę ciąży spędziłam w łóżku :/
 
Zobacz załącznik 859919 Patrzcie jak się wczoraj oblowilam :)
U mnie jest taki sklep kik i w nim są teraz przeceny zimowych rzeczy i tak buty z 20zł po 4zł kupiłam a kombinezon z 60zl za 20zl:-p
Tylko mnie wczoraj wkurzyli bo był jeszcze jeden taki typowo zimowy ale ktoś urwał metke i mi go nie sprzedali :no2: już wcześniej go widziałam ale nie wiedziałam czy chłopak czy dziewczynka a teraz jak zajechalam to był ostatni a też by pewnie ze 20zł tylko kosztował:no2:
A i 9oczywiście reklamówka ubranek w ciucholandzie :tak:
Świetny ten kombinezon :)

Ja jak narazie sie wstrzymuje z wyprawka, po pierwsze nie znam plci a po drugie to chyba przeczekam do 30 tygodnia i wtedy zaczne ją powoli kompletowac :)
 
O to jutro wielki dzień :)

Ale Ty tym,co kto uważa to akurat sie nie przejmuj. Każdy jest inny. Cisnienie raczej za niskie masz,ale pytanie:jakie miałaś przed ciążą?
Ja tez mam przykaz mega oszczędzania i tak tez robię,energii mam więcej,ale Tobie moze czegos brakuje? W sensie witaminy czy coś......
Ja mam podobne ciśnienie i od zawsze takie miałam. Co drugi dzień (czasami codziennie) pije kawę i jakoś mnie to stawia na nogi. Jak rozmawiałam ze swoim lekarzem to właśnie nakazał mi dużo spacerować. Staram się słuchać, ale jak te upały są to jest ciężko po mieście spacerować...
 
Co oni mają z tym masłem u mnie tak samo porównał ;-) teraz mam w brzuszku 2 kostki masła;-)
Hehe...dobrze, że nie kostka smalcu [emoji14]
Ja mam wizytę w poniedziałek to się dowiem ile tego "masełka" noszę pod sercem :) :) :)
Mój synek bardzo kaszle więc dzisiaj zostawiłam go w domu i na 12 lekarz, zobaczymy co powie. Jutro dzień mamy i taty w przedszkolu więc musi być w formie :)
My mamy w pkolu połączone święta 8.06 dzień rodziny czyli dzień dziecka, mamy i taty łącznie....oby mój dotrwał w zdrowiu bo niestety to taki typ co ostatnio więcej chory niż zdrowy.
Teraz już prawie 3tydzień chodzi bez przerwy i oby tak zostało.
Zobacz załącznik 859919 Patrzcie jak się wczoraj oblowilam :)
U mnie jest taki sklep kik i w nim są teraz przeceny zimowych rzeczy i tak buty z 20zł po 4zł kupiłam a kombinezon z 60zl za 20zl:-p
Tylko mnie wczoraj wkurzyli bo był jeszcze jeden taki typowo zimowy ale ktoś urwał metke i mi go nie sprzedali :no2: już wcześniej go widziałam ale nie wiedziałam czy chłopak czy dziewczynka a teraz jak zajechalam to był ostatni a też by pewnie ze 20zł tylko kosztował:no2:
A i 9oczywiście reklamówka ubranek w ciucholandzie :tak:
Kombinezon w sam raz.
M. był październikowy i takie były w sam raz...nie za gruby ale też nie za cienki.
Jeden polarkowy leciutki miałam na cieplejsze dni.
Muszę zacząć wygrzebywać te wory z ciuszkami żeby przegląd zrobić.
 
reklama
Zobacz załącznik 859919 Patrzcie jak się wczoraj oblowilam :)
U mnie jest taki sklep kik i w nim są teraz przeceny zimowych rzeczy i tak buty z 20zł po 4zł kupiłam a kombinezon z 60zl za 20zl:-p
Tylko mnie wczoraj wkurzyli bo był jeszcze jeden taki typowo zimowy ale ktoś urwał metke i mi go nie sprzedali :no2: już wcześniej go widziałam ale nie wiedziałam czy chłopak czy dziewczynka a teraz jak zajechalam to był ostatni a też by pewnie ze 20zł tylko kosztował:no2:
A i 9oczywiście reklamówka ubranek w ciucholandzie :tak:

Ale piękne rzeczy ! Tez mam ten sklep obok siebie będę musiała po powrocie się przejść ;)
 
Do góry