reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzieki dziewczyny :D Nawet nie boli jeszcze tak bardzo,ale to sądzę kwestia czasu :d
Ja w tej ciązy to straszna fajtłapa jestem. Albo coś upuszczę albo w cos przywalę albo coś popsuje :D
 
reklama
Tak słabe ciśnienie 90/60 , a puls mam szybki ok 85 nie kumam tego ... Tak zaraz mam nogi jak z waty takie miękkie ...

No dokładnie też myślę że po 1,5 h to przegięcie żeby się aż tak źle czuć :((((

Tak mówiłam mu , kazał się mega oszczędzac i krótkie spacery 20 min max . Nie kazał leżeć oficjalnie bo z synkiem wszystko dobrze zdrowo rośnie .

Ale jak Wy tu opowiadacie o tym że góry że morze że wakacje że spacery długie część z was jeszcze pewnie pracuje nawet .... A ja taki zdechalak i taka delikatna jak żaba... :eek:

W szoku jestem , mało kto wierzy mi ze znajomych że aż tak źle się czuje że to nie możliwe ... W domu też mało co robię , a jak robię to na raty i odpoczynek i siadam .... A to dopiero połowa ciąży :o
Przy takim ciśnieniu to jak się można dobrze czuć, tętno zawsze będzie wysokie przy niskim RR, a człowiek bez ciąży z takim niedociśnieniem ledwo żyje.... normalnie kawę trzeba walnąc .... kofeinowa nie jakaś tam podrabiana....
 
Przy takim ciśnieniu to jak się można dobrze czuć, tętno zawsze będzie wysokie przy niskim RR, a człowiek bez ciąży z takim niedociśnieniem ledwo żyje.... normalnie kawę trzeba walnąc .... kofeinowa nie jakaś tam podrabiana....
Ja mam podobne ciśnienie teraz w ciąży i objawia mi sie to bólem glowy i fakt kofeina pomaga ale u mnie ta z zielonej herbaty bo kawy nie lubie [emoji3][emoji3]
 
Ja to najlepiej się czuje jak walne rano kawę i jak mało jem.... a najlepiej jak jestem trochę głodna... to wtedy mam tyle energii ze mogę wszystko zrobić, a jak tylko zjem to mnie muli na spanie i przepona ciśnięta ze oddychać nie mogę :oo:
 
Wczoraj na wizycie mialam takie samo cisnienie, nic nie powiedzial, tylko, zeby kawke sobie strzelic. Niskie na pewno lepsze niz wysokie, ale niestety potrafi dac w kosc. Najgorzej sie czulam w 18-19tyg, ciagle zawroty glowy, teraz mam 21tydz i jest juz dobrze. Sa slabsze dni, gdzie caly dzien rece sie trzesa i mroczki przed oczami... Moze u Ciebie to tez chwilowe i przejdzie niedlugo[emoji5] postaraj sie wysypiac i nie doprowadzac do glodu, a jak masz slabszy dzien odpoczywaj duzo. Nie bedzie tak zle[emoji6]
Ja na co dzień mam tak 80/50 ciśnienie;) ale w ciąży na szczęście wyższe 100/60, alecwiem co czujecie przy takim niskim. Kawusia i do przodu:/
 
reklama
Ja też całe życie niskie ciśnienie 80/50 czasem 70/40...
Za to w ciąży 100 lub 110na 70lub 80.Bardzo ładne.

Mogę śmiało stwierdzić, że ta ciąża jest dla mnie najlaskawsza.Jakby nie to że mój brzuszek się nie mieści w niektóre ubranka,to nawet bym nie zauważyła że jestem w ciąży.
 
Do góry