reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Zawsze mówię ze to moja dzidzia słodka [emoji23][emoji173]️


No prezentuje się przepięknie !!!!! Chyba niedawno był w psim spa co ;>
Z jego szatą musimy chodzić raz na 2 miesiące a tak naprawdę po miesiącu już wygląda śmiesznie :D ale cieszę się że Miłoszek się będzie z pieskiem wychowywał <3
 
reklama
Dobra ja też mogę odetchnąć, już jestem w domku po wizycie:)
No więc będzie chłopczyk, do męża zadzwoniłam i powiedziałam że zrobił Kajtka:laugh2: kopał bardzo jak się położyłam i doktor robił usg :-p buzi wogole nie pokazał bo ma przytulona do łożyska :tak:i jest w tej chwili ułożenie posladkowe ale u mnie każde dziecko bardzo długo było tak ułożone a przed samym porodem robiły fikolek i prawidlowo się ukladaly :-p
Maluszek waży 244g więc jak to doktor stwierdził kostka masła:laugh2:

Następna wizyta 13 czerwca i to będą polowkowe:)
 
my nie mamy żadnych zwierząt, za dużo podróżujemy a pies czy kot to utrapienie w takich sytuacjach ;) mieliśmy rybki ale tuż przed naszym 2 tygodniowym wyjazdem strzeliło akwarium tak samo z siebie, po prostu, także zlikwidowaliśmy i już nigdy więcej ;) a co było jakby nas nie było akurat? wolę nie myśleć :p
 
Dziewczyny, czy na połówkowym robili Wam badanie przepływów pępowinowych? Czy tylko przepływy w serduszku?
 
Dobra ja też mogę odetchnąć, już jestem w domku po wizycie:)
No więc będzie chłopczyk, do męża zadzwoniłam i powiedziałam że zrobił Kajtka:laugh2: kopał bardzo jak się położyłam i doktor robił usg :-p buzi wogole nie pokazał bo ma przytulona do łożyska :tak:i jest w tej chwili ułożenie posladkowe ale u mnie każde dziecko bardzo długo było tak ułożone a przed samym porodem robiły fikolek i prawidlowo się ukladaly :-p
Maluszek waży 244g więc jak to doktor stwierdził kostka masła:laugh2:

Następna wizyta 13 czerwca i to będą polowkowe:)
Super gratulacje
 
Dobra ja też mogę odetchnąć, już jestem w domku po wizycie:)
No więc będzie chłopczyk, do męża zadzwoniłam i powiedziałam że zrobił Kajtka:laugh2: kopał bardzo jak się położyłam i doktor robił usg :-p buzi wogole nie pokazał bo ma przytulona do łożyska :tak:i jest w tej chwili ułożenie posladkowe ale u mnie każde dziecko bardzo długo było tak ułożone a przed samym porodem robiły fikolek i prawidlowo się ukladaly :-p
Maluszek waży 244g więc jak to doktor stwierdził kostka masła:laugh2:

Następna wizyta 13 czerwca i to będą polowkowe:)
Gratuluję chłopczyka:)
 
reklama
Do góry