reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja na temat wózków też się nie wypowiadam bo mam po córci i żadnego nie kupuję jedynie łóżeczko muszę kupić :)
Nie oglądam nowych i nie jestem w temacie jeśli wpisujcie nazwy jakiś wózków to odrazu wchodzę na google i patrzę jak wygląda :laugh2:
 
reklama
Ja poki co wozkow nie ogladam. Po cichu licze, ze taki 3w1 dostane po bratanku...ale wlasnie nie wiem czy sie nie przelicze[emoji5] on bedzie mial prawie 2latka w pazdzierniku i teraz pytanie czy takie dziecko jezdzi jeszcze w spacerowce terenowce...maja tez lekka spacerowke, ktora uzywaja na co dzien. Musze chyba.poruszyc ten temat, bo jak nie dostane to widze, ze niemaly.wydatek mnie czeka[emoji5]
Moj jak mial 1.5 roku to juz nie chcial w wozku jezdzic, w sumie czesto z placzem go tam wsadzalam, bo byla zima i tez nie chcialo mi sie 100 metrow isc przez godzine [emoji14] na wiosne odpuscilam wozek, znaczy na poczatku bralam, on szedl a ja pchalam wozek, po kilku spacerach stwierdzilam ze to bezsensu [emoji14] i nigdy mlody nie wolal na rece ;) znaczy nie do mnie, bo wiedzial ze ja go nosic nie bede, ale do tatusia chetnie chodzil [emoji23]
 
Moj jak mial 1.5 roku to juz nie chcial w wozku jezdzic, w sumie czesto z placzem go tam wsadzalam, bo byla zima i tez nie chcialo mi sie 100 metrow isc przez godzine [emoji14] na wiosne odpuscilam wozek, znaczy na poczatku bralam, on szedl a ja pchalam wozek, po kilku spacerach stwierdzilam ze to bezsensu [emoji14] i nigdy mlody nie wolal na rece ;) znaczy nie do mnie, bo wiedzial ze ja go nosic nie bede, ale do tatusia chetnie chodzil [emoji23]
U mnie tak samo. Młody wiedział że na ręce go nie wezmę :) nasze spacery zawsze baaardzo długo trwały :)
 
Dziewczyny, jestem już po polowkowym i wizycie. Wszystko ok. Szyjka w porządku, łożysko przylega. Chłopczyk pozostanie chłopczykiem :-) dzisiaj 21+4, waga 456g.
Pomiary ok. Ale termin przesunął mi się na koniec września z początku października :)
Następna wizyta za miesiąc Mam brać magnez na twarniejący brzuszek.
Super, gratulacje! Waga już całkiem przyzwoita :)
 
U mnie na kolację pierogi z czereśniami :) mniam
sketch-1526920505030-270x360.jpg
 

Załączniki

  • sketch-1526920505030-270x360.jpg
    sketch-1526920505030-270x360.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 455
reklama
Dziewczyny, jestem już po polowkowym i wizycie. Wszystko ok. Szyjka w porządku, łożysko przylega. Chłopczyk pozostanie chłopczykiem :-) dzisiaj 21+4, waga 456g.
Pomiary ok. Ale termin przesunął mi się na koniec września z początku października :)
Następna wizyta za miesiąc Mam brać magnez na twarniejący brzuszek.


To super że synek zdrowy , miałam już pisać że kazał chłopa hihihi ale doczytałam ze 21+4 miałaś badanie więc w 22 TC miałaś a ja aż dwa tygodnie wcześniej tak jakby bo w 19+4 tj 20 tc i ważył synek 330 g... no tak mi umówił lekarz termin a chciałam później no nie ważne .

No to pewnie że Ty wrzesień końcówka skoro ja np. mam na ok 6-10 października , też mi się zmienia ten termin coś . Pierw był 3 /10 , potem 12/10 a teraz znowu inaczej hahaha :cool2:

Najważniejsze że zdrowe bobaski , a na brzuszek pewnie magnez pomoże .
Jakiś konkretnie kazał Ci łykać , dawka ?
 
Do góry