reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mój 4l jeszcze nic brzydkiego do mnie nie powiedział, no zdarzyło się że był zły i powiedział, że mnie nie lubi i żebym sobie poszła.
Ma śmieszne teksty za pewne z przedszkola ale nigdy jeszcze do nas w bezczelny sposób nie powiedział. Czasami zdarza mu się lekceważacy ton ale od razu jest upominany i tłumaczymy że mówimy do siebie z szacunkiem na razie to zdaje egzamin.
Zawsze też po tym gdy się posprzeczamy to albo my albo on podchodzi mówi przytulmy się na zgodę.
 
reklama
Tak tylko, jesli bedzie na L 4 a nie przedłuża jej umowy to po l4 zostaje z niczym.
Ja? Nową umowę mam na czas nieokreślony.
Pracuję u nich od 11lat.
Od maja zmieniłam tylko stanowisko i teoretycznie pracodawcę bo przeszłam od szefowej do szefa na umowę.
(są u nas mikroprzedsiębiorstwa )
 
Ostatnia edycja:
Tak mi jakoś smutno...
Cieszę się bardzo, że w ogóle jest w ciąży, że moja córka będzie miała kogoś tak na zawsze, że nigdy nie będzie sama.
Tak czytam Wasze komentarze... za pierwszym razem chciałam mieć synka okazała się córeczka. Kocham ją najbardziej na świecie i niewyobrażam sobie żeby mogła być kimś innym.
Teraz kiedy okazało się, że będzie druga córka a nie planuję kolejnej ciąży tak mi jakoś smutno, że nigdy nie będę miała synka.
Wiem, że kiedy mała się urodzi to nie będzie miało to znaczenia, ale po czytając, że dziewczynki to mają trudniej w życiu, że więcej przy nich roboty... ech hormony mi szaleją.
Mała wczoraj spała u babci i podobno poplakala się, że ona chce i siostrę i braciszka...
I te komentarze o druga dziewczyna no nic najważniejsze żeby było zdorwe a za trzecim razem może będzie chłopiec-no ręce mi opadają jak słyszę te głupie teksty.
Szukaj pozytywo tej sytuacji ..a jest ich wiele... ( pisze mama 3 syna w drodze, marzyla mi sie corka i kolejnej ciazy nie bedzie) ale jak widze jak moich 2 synow juz sie fajnie dogaduje..jak bawią sie autkami razem... bedzie silna więź u jednej plci... ekonomia ktora dziewczyny wymirnialy... zobaczysz to tez bedzie oczko w glowie..taki drugi cukierek :)
 
@Emol no Zakladam, ze l4 juz do porodu wtedy :)
Dostaje potem przez rok 80% średniej pensji. A po roku szukanie nowej pracy.
Ja tak mam, tyle że zamiast szukać pracy to 3 miesiące pociagne pieniądze z posredniaka i urodze to będę miała magiczne macierzyńskie o wartości 1000 zł.[emoji23][emoji23][emoji23] lepszy rydz niż nic
 
Dostaje potem przez rok 80% średniej pensji. A po roku szukanie nowej pracy.
Ja tak mam, tyle że zamiast szukać pracy to 3 miesiące pociagne pieniądze z posredniaka i urodze to będę miała magiczne macierzyńskie o wartości 1000 zł.[emoji23][emoji23][emoji23] lepszy rydz niż nic
A z pośredniaka co się dostaje w takiej sytuacji? Jakiś zasiłek?
 
reklama
Do góry