reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
No to już Ci mowie, ze spalam tak z tego samego powodu :) spróbuj kilka nocy i zobaczysz, ze wydzieliny będzie mniej, albo i wcale :)
Ps. Dziecko tez tak kładłam. Ale, ze „od spania bez majtek rosną psiutki” to chętniej zdjął i śpi już bez :D
Dzięki @pat&mom, przekonałaś mnie wtedy do spróbowania :). Już dobry tydzień śpię bez bielizny i jest o niebo lepiej jeżeli chodzi o ilość wydzieliny w dzień!!! Przed miałam tak mokro, że musiałam z 8 wkładek na dzień używać, a teraz mogłabym z jedną przechodzić ale dla higieny zmieniam 1 lub 2!
To jest magia i teraz ja polecam dla dziewczyn które borykają sie z problemem za dużej ilości wydzieliny.
P.s. synkowi nie zakładam majteczek na noc tylko spodenki od piżamy i też nie protestuje. :)
 
No u mnie też 20 tc i 330 g... Synek... No nie ma reguły może potem podgoni mój synek wagę hihi :rolleyes:

Ale w sumie 400 g w 20 tc to tak jakby była waga na większy tydzień 21-22... Może masz starsza corke z USG... Ciekawe.
Na tym etapie dzieci rosną już w różnym tempie:) jedno jest mniejsze/lzejsze inne większe, nie ma co porównywać.
 
Dziewczyny, wszystkim gratuluje udanych wizyt!!! Miło się czyta tyle dobrych wieści!! Super dzień, tyle wizyt dziś było. Kto jutro wizytuje?
 
No u mnie też 20 tc i 330 g... Synek... No nie ma reguły może potem podgoni mój synek wagę hihi :rolleyes:

Ale w sumie 400 g w 20 tc to tak jakby była waga na większy tydzień 21-22... Może masz starsza corke z USG... Ciekawe.
Z USG jak patrzyłam na aparat to wychodził 20t1d ( jak zrobił pomiary to tak się wyświetlało na takim pasku na górze). Z ostatniej miesiączki mam dziś równo 20 tydzien a z wcześniejszych USG 19t4d [emoji54]. W cały świat w każdym razie [emoji23] dla mnie te pomiary to są mniej więcej bo wiadomo że nikt dziecka nie waży na wadze tylko z pomiarów narządów to wynika... Będzie dobrze !
 
reklama
Dziewczyny, ciągle mam nadzieję na poród naturalny, ale szpitala pewnie nie unikne... I teraz tak. Szpitale u mnie w mieście są tragiczne. Mam polecony szpital, z dobrymi opiniami - 65 km od domu... Zdecydowalybyście się? Sprawdzałam trasę i to jest minimum godzina drogi... Zakładając, że pojechalabym od razu po rozpoczęciu regularnych skurczy...? Nie wiem jak będzie tym razem. Przy córce przyjechalam ze skurczami w piątek, urodziłam w niedzielę, ale co jeśli teraz będzie szybciej? Ale czy aż tak szybko? Kurde nie wiem...
Ja będę rodziła 70 km od domu, nastawiam się na SN.
 
Do góry