reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
20 tydzień [emoji4] dziękujemy. Mówił lekarz że spora, sądząc po kości udowej ale i ja i mąż jesteśmy wysocy.

No u mnie też 20 tc i 330 g... Synek... No nie ma reguły może potem podgoni mój synek wagę hihi :rolleyes:

Ale w sumie 400 g w 20 tc to tak jakby była waga na większy tydzień 21-22... Może masz starsza corke z USG... Ciekawe.
 
Dziewczyny ja miałam dwa dni (jeden w zeszlym tygodniu, drugi w tym) mega skurczów macicy. Macica twardniałam jak kamień. Wielokrotnie w ciągu dnia i nocy i nawet na dlugo.
Szyjke mam jednak długą i zamkniętą. Przy tych skurczach nic mnie nie bolało ale był mega dyskomfort. Lekarka mówił że może być tak, że przy tych skurczach będzie ból jak na okres i że to jest ok, o ile po nospie odpuszcza.
Pisze wam o tym bo w pierwszej ciąży nie miałam takich skurczy tylko poprostu twardy brzuch.
Drugi raz te skurcze mi sie zaczeły po tym jak piłam zblendowane z owocami pokrzywy polne (monoc mega dobre na anemie) jednak przestrzegam jakby któraś miała ochote na naturalne specyfiki :)
Ja wysłałem sok z pokrzywy ale właśnie któraś dziewczyna pisała że nie koniecznie A że obrzydliwe to jest to długo namawiać mniej nie trzeba. Jak już wyniki będą fatalne to może wtedy.
 
Na normalnej wizycie mi powiedziała że widzi wargi sromowe Ale na 100 nie potwierdza bo dużo się może zmienić ale ja już sobie w głowę wbilam że bedzie córka i koniec, A jak mi dzisiaj na połówkowych powiedział inny lekarZ to nie mogłam uwierzyć...aż mu kazalam dwa razy sprawdzić no i powiedział że tu bez żadnych wątpliwości może powiedzieć że chłopak. Dla mnie szok i niedowierzanie A dla męża radość niesamowita. Jak mu powiedziałam że bedzie miał jednak syna to się popłakał biedny
No bo dla facetów to ważna sprawa :)
Syn, drzewo, dom...i takie tam...
A jak córa to I tak świata poza nią później nie widzą.
 
reklama
Do góry