reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dzisiaj na obiad robię barszcz biały, już zjadłam arbuza z rana... o dziwo coś innego niż kanapki bo ostatnio jakoś nie mogę się odnaleźć z czasem. Leci mi wolno Ale nie mam czasu na normalne jedzenie...
 
Dziewczyny tydzień temu byłam u gina i jak oglądał dziecko to jeździł mi po brzuchu bardzo nisko tak z 10-15 cm poniżej pępka, co prawda było sam tylek widać. Czuję ruchy od jakiś 2 tyg i teraz czuję je i widzę jakoś 5 cm pod pepkiem. To możliwe, że tak to już urosło wszystko w srodku?
Ja wczoraj byłam na wizycie. I podobno mam wysoko macice bo juz do pępka ale ruchy dziecka czuje raczej bardzo nisko.
 
reklama
Dziewczyny ja miałam dwa dni (jeden w zeszlym tygodniu, drugi w tym) mega skurczów macicy. Macica twardniałam jak kamień. Wielokrotnie w ciągu dnia i nocy i nawet na dlugo.
Szyjke mam jednak długą i zamkniętą. Przy tych skurczach nic mnie nie bolało ale był mega dyskomfort. Lekarka mówił że może być tak, że przy tych skurczach będzie ból jak na okres i że to jest ok, o ile po nospie odpuszcza.
Pisze wam o tym bo w pierwszej ciąży nie miałam takich skurczy tylko poprostu twardy brzuch.
Drugi raz te skurcze mi sie zaczeły po tym jak piłam zblendowane z owocami pokrzywy polne (monoc mega dobre na anemie) jednak przestrzegam jakby któraś miała ochote na naturalne specyfiki :)
 
Do góry