reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Też mam więcej włosków na brzuchu zauważyłam :eek:

A co do tej linii kiedyś ja zauważyłam w odbiciu lustra ale taka ledwo ledwo widoczna jak cień wygląda , ale teraz sie dopiero pojawila kilka dni temu , dziś już 19+5 :cool2: w środę zaczynam 20 tc czyli połowa aleeeee mi jakoś szybko zleciało od lekarza do lekarza i mija po 3 tygodnie :rolleyes:

Ruchów dalej nie czuje , serio :(
Ledwo co raz na ile jakieś lekkie muśnięcie jak skrzydełka motylka ale rzadko ... Dlatego fajnie że chociaż dziś serduszko slyszalam i bobasek wporzadku :oops:
Nie martw sie..u mnie 3 ciaza...i raz dziennirr wieczorem..poczuje. albo wcale..
Pierwsza ciaza czulam dopiero w 21 tc..a w drugiej w 20 tc...spokojnie :)
 
Nie uzywalam jeszcze żadnego,ale owszem,dyskutowalysmy tu już kiedyś na ten temat. Zrobiliśmy z niemezem rozeznanie,jesteśmy w takiej grupie na fb 8 gwiazdek i tam doradzono na początek m.in. ten o którym piszesz albo city. Ponoć za kilka miesięcy i tak będziemy musieli zmienić.
Ale tak jak pisałam,u nas to tylko pytania na fotelikowej grupie i tamtejsze opinie oraz macanko w sklepie(chodziło o wkładkę dla malucha)
Dobrze wiedzieć i to:) dzięki
 
reklama
Do góry