reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
To ciezko Ci będzie....
Ja nigdy nie wlaczylam zmywarki..
smieci tez nie wynosze...facet musi cos w domu pomagac.. miec ze 2 ~3 obowiazki... to nie fair ze wszystko na Ciebie spada
Mój ma obowiązek wynoszenia śmieci i zmywania garów. Ale tego nie robi jeśli się nie przypomni. Najgorzej to śmieci. Bo pampersy młodego a on mi zostawia pełen kosz z wcześniejszego dnia. -.- nie mówiąc ze wali to po prostu też nie mam gdzie wkładać, a wystarczy że wyciagne go to syn od razu chce w nim nurkować -.- a co do garów to się klebia. Ja zmywam tylko to co mi potrzebne w danej chwili Ale nie lubię tego nie porządku.
Nie każe mu odkurzacz, wycieraczki kurzy, zmywac podlogi... Ale swoich obowiązków jak nie przypomnisz czy nie naszykujesz śmieci to nie weźmie (ale z 3 razy od 20 zanim usunie idzie na papierosa na dół więc nie powinien mieć problemu z wyniesieniem.

Właśnie dzwoniłam aby upewnić się na którą obiad zrobić. To powiedział że zepsul się autobus, ma wolny czas do 14 (oczywiście płatny) ale przez to do 19 pracuje -.- czyli w domu będzie o 20. Jak ja nie lubię jak on tak pracuje z du py. :/ cały dzień z dzieckiem, nawet wysikać na spokojnie się nie można.
 
Dziewczyny ja tak z innej beczki. Już o tym trochę tu było pisane, więc z góry przepraszam jeśli się powtarzam, ale czytam o fotelikach. Może któraś z Was używała Maxi Cosi Pebble 0-13 i opisalaby wrażenia?
Ja taki miałam, wszystko było ok, wkładka dla noworodka dała radę. Nie pamiętam żeby mlody się w nim pocił a było lato. Zależało mi na foteliku wpinanym do bazy i to mi się bardzo podobało, później w tą samą bazę wpinałam Pearl. Z tego co patrzę to gdy mąż kupował ten fotelik to był duuuuużo droższy. Ale to 4 lata temu było :)
 
Nadrobilam do 1739 i musze zmykac :)
Tez mialam w 2 ciazach kreske... widoczna
W tej ciazycjeszcze nie mam, ale mam wloski na brzuchu o ktorych piszecie
Co do imion...kazfy sie troche sugeruje ludzmi co maja imiona w otoczeniu..i jacy sa to ludzie..albo czy sie w rodzinie nie powtarza...
Mi samej zaczelo nudzic sie imie ktorego bylam pewna...teraz juz nie jestem. :/ ehhh
Jeszcze duzo czasu
Mam synow
Wojtek Tomek
Radek Przemek Bartek.... mial byc Filipek...ale sie zastanawiam jeszcze...tak zeby cala trojca fajnie pasowala..
GRATULUJE UDANYCH POLOWKOWYCH
ja mam 16.06 dopiero
Zmykam :)
 
Nadrobilam do 1739 i musze zmykac :)
Tez mialam w 2 ciazach kreske... widoczna
W tej ciazycjeszcze nie mam, ale mam wloski na brzuchu o ktorych piszecie
Co do imion...kazfy sie troche sugeruje ludzmi co maja imiona w otoczeniu..i jacy sa to ludzie..albo czy sie w rodzinie nie powtarza...
Mi samej zaczelo nudzic sie imie ktorego bylam pewna...teraz juz nie jestem. :/ ehhh
Jeszcze duzo czasu
Mam synow
Wojtek Tomek
Radek Przemek Bartek.... mial byc Filipek...ale sie zastanawiam jeszcze...tak zeby cala trojca fajnie pasowala..
GRATULUJE UDANYCH POLOWKOWYCH
ja mam 16.06 dopiero
Zmykam :)
Z imionami tak jest. :) ale proszę nie Przemek bo wszystkich których znam są strasznie zniewiesciali. :/ ale Radek fajne, zapomniałam w ogóle o tym imieniu :)
 
Dziewczyny tydzień temu byłam u gina i jak oglądał dziecko to jeździł mi po brzuchu bardzo nisko tak z 10-15 cm poniżej pępka, co prawda było sam tylek widać. Czuję ruchy od jakiś 2 tyg i teraz czuję je i widzę jakoś 5 cm pod pepkiem. To możliwe, że tak to już urosło wszystko w srodku?
 
Ja taki miałam, wszystko było ok, wkładka dla noworodka dała radę. Nie pamiętam żeby mlody się w nim pocił a było lato. Zależało mi na foteliku wpinanym do bazy i to mi się bardzo podobało, później w tą samą bazę wpinałam Pearl. Z tego co patrzę to gdy mąż kupował ten fotelik to był duuuuużo droższy. Ale to 4 lata temu było :)
Dzięki:)
 
Dziewczyny tydzień temu byłam u gina i jak oglądał dziecko to jeździł mi po brzuchu bardzo nisko tak z 10-15 cm poniżej pępka, co prawda było sam tylek widać. Czuję ruchy od jakiś 2 tyg i teraz czuję je i widzę jakoś 5 cm pod pepkiem. To możliwe, że tak to już urosło wszystko w srodku?
Może nisko mierzył któraś część dziecka, wyżej w ogóle nie jeździł? Ktory to tydzień? Ja myślę, że to o czym piszesz to ruchy:) ja np. raz czuje obok pepka, za chwilę nisko, potem z boku. Małe się ciągle wierci, bo ma sporo miejsca.
 
reklama
@Ka30sia
To bardzo dobry fotelik.Jesli oczywiście jest bezwypadkowy i nieprzeterminowany.

U nas niestety Pebble poszedł do kosza.Jest po terminie ok 2 lata ;(.
Ale kupimy dopiero po wakacjach.
 
Do góry