reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
No ja tam narazie nie czuje roznicy czy spie na lewym czy na prawym [emoji846] dziecku chyba nie robie krzywdy spiąć na prawym czy na plecach nie?

Mnie się brzuch napina jak leżę na plecach, wiec coś tam już jest na rzeczy. Z rogalem jakoś łatwiej mi spać na lewym boku. I tak najbardziej brakuje spania na brzuchu ... :D
 
No ja tam narazie nie czuje roznicy czy spie na lewym czy na prawym [emoji846] dziecku chyba nie robie krzywdy spiąć na prawym czy na plecach nie?
Nie wiem Sandra...nie jestem lekarzem. [emoji6] Zalecają lewy bok...choć uwielbiam prawy. Od 4 miesiąca staram się najczęściej spać na lewym...nie wiem jak to się dzieje ale nawet sama lepiej się czuję.
W pierwszej ciąży też od pewnego momentu tylko lewy bok wybierałam bo mi lekarz powiedział że tak jest lepiej dla dziecka. A na któryś badaniach w 30-którymś tygodniu jak mi robił ktg i leżałam na plecach to tętno zanikało. Przstraszyłam się wtedy a on sam dał mi skierowanie do szpitala na obserwacje...Na szczęście wszystko było ok...to po prostu tak zadział ucisk tej żyły głównej. Więc nie jest to ściema...tylko też nie każda kobieta będzie miała tak samo.
 
No ciekawe... Nie wiem . Oby synek się zdrowo rozwijał to najważniejsze teraz ...

Mam synka :) dopiero to do mnie dociera... :szok:

Dziękuję każdej z osobna za gratulacje . Bardzo się cieszę a mąż to już w ogóle w niebie hahaha .

Można już dopisać do moich danych płeć - chłopczyk :rolleyes:
Gratuluję synka :)
 
Mnie się brzuch napina jak leżę na plecach, wiec coś tam już jest na rzeczy. Z rogalem jakoś łatwiej mi spać na lewym boku. I tak najbardziej brakuje spania na brzuchu ... :D
No dokładnie ja też z rogalem i mi łatwiej [emoji6] przynajmniej się nie budzę na prawym...
 
Nas na szkole rodzenia położna zapytała czy chcielibyśmy mieć wkladane coś do pupy ;) i że jak mierzymy zwykłym termometrem to pod paszką ;)
Gdy młody nie robił kupy, bolał go brzuszek itp. to wkladalam mu końcówkę termometra do pupy i kupa była na zawołanie. Zdarzało się to nieczęsto ale było skuteczne i sprawiało dziecku ulgę.
 
Siedzę i was nadrabiam cały wieczór... a mój mówi do mnie, że ja cały siedzę w telefonie siedzę i że mi zaraz zabierze ten telefon. To mu mówię że mógłby sam trochę poczytać o dziecku. A on że wszystko wie. To się pytam co w takim razie jest potrzebne dziecku na początek. A on że najbardziej to miłości i czułości :D i już nie miałam agrumentow na dyskusje :p idę się przytulić do mezulka a was nadrobię później ;)
 
Myślę,ze tetry kupię z 10,najwyżej tatuś później się poczuje i pokupuje. A kocyki ze dwa,jeden do domu,drugi do samochodu :)


Kurczę,dziewczyny...wreszcie czuję Szymka :D chyba rosół pomógł:D
@mewa416 i dziewczyny,które jeszcze nie czują ruchów,oglaszam #narodowegotowanierosolu :D
U mnie był w niedzielę w poniedziałek pomidorową i wielki lipton z kopniaka;-(
 
reklama
Do góry