reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Tak właśnie pomyślałam, że jak jutro też będzie boleć to idę do lekarza. Polezalam całe popołudnie i jakby lepiej teraz tylko czuję takie jakby kłucie - raczej to pęcherz. Wogóle bardzo często chodzę do toalety, dziś chyba pobiłam swój rekord ;) w czwartek oddaje mocz do badania i robię krzywą cukrowa - mam nadzieję że będzie ok.
Trochę mnie uspokoiłaś tym co napisałaś :)
Też się na początku martwilam, bo nigdy tak nie miałam. Trzeba pytać, wtedy się człowiek uspokaja, a to jest najważniejsze! [emoji4]
 
Myślę że lewy bok jest bardziej odpowiedni do leżenia niż na plecach. Gdy leżysz na plecach dziecko dostaje mniej tlenu...jest ucisk na główną żyłę dolną...możliwe, że również od tego napina się brzuch. Jedne kobiety będą szybciej odczuwać ten dyskomfort a inne później.

Link do: Dlaczego w ciąży warto spać na lewym boku? | SOSrodzice.pl
Ale chyba leżąc caly czas nie musze tylko na lewej stronie nie? [emoji3][emoji3] oswiruje tak nie przekręcić się w nocy
 
o niezla akcja, nawet nie wiedzialam, nie obserwuje jej, moze zaczac warto

@KroliczakP nie pomoge, nie czytaj za duzo, bo sie zestresujesz jakby bylo cos nie tak, to by ci kazal niedlugo przyjsc powtorzyc

a ja jutro wizyta w warszawie, i bede miala badania na rh dziecka, prosze o kciuki by bylo rh+ to mi troche stresu zejdzie na drugi uklad nie robia niestety, no, ale wierze, ze jest ok
Trzymam kciuki!!!
 
Ja leżąc na.plecach tez czuje ucisk, ale klade sie tak.czasem, zeby spraedzic czy sie malenstwo rusza. Lezac na prawym boku tez uciska cos ale mniej. Budze sie na lewym i chyba z automatu sie tak klade, bo nic nie boli, nie uciska
 
reklama
Do góry