reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Badanie w porządku, trochę trwało, bo dzidzia źle układała główkę i musiałam trochę pochodzić, lekarz tez się widziałam nagimnastykowal, ale chciał wszystko dobrze pomierzyc. No i tym razem będzie dziewczynka:) musze jeszcze przywyknąć do tej myśli.
 
reklama
Ciekawe jak na forum ? Teraz dużo z nas ma połówkowe jakoś w maju , to się wieje płci ukaże haha :rolleyes:

Będzie wiadomo czy październik tj mc dziewczynek czy chłopczyków :D
 
Ja już po wizycie połówkowej ... Lekarz powiedział że twierdzi na 100% że chłopczyk :rolleyes: to moje pierwsze dziecko i będzie synek , mąż dymny jak paw chodzi hihihi :rolleyes: teraz imię musimy wybrać ostatecznie żeby po imieniu do brzuszka mówić .

I tu pytanie do Was ...help

Synek miał mało miejsca do pływania ruszania się machania rękami nogami znowu przeze mnie , bo znowu miałam jakiś skurcz macicy , lekarz mówił że to z nerwów znowu ale ja nie czułam się zdenerwowana ? A co dopiero jakby faktycznie jakiś stres czy nerwik mnie wziol to synek jak on tam się zmieści ... Nie mam żadnego zdjęcia żeby synek był na nim w całości bo ciągle był przykurczony bo nie miał miejsca tam przez ten mój skurcz... Help... Ktoś tak z Was miał ? Mam się czym marwic ? Może więcej magnezu muszę brać ?
Bierz więcej magnezu i powiedz lekarzowi na następnej wizycie aby zetknął przez usg czy znowu jest przykurcz. Może zleci ci stosowanie nospy rozkurczowej. Kurczę magnez na pewno nie zaszkodzi
 
A z czego ta plakietka? Metalowa? Koperta zwykła czy mocniejsza?
Dziwne to...myślisz, że pani na poczcie lub listonosz by tam grzebał ? Jakoś ciężko mi uwierzyć ale może dlatego, że moja mama na poczcie na okienku pracuje I znam wszystkich naszych listonoszy...mając tyle roboty nie wiem czy chciałoby się komuś gmerać po kopertach. No ale ludzie są różni :/
Metalowa plakietka "jestem w ciąży" na bank ktoś rozerwal bo widać że paluuchem rozrywane. I to po całej długości lewej strony. (zrozumialabym jakby się odkleilo czy coś Ale widać że to nawet nie zachaczylo tylko ktoś rozwalił, dziewczyną wysłała mi zdjęcie na instagramie)
Nie mówiąc ze powinna iść 2 dni a szła ponad tydzień. Myślałam że to po majowce takie zamulenie ale widać ktoś sobie przywlaszczyl.
 
@Kocurek

Będę pić od jutra więcej wody .... Może coś to da faktycznie ...

@Wonderful

Hmm też miałaś mało miejsca dla bobaska ? Ciekawe zjawisko ... Ja to miałam skurcz dziś ale żeby było mało miejsca bez skurczu to tego nie słyszałam ... Ważne że synek zdrowy i się rozwija prawidłowo .

Umówiłam się już na badanie usg w 3 trymestrze między 28-32 tc... Rozumiem że też będzie przez powłoki brzuszne a nie jakieś wkuwanie czy coś innego ... Nie zapytałam w sumie lekarza upssss...
Ja mam mały brzuszek, a Maleństwo 200 g więc spore i dlatego
 
Ja też nie lubię wysyłać rzeczy pocztą polska zawsze się martwię czy dojdzie w całości. Ale trzeba to przyznać ktoś się zachował jak swinia. Mógł napisać do mamyginekolog, nie wierze ze by nie wysłała albo niewskazala apteki gdzie można otrzymać tą plakietkę.
No właśnie z tą plakietka jest tak że nie można jej kupić. Dostaje się ją w prezencie do zamówienia. Ale podobno one mają moc. Tyle dziewczyn po otrzymaniu tej plakietki zaczęły zachodzić w ciążę. Pewnie efekt placebo Ale dla takiej co się stara 3 lata to nawet w plakietkę uwierzy i się odblokuje coś. Ogólnie fajna akcja Ale właśnie tu chodzi aby kobieta kobiecie wysłała tą plakietkę z dobrej intencji i aby komuś mogła przynieść szczęście.
 
@Mama 2018 gratuluję synka:D najważniejsze,ze zdrowy. Nt Twoich nieodczuwalnych skurczy nie pomogę bo ja swoje odczuwam bardzo
@Ka30sia a Tobie córci gratuluję:D u Ciebie w domu synek?
@Emol kurcze,a jakim listem wysylalas? Bo szczerze to też ciezko mi uwierzyć,że jeśli to był zwykły list i ktoś rozerwal to potem chciało mu się jednak wysyłać dalej....bo i po co. Nierejestrowany list uznaje się za zaginiony i tyle.

Oczywiście wieczór a mój brzuch jest ogromny i napięty:/
 
@Mama 2018 gratuluję synka:D najważniejsze,ze zdrowy. Nt Twoich nieodczuwalnych skurczy nie pomogę bo ja swoje odczuwam bardzo
@Ka30sia a Tobie córci gratuluję:D u Ciebie w domu synek?
@Emol kurcze,a jakim listem wysylalas? Bo szczerze to też ciezko mi uwierzyć,że jeśli to był zwykły list i ktoś rozerwal to potem chciało mu się jednak wysyłać dalej....bo i po co. Nierejestrowany list uznaje się za zaginiony i tyle.

Oczywiście wieczór a mój brzuch jest ogromny i napięty:/
Tak, mam w domu synka:)
 
reklama
Do góry