reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A ja siedze w wc z biegunka ehh, wybaczcie, szczegółów nie bede opisywac [emoji23] ogolnie to zdycham. Najpierw zaparcia teraz to ehh
 
@Kocurek

Będę pić od jutra więcej wody .... Może coś to da faktycznie ...

@Wonderful

Hmm też miałaś mało miejsca dla bobaska ? Ciekawe zjawisko ... Ja to miałam skurcz dziś ale żeby było mało miejsca bez skurczu to tego nie słyszałam ... Ważne że synek zdrowy i się rozwija prawidłowo .

Umówiłam się już na badanie usg w 3 trymestrze między 28-32 tc... Rozumiem że też będzie przez powłoki brzuszne a nie jakieś wkuwanie czy coś innego ... Nie zapytałam w sumie lekarza upssss...
 
Gratuluję chłopca [emoji4]. Co do tych skurczów mnie w piątek tak stwardnial brzuch że byłam przerażona nie Wiedziałam co robić. Przeszło samo ale teraz w czwartek powiem o tym ginowi i zapytam czy mam łykac magnez.


Dziękuję , ale kurde nie mam twardego brzucha nawet nie czuje nie wiem kiedy i że mam ten skurcz ... Mówiłam lekarzowi dziś że dalej nie czuje ruchów mimo że mam łożysko na tylniej ścianie . Mówi że mam czas że później będę czuć żeby nie panikowac . O szyjkę też pytałam mówi że ładna że taka jaka ma być i nie skraca się . Więc uffffff super fajnie że wszystko dobrze .
 
??? Normalne usg, podobne do połówkowego.


Oki to fajnie , bo wielce się umówiłam na to USG a nie zapytałam o szczegóły... Akurat to już będą wakacje . U mnie lekarz idzie na urlop od sierpnia na mc ten co robi prenatatne genetyczne ten z dziś więc się załapałam na koniec lipca na to w 3 trymestrze.... Ciekawe kiedy na urlop pójdzie mój ginekolog prowadzacy ? Muszę go zapytać z ciekawowci jak będę na wizycie ...
 
Szyjke pewnie zechce Ci zmierzyć usg dopochwowym, nic wiecej ;)

No ciekawe... Nie wiem . Oby synek się zdrowo rozwijał to najważniejsze teraz ...

Mam synka :) dopiero to do mnie dociera... :szok:

Dziękuję każdej z osobna za gratulacje . Bardzo się cieszę a mąż to już w ogóle w niebie hahaha .

Można już dopisać do moich danych płeć - chłopczyk :rolleyes:
 
No ciekawe... Nie wiem . Oby synek się zdrowo rozwijał to najważniejsze teraz ...

Mam synka :) dopiero to do mnie dociera... :szok:

Dziękuję każdej z osobna za gratulacje . Bardzo się cieszę a mąż to już w ogóle w niebie hahaha .

Można już dopisać do moich danych płeć - chłopczyk :rolleyes:
Gratuluję chłopczyka. I już smaruję, co u mnie.
 
reklama
Do góry